Adete 7 gün kala gebelik testim pozitif

merhaba test yaptınız mı
Ya dıpıl diye bi marka normal test aldım çok ucuz du trendyolda dun geldi bugün yaptım çıkmadı yarın regl gğnüm göğüs aprısı regl ağrısı var bel ağrısı var bekliyorum bakalım

Ya dıpıl diye bi marka normal test aldım çok ucuz du trendyolda dun geldi bugün yaptım çıkmadı yarın regl gğnüm göğüs aprısı regl ağrısı var bel ağrısı var bekliyorum bakalım
Hakkında hayırlısı olsun inşallah vardır

Hayirli olsun bnde yaptim sabah negatif cikti acaba erken testler guvenilir degilmi ya yurtdisinda yim cok ucuz testler

Benimde 15-19 erken test yaptim cikmadi gercekten adet gunu beklemek daha iyi
Evt ya peki belirtiniz var mı. Benim bel ağrısı kasik batması ve karnım şiş. Adette de aynı belirtilerim oluyor. Umudum yok gibi bı umut işte Allahtan umut kesilmez diyoruz

Evt ya peki belirtiniz var mı. Benim bel ağrısı kasik batması ve karnım şiş. Adette de aynı belirtilerim oluyor. Umudum yok gibi bı umut işte Allahtan umut kesilmez diyoruz
19 undan beri kasik agrisi yasadim, arada akinti, uyku hali, dun den beri bulanti. Bilmiyorum adet belirtilerine de benzer. Kasik agrisi erken yasamazdim anlamadim o yuzden bir umut. Yoksa saglik olsun ..

Karnimda sis, bel agrisi bir iki kez yasadim, kasik’agrim gecti, cok karisik bir durum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…