Adete 6 gün kala test negatif

nursenathegirlll

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2024
109
28
22
silik filan da değil direkt negatif. Sanırım bu ay da olmadı. Silik de olsa belli olur muydu kızlar çatlamanın üzerinden 10 gün geçti testlerin adete 6 gün kala itibariyle doğru sonuç verdiği yazıyordu alırken açıklamasında. Çok üzgünüm çok inanmıştım bu defa

Eklentiler

• IMG_0665.jpeg
    103 KB · Görüntüleme: 87
Ah canım biliyosun seninle aynıydık benimde negatif yani artık umudum kalmadı bugün 10.gün ve negatif

Bu testlerin doğruluk payına çok inanmayın. Çünkü geç döllenme vs olabiliyor. Mesela ben regl günü bu testi yaptıgımda negatifti kaset test de öyle ama belirtilerim vardı ertesi gün kan vermiştim ve kanda gebelik vardı. Yani sizde de belirtileriniz varsa regle kadar bekleyip sonra kan verin isterseniz :)

Ya umuyorum öyledir o kadar çok istiyorum ki

Burda 6. Gün negatif olup 5. Gün pozitifi göreni de gördüm yarın aynı saatte tekrarlayalım arkadaşım belki içimizde büyüyen bir minik vardırrr allahtan ümit kesilmez
Ayyyy keşke çok isterim dün gece baya kasık ağrım vardı adet öncesi bu kadar agrırmıydı hatırlamıyorum gün içinde ağrılar oluyor birde göğüs hassasiyeti devam ediyor sende var mı belirtiler canım

Yaaaa maşallah böyle şeyler duyunca umut oluyor nasıldı nasıl öğrendin belirtiler nelerdi ay çok heyecanlı

Yaaaa maşallah böyle şeyler duyunca umut oluyor nasıldı nasıl öğrendin belirtiler nelerdi ay çok heyecanlı
Adete bir hafta kala adet benzeri ağrılarım oldu ama normalde bu kadar erken başlamazdı. Bel ağrısı özellikle şiddetliydi en belirgin belirtim o oldu diyebilirim :) sonrasında regl döngüm benim 25-27 gün arasıdır bu aralıkta yaptım iki üç gün üst üste hem erken hem kaset test ama sonuç negatifti benim de umudum kırılmıştı ama belirtiler şüphelendiriyordu. Dayanamadım kan verdim ve hcg yi o zaman gördüm vardı inanamamıştım :))

Yani bir gün önce test negatif bir gün sonra kan mı pozitif di birde kaçtı değerin hayırlı olsun canım yumurtlama takibi yapmışmıydın

Yani bir gün önce test negatif bir gün sonra kan mı pozitif di birde kaçtı değerin hayırlı olsun canım yumurtlama takibi yapmışmıydın
Hayır yapmamıştım. Sonuç maalesef düşükle sonuçlandı ama 9.haftada evet dediğim gibi adet günüme bir iki gün kala ve adet günü de testler hep negatif çıktı sonraki gün kan pozitif çıktı değer 154 tü

Benim göğüs hassasiyeti devam ediyor ara ara kasık batması ve bel ağrısı hatta dün gece bel ağrısından zor uyudum kalçama vurdu resmen

Benim göğüs hassasiyeti devam ediyor ara ara kasık batması ve bel ağrısı hatta dün gece bel ağrısından zor uyudum kalçama vurdu resmen
Bende bel ağrısı hiç yok ama kasık var bakalım pazar gününe ak kara belli olur benim genelde yumurta çatlamadı olduktan 13 gün sonra adetin gelir yani pazar günü bekliyorum en geç pazartesi ye olurum inşallah olmam benim gelir ama pek de umudum yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…