Adete kaç gün kala gebelik testinde pozitif gördünüz?

morananas

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2023
153
79
Kızlar merhaba, bu konu başlığıyla ilgili okuduğum yazılar hep eski tarihliydi bende yenisi üzerinden konuşalım istedim. Regl öncesi gebelik testinde pozitifi gören oldu mu? olduysa adet tarihinize kaç gün vardı? Belirtileriniz nelerdi? Ben yine acele edip erkenden üzülmek istemiyorum. Ama merakıma da yenik düşeceğim gibi hissediyoruum :-)

Ben memleketimde değilim yoksa tutamaz kendimi negatif göreceğimi bile bile şimdiden test yapmaya başlardım ama bence ideal olan 5 gün kala başlamak benim henüz 8 günüm var ayın 14 ünde başlayacağım ama test yapmaya 😅

Kızlar merhaba, bu konu başlığıyla ilgili okuduğum yazılar hep eski tarihliydi bende yenisi üzerinden konuşalım istedim. Regl öncesi gebelik testinde pozitifi gören oldu mu? olduysa adet tarihinize kaç gün vardı? Belirtileriniz nelerdi? Ben yine acele edip erkenden üzülmek istemiyorum. Ama merakıma da yenik düşeceğim gibi hissediyoruum :-)
Benimde adete 11 gün var yapmak istiyorum da daha çok erken diye zor dayanıyorum

Benim 6 gün kaldı. 3 gündür yapıyorum negatif görüyorum. En iyisi adet olmadan 2 gün önce yapmak sanırım. Yumurtlama tarihinizde önemliymiş üstünden 10/12 gün geçmesi gerekiyormuş benim daha 9 gün geçti üstünden negatif gördüm

Benim 6 gün kaldı. 3 gündür yapıyorum negatif görüyorum. En iyisi adet olmadan 2 gün önce yapmak sanırım. Yumurtlama tarihinizde önemliymiş üstünden 10/12 gün geçmesi gerekiyormuş benim daha 9 gün geçti üstünden negatif gördüm
o adet öncesi 2 gün de gelmek bilmez :KK70: bekarken günler ne ara geçti de ne ara regl günüm geldi diye düşünürdüm şimdi de geçmek bilmiyor :KK70:

Adetten 5 gün önce silik çizgi gördüm adete 3-4 gün kala 2.31 gibi bişey çıktı kan adet günü de kıpkırmızı çizgiyle öğrenmiştim

ben 3 gündür yapıyorum negatif. Muhtemelen adet günüme kadar hergün yapcam adet olana kadar🫢 içimdeki umut bitmiyo dün gece yarın sabah yapmicam diye uyandım gene gidip test aldım ahshha

ben 3 gündür yapıyorum negatif. Muhtemelen adet günüme kadar hergün yapcam adet olana kadar🫢 içimdeki umut bitmiyo dün gece yarın sabah yapmicam diye uyandım gene gidip test aldım ahshha
Ay evet bende her gün kendime gün biçiyorum. Atıyorum cumaya kadar yapmayacağım diyorum aynı gün dayanamayıp yapıyorum negatif göreceğimi bile bile 🥹

X