Ovulasyon adete 4 gün kala

Canım ben 5 senelik evliyim hala yok ha düşüklerim oldu ama sonuçta bir bebeğim yok bu kadar takma daha yeni bir sene olacak bi kontrole git bazı testlerini yaptır bir sorun olabilir de baktırman gerek
Yani 33 yaşındayım ertelemek de istemiyorum. Ben zaten düzenli olarak kadın doğuma giderim, her şey yolunda dedi doktor. Bu yazı da geçirelim olmaza artık eşimde gidecek. İnş senin de kalbinden geçen olur canım 🙏

Yani 33 yaşındayım ertelemek de istemiyorum. Ben zaten düzenli olarak kadın doğuma giderim, her şey yolunda dedi doktor. Bu yazı da geçirelim olmaza artık eşimde gidecek. İnş senin de kalbinden geçen olur canım 🙏
Canım kadın doğuma gitmekle iyi demesi bişeyi ifade etmen bende 33 yaşındayım hayta 34 olacam demek istediğim bütün hormon testleri rahim filmi bunlar önemli bunlara baktırdınız mı amh falan

Canım benim ovulasyon testim boyledi ertesi gun yaptım tam pikti ve aynı gün pozitif sonucu aldim inşallah senin de vardir

Canım kadın doğuma gitmekle iyi demesi bişeyi ifade etmen bende 33 yaşındayım hayta 34 olacam demek istediğim bütün hormon testleri rahim filmi bunlar önemli bunlara baktırdınız mı amh falan
Hormon testleri yaptırdım canım yolunda dedi. Amh baktırmadım daha. Rahim testi için de 1 sene deneyin olmazsa bakarız ona da dedi bakalım. Bende kafamda 1 sene diye düşünmüştüm. Eylüle kadar olmazsa bende eşim de ayrıntılı gideceğiz

Hormon testleri yaptırdım canım yolunda dedi. Amh baktırmadım daha. Rahim testi için de 1 sene deneyin olmazsa bakarız ona da dedi bakalım. Bende kafamda 1 sene diye düşünmüştüm. Eylüle kadar olmazsa bende eşim de ayrıntılı gideceğiz
Valla canım pcos hastasıyım sekere yakalandım bundan dolayı Dr gitmedim hiç bir tedavi yapmadım kontrole bile gitmedim sadece ovulasyon kullandım nasip oldu ilk denememdi

Canım öyle diyorlar ama yaşın var yani bide istiyorsunda bence amh ilk olarak baktır sonra geç kalmadan film çektir benim bir arkadaşım yaş olarak küçük benden daha 6 aylık evliydi yaptırmıştı önlem almak lazım ne olur ne olmaz diye

Valla canım pcos hastasıyım sekere yakalandım bundan dolayı Dr gitmedim hiç bir tedavi yapmadım kontrole bile gitmedim sadece ovulasyon kullandım nasip oldu ilk denememdi
Çok geçmiş olsun, sağlıkla doğsun inş 🙏 ay işte hiç belli olmuyor ki kiminin ilk denemesinde kiminin 10. Denemesinde kiminin de hiç olmuyor hiç bir sorun olmamasına rağmen.

Herkese böyle olmuyor canım ihmal etmemek gerek diye düşünüyorum sonuçta herkesin vücudu hormonları farklı

Canım öyle diyorlar ama yaşın var yani bide istiyorsunda bence amh ilk olarak baktır sonra geç kalmadan film çektir benim bir arkadaşım yaş olarak küçük benden daha 6 aylık evliydi yaptırmıştı önlem almak lazım ne olur ne olmaz diye
Evet evet çok haklısın. Ultrasonla baktığında doğurganlığın çok yüksek yumurtalarında çok güzel görünüyor dedi doktor. O yüzden salladım amh baktırmayı Ne bileyim reglim de saati saatinedir falan ama işte olmadı daha. Ama haklısın ayrıntılı baktırmak lazım artık

Ovülasyon testinin yanında gelen gebelik testini yaptım. Erken gebelik testi değil ama Malesef negatif. Regle 3 gün var olsaydı çıkardı muhtemelen. Yine yok yine yok..

Yaaa umutlanmak istemiyorum da aynı testi kullanıyoruz. Çatlamanın 12. Günü benimki de böyle çıktı. Normalde pikten 1 gün önce falan böyle çıkardı. Dün gebelik testi negatifti. Sizin de ovülasyon bu teste yakın mıydı?
benimki pikti. onun öncesinde de hiç yapmadım yani koyulaşma aşamasını takip etmedim. ilişkinin 16. günü ilk defa yaptım ve pik çıkmıştı bende. ama ovılasyon testi regle yakın da koyulaşır normalde

X