Gebeliğe Hazırlık Adete 4 gun kala gebelik testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Malesef gerek kalmadı, uzun zaman sonra ilk defa erken regl oldum şok oldum resmen, yine fıs çıktı....
Siz yine de takip edin cunku yakin zamanda arkadasim yasadi . Adet oldugunu sandi ama kanama kesilmis. Suan hamile kendisi. Hakkinizda hayirlisi bu ay olmaz diger ay olur saglikla gelsin onemli olan

Siz yine de takip edin cunku yakin zamanda arkadasim yasadi . Adet oldugunu sandi ama kanama kesilmis. Suan hamile kendisi. Hakkinizda hayirlisi bu ay olmaz diger ay olur saglikla gelsin onemli olan
Yerleşme kanaması değil ama bildiğin baya kan geldi regl ile aynı, ama kasık batmaları devam ediyor göğüslerim de hala hassas anlamadım niye böyle oldu 😥

Valla 4 aydır olmuyor gerçekten anlam veremedim, evleneli 1 yıl oldu, acaba doktora gitmek lazım mı artık

Üzülme canım Rabbim büyük vardır elbet bir bildiği en doğru zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin isteyen herkese
Aynen canım vardır Allahın Bi bildiği zamanını bizden cok daha iyi biliyor. Adet olduğum gun akşama kadar sadece ağladım 😔 bu konuda çok zayıfım malesef hakim olamıyorum duygularıma. ALLAH kimsenin kucagını boş bırakmasın herkese hayırlı evlat versin inşallah 🤲 sen ne zamandan beridir istiyosun canım

Kızlar adetime 4 gun var ve gebelik testi yaptım sonuç negatif evde test olunca dayanamıyorum yapıyorum malesef adetimi beklemiyorum burda çok gören var silik de olsa😔 umudumu kesiyim mi bu ay da canım cok sıkkın 😔😔
Kesme bacım
4 gün kala negatif gördüm erken gebelik testiyle.
1 gün kala pozitif oldu

Silik çizgi var.
3 gün sorma tekrar yap ama kaset test yap erken gebelik yapma.
Canım hamile değilim adet oldum ben. Benim pozitifi yakalayıp yine de adetle sonuclanan testlerim var. bunda aklıma takılan rengiydi sonradan baktım da bu testte cok var öyle karsılasan.

Canım hamile değilim adet oldum ben. Benim pozitifi yakalayıp yine de adetle sonuclanan testlerim var. bunda aklıma takılan rengiydi sonradan baktım da bu testte cok var öyle karsılasan.
Üzerine adet gören de çok fazla.
Kan testi yaptırdınız mı?

Aynen canım vardır Allahın Bi bildiği zamanını bizden cok daha iyi biliyor. Adet olduğum gun akşama kadar sadece ağladım 😔 bu konuda çok zayıfım malesef hakim olamıyorum duygularıma. ALLAH kimsenin kucagını boş bırakmasın herkese hayırlı evlat versin inşallah 🤲 sen ne zamandan beridir istiyosun canım
Ben 8 aylık evliyim ancak eşim çok istiyordu Ekim ayında denedik olmadı Kasım ayında hamile kaldım ancak Aralık ayında 8 haftalıkken kalbi durduğu için kürtaj oldum. Ondan bu yana sebebi bilinsin tekrar aynı şeyleri yaşarım korkusuyla genetik test yaptıracağız bu ayın 16 sında kan vermeye gideceğiz sonuçlar 1 1.5 ayda çıkarmış artık ona göre hareket edeceğiz. Sonuç çıkınca duruma göre bizde tekrar denemeye başlayacağız inşaAllah takriben Mayıs ayı gibi deneme süreci başlar diye düşünüyorum canım

Ben 8 aylık evliyim ancak eşim çok istiyordu Ekim ayında denedik olmadı Kasım ayında hamile kaldım ancak Aralık ayında 8 haftalıkken kalbi durduğu için kürtaj oldum. Ondan bu yana sebebi bilinsin tekrar aynı şeyleri yaşarım korkusuyla genetik test yaptıracağız bu ayın 16 sında kan vermeye gideceğiz sonuçlar 1 1.5 ayda çıkarmış artık ona göre hareket edeceğiz. Sonuç çıkınca duruma göre bizde tekrar denemeye başlayacağız inşaAllah takriben Mayıs ayı gibi deneme süreci başlar diye düşünüyorum canım
Anladım canım Allah kucagını boş bırakmasın inşallah.. Kanında pıhtılaşma var mı yok mu o önemli böyle durumlarda genelde o sebep oluyo takip etmek önemli.

Anladım canım Allah kucagını boş bırakmasın inşallah.. Kanında pıhtılaşma var mı yok mu o önemli böyle durumlarda genelde o sebep oluyo takip etmek önemli.
Amin canım inşaAllah isteyen herkese nasip etsin. Dediğin gibi ondan şüphelendik zaten doktor ona bakacak bakalım hayırlısı

Valla canım erken belirti vermezdir belki ama işte her aydan farklı şeyler yaşayınca acabamı diyosun mide bulantısı bile yaşadım yani düşün oysa mide bulantıları ilerki haftalarda olur ama ilk haftalarda yaşayanlarda varmış..
genelde belim ağrıyo canım adet öncesi bile ağrımaz genelde belim hiç olmazdı ama bel ağrım var işte. Aralıklı kasık ağrısı. Gögüs hassasiyetim yok ama arada giren sancılar oluyor 🤷🏻‍♀️ Ne bilim ya içim içimi yiyor gerçekten korkuyorum yine olmadıysa diye işte 🥺
Yazınızı şimdi okudum şuan sizinle aynıyım 5 gün var midem bulanıyor çok kötüyüm.acaba o ay neler yaşadınız hamilemiydiniz

Yazınızı şimdi okudum şuan sizinle aynıyım 5 gün var midem bulanıyor çok kötüyüm.acaba o ay neler yaşadınız hamilemiydiniz
Merhaba canım üzerinden bir yıl geçmiş tekrar yazıları okuyunca üzüldüm 😞 malesef hamile değildim ve o gün bugündür hala yok 🥲

X