adeti birer gün öne gelen varmı?

BEYAZMELEK BU 3. AYIMIZ İSTEYELİ.iNŞALLAH HAYIRLISIYLA HAMİLE KALIRIZ EN KISA ZAMANDA...

BEYAZMELEK BU 3. AYIMIZ İSTEYELİ.iNŞALLAH HAYIRLISIYLA HAMİLE KALIRIZ EN KISA ZAMANDA...
inşallah canım allahım nasip eder.
Canim vajinusmus hastasi deilsen korkma hiçç acimiyo aşilama eğer öle bi hastaliğin varsa da anestezi altinda yapiyorlar ben haziran ayinda 1 tane aşilama yaptim(tutmadi) inan bana stresli fakat hiç aci yok
ne bileyim canım rahim filmim kötü geçti oyüzden korkuyorum vajinusmus ne demek canım bilgi verirmisin hayırllısı olsun canım şuanda tekrar yaptırmayı düşünüyormusun
sen nezmandır istiyorsun :uhm:
canım benimde hep adetlerim 2 yada3 gün önce gelir geçen ay 2 gün önce geldi bu ay tam gününde geldi baya heveslendirmişti beni bu durum.demekki yaklaşıyoruz inşallah dogrudur tatlım.

inşallah canım bazı arkadaşlarım bana biz böyle hamile kaldık dedi seninkide yaklaşıyor dedi allahım daha fazla bekletmeden bebişlerimizi gönderir..:sm_cool:

Bende korunmayı bıraktıktan sonra böyle olmuştu. Bazan 1-2 gün önce bazende sonra oluyordu Hatta bir seferinde 3 gün gecikti hamileyim sandım ama olmadı. Korunmamanın ektisi galiba düşünüyorum

valla onden gelenide oldu,geriye attigida hattabir hafta gecikenide oldu.Ama malesef bebek olmadi. .:çok üzgünüm:

valla onden gelenide oldu,geriye attigida hattabir hafta gecikenide oldu.Ama malesef bebek olmadi. .

benimde hep 5-6 gün geçen adetim bu son adetimde 2 gün önce geldi bu durumda nerdeyse 1 hafta önce gelmiş gibi oldu bende şaşırdım üstelik gelirken çok şiddetli sancılarım oluyordu bu kez hiç anladım bu ne demek acaba kızlarrrr =???? benimde adetim geçeli tam 10 gün oldu en son adetimin 8.günü ilişkim olmuştu tabi bu ilişkimden olur diye düşünmedim çünkü erken benim adetim 32-33 günde bir oluyor bu durumda benim yumurtlama zamanım 17.gün falan oluyor 8. çok erken ama bu durumlarda belli olmuyor kii....demek geçen ayda erken yumurtlamışım !!..

sözüme yanlış giriş yapmışım kızlar özür....adetim hep 5-6 gün geçiyordu demek iştemiştimm

Bende korunmayı bıraktıktan sonra böyle olmuştu. Bazan 1-2 gün önce bazende sonra oluyordu Hatta bir seferinde 3 gün gecikti hamileyim sandım ama olmadı. Korunmamanın ektisi galiba düşünüyorum

bilmiyorumki benimde hsg çekildikten sonra böyle oluyor

valla onden gelenide oldu,geriye attigida hattabir hafta gecikenide oldu.Ama malesef bebek olmadi. .:çok üzgünüm:
nasip canımallah gönlüne göre versin

demekki canım üsütmemişsin üsütünce daha çok agrın olur bazen benimde agrım olur bazen olmaz

sözüme yanlış giriş yapmışım kızlar özür....adetim hep 5-6 gün geçiyordu demek iştemiştimm

önemli deil canım

Bugün birşey dikkatimi çekti bir arkadaşım hamile kalmadan birkaç ay önce bana sürekli adetim gecikti hamile olabilirim diyip durdu yani sürekli gecikmeler yaşadı ve dedigim gibi bir kac sonrada hamile kaldı sanki bu bir belirti gibi geliyor bana fikri olan varmı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…