Adete 7 gün kala gebelik testim pozitif

merhaba test yaptınız mı
Ya dıpıl diye bi marka normal test aldım çok ucuz du trendyolda dun geldi bugün yaptım çıkmadı 😂 yarın regl gğnüm göğüs aprısı regl ağrısı var bel ağrısı var bekliyorum bakalım

Ya dıpıl diye bi marka normal test aldım çok ucuz du trendyolda dun geldi bugün yaptım çıkmadı 😂 yarın regl gğnüm göğüs aprısı regl ağrısı var bel ağrısı var bekliyorum bakalım
Hakkında hayırlısı olsun inşallah vardır

Hayirli olsun🌸 bnde yaptim sabah negatif cikti acaba erken testler guvenilir degilmi ya yurtdisinda yim cok ucuz testler

Benimde 15-19 erken test yaptim cikmadi🤷🏻‍♀️ gercekten adet gunu beklemek daha iyi
Evt ya peki belirtiniz var mı. Benim bel ağrısı kasik batması ve karnım şiş. Adette de aynı belirtilerim oluyor. Umudum yok gibi😔 bı umut işte Allahtan umut kesilmez diyoruz

Evt ya peki belirtiniz var mı. Benim bel ağrısı kasik batması ve karnım şiş. Adette de aynı belirtilerim oluyor. Umudum yok gibi😔 bı umut işte Allahtan umut kesilmez diyoruz
19 undan beri kasik agrisi yasadim, arada akinti, uyku hali, dun den beri bulanti. Bilmiyorum adet belirtilerine de benzer. Kasik agrisi erken yasamazdim anlamadim o yuzden bir umut. Yoksa saglik olsun ..

Karnimda sis, bel agrisi bir iki kez yasadim, kasik’agrim gecti, cok karisik bir durum😀

X