adeti birer gün öne gelen varmı?

aabeyazmelek

YA HAY YA HALIK
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2008
5.316
5
hamilelik düşünüpte benim gibi adeti bir gün önce gelen varmı :uhm:
birde duydugum duyumlara göre adeti her ay bir gün önce gelmeye başlayınca hamilelik olacagı anlamına geliyormuş arkadaşlarımın genelinde birer gün öne gelip hamile kalmışlar
acaba sizdede böyle hamile kalan varmıCADIARZU
yoksa herkezin bünyesine göre degişirmi yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler a.s.

canim insallah hamile kalirsin da burada arkadaslardan bildigim hep gecikmeler olduktan sonbra hamis kaldilar. one geleni duymamistim.

herkesin bünyesi farklı arkadaşım hamile kalmadan önce bir hafta gecikti ertesi ay hamileydi ben geçen ay 1 gün bu ay 3 gün erken geldi bunları takma kafana bunları düşünüp kendini hırpalama

canım bende korunmayı bıraktığın zaman adetin gecikmeye yada erken gelmeye başlıyorsa rahim gebeliğe hazırlanırmış gibisinden bişiiler duymuştum. Bende 5 aydır deniyorum ilk üç ayında hep iki gün önceden geldi hazırlıksız yakalandım. Bu ayda gecikmeli geldi hamileyim sandım ama değilmişim önceden hiç sekmezdi adetlerim böyle bişiiler olduğunu duydum anlayacağın ama tabi yinede bilemeyiz. Hayırlısı olsun canım :)

canım soyle anlatayım bende bırınden duymustum adetın 1gun once gelırse dıger ya hamıle kalırsın dıye duymustum bende de oyle oldu ama her ınsanın bunyesı farklıdır senı umutlandırmak ıstemem ama ıns hamıssındırrrrr

canım benimde 1 gün öne gelirdi şimdi yani eylül ayında 1 hafta ileri attı banada sana denilemni sçylediler hamişlik yaklaşmış oluyomuş hadi hayırlısı inşallah doğrudur

arkadaşlar cevaplarınız ve güzel dilekleriniz için teşekkür ederim benim geçen ay ve bu ay yani 26 sında olmam gerekirken bugun oldum biz 5 senelik evliyiz 1,5 yılı geçti istiyeli ve doktora gittik hsg horman sprem testlerini yaptırdık kanallarım tıkalıydı açıldı gonopene ilacı verdi geçen ay başladım adetin 12 günü çagırdı ramazan diye gitmedim buayda gidicem yumurtalıkların çatlayıp çatlamadıgına bakıçak eger olmazsa aşılama dedi ama ben aşılamadan korkuyorum oyüzden bakalım noluçak

benimde buay ileri attı şimdi kafam karışık azcık acep diyom benim melek yüzlümün de gelişi yakınlaştıda ondanmı benimde böle oldu sizce

cnm benim genç kızlıktan beri hep adetlerim 30.nda olduysam bir sonraki ay 28.nde olurum 2gün öne gelir .. valla öyleyse benim hemen hamiş olmam lazım:)))

bizide bilgilendir emi güzelim
tamam canım haber veririm
canım benim ben her ay bir hafta geriye sayarım.benim hamileliklerim üstüne görerek olur.genelde 2 aylık hamileyken farkederim.
anladım canım üstüne gördügünde çok kanaman gelirmi ?
benimde buay ileri attı şimdi kafam karışık azcık acep diyom benim melek yüzlümün de gelişi yakınlaştıda ondanmı benimde böle oldu sizce
stres yapıncada geçikme yapıyor canım inşallah yaklışmıştırda ondandır diyelim biz yine en kısa zamanda allah hepimiza annelik duygusunu yaşatsın...
cnm benim genç kızlıktan beri hep adetlerim 30.nda olduysam bir sonraki ay 28.nde olurum 2gün öne gelir .. valla öyleyse benim hemen hamiş olmam lazım:)))

demekki canım herkezin bünyesine göre degişiyor allah sanada en kısa zamanda nasip etsin...

kızlar ben yarın memlkete gidiyorum bir muhtet giremiyecegim şimdiden herkezin bayramı kutlu olsun sevdikleriniz ve ailenizle birlikte geçirmeniz dilegiyle kendinize iyi bakın kocaman öptümmm

selam arkadaşlar hiç giren olmamış ben döndüm pazartesi doktora gidicem bakalım inşallah yumurtalıklar büyümüştür...

Benim korunmayı bıraktığım ay 5 gün gecikmeyle oldu,hamileyim diye çok umutlanmıştım ama değildim gecikti yani.bu ay da yine önceki gibi 26.gün oldum.hiç gecikme olmadı.

kızlar haber vermemi söylemiştiniz ben pazartesi doktora gittim 2 tane yumurtam oluşmuş aşılama önerdi fakat ben korktugum için istemedim çatlama igenesi verdi salı günü vuruldum allahım inşallah yüzümü güldürürde hamile kalırım inşallah allah isteyen herkeze naip etsin

Canim vajinusmus hastasi deilsen korkma hiçç acimiyo aşilama eğer öle bi hastaliğin varsa da anestezi altinda yapiyorlar ben haziran ayinda 1 tane aşilama yaptim(tutmadi) inan bana stresli fakat hiç aci yok

canım benimde hep adetlerim 2 yada3 gün önce gelir geçen ay 2 gün önce geldi bu ay tam gününde geldi baya heveslendirmişti beni bu durum.demekki yaklaşıyoruz inşallah dogrudur tatlım.

X