Gebeliğe Hazırlık Adet Tarihine 8 Gün Kala Gebelik Testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bence var olursa bizede dua et inşallah umutların boşa çıkmaz umarm vardr

Ya ne güzel ilk zamanlar belirti olmuyo heralde cok duydum senin gibi diyeni. Allah tamamına erdirsin hayırla sağlıkla kucağına al insallah

Ağzım kulaklarımda mesajlarınızı okuyorum, Hemde Hayırlı Olsun mesajları, buna inanamıyorum❤❤❤❤
Evet ilaç kullanmamam lazım, brokoli suyunuda artık içmeyeceğim, negatif olursa devam ederim. İnşallah pozitiftir Yarabbim
B1 vitamini kullanmaya devam etsem sizce sorun olur mu ?

Adetine 2 gün kala betan çokk iyi çıkmış
Ya cidden hamilemiyimki öyle dileklerde bulunuyorsun
Şu an ben havada uçan bir kuşum
Bence hamilesin ki inşallah da öyle olur çünkü çizgi çok çok silik değil aslında gayet belirgin Evet benim beta yüksek çıktı genelde çoğul gebelikte oluyormuş henüz değeri ölçemedim bi daha beklemediğim bu gebelikte çoğul olursa ben şok geçiririm kalbim dayanmaz buna

Bence var olursa bizede dua et inşallah umutların boşa çıkmaz umarm vardr
Olursa sizlere önerilerim olacak kızlar
İnşallah olmuştur, 11 yıldır evliyim, çocuk düşünmüyorduk herşey tamam olsun öyle çocuk yapalım dedik. Tabii hemen olacak zannetmiştik. Karar verdik yapalım diye Ama 2 buçuk yıldır olmadı. Yaşım 33. Allahım bana ve sizlere tüm bekleyenlere bunu yaşatır inşallah

Ya ne güzel ilk zamanlar belirti olmuyo heralde cok duydum senin gibi diyeni. Allah tamamına erdirsin hayırla sağlıkla kucağına al insallah
Aslında hamileliğini böyle belirtilerle anlayan çok ben adet belirtisi dahi yaşamadım çok zorladım kendimi de yok bu yüzden hamile olduğumu da unutuyorum bazen canım benim Allah razı olsun inşallah en kısa zamanda Rabbim isteyen herkese sağlıklı bebişler versin

Ayyy negüzel yazıyorsun hamilesin diye yaaa, ağzınız bal yesin ❤❤
Eğer İstiyorsan inşallah ikiz bebeklerin olur da bir şok daha geçirirsin

Yaaa

11 yıl mı maşallah baya da olmuş. Sen önerileri şimdiden söyle bence bizde 3 yıldır istyrz. Bizde hemen olcak zannetmstk 1 yıl istememstk ama nasip halen de olmadı. Ama umarm sizin olmuştur ve bebisin senledir

Ayyy negüzel yazıyorsun hamilesin diye yaaa, ağzınız bal yesin ❤❤
Eğer İstiyorsan inşallah ikiz bebeklerin olur da bir şok daha geçirirsin
Ay kuzum benim ne kadar heyecanlısın isteklisin hamilelerin duası olur derler dualarım seninle ve senin gibi bebiş isteyenlerle olucak inşallah güzel haberlerini yazıcaksın buraya güzel düşün sende güzel olsun herşey

Evet canım 11 yıldır evliyim, ve herşeyimiz tam yerinde olsun diye 8 yıl çocuk yapmak istemedik. Sonra tamam yapalım dedik bu seferde o bizi istemedi.
Olsunda emin olayım, buraya yazacam, hatta istersen sana özelden bile atarım yeter ki pozitif olsun.

Hamile kalmaya odaklanmadığında olucaktır eminim hiç dert etme bir de Allah ne zaman hayırlısını verir bilinmez doğru zaman değildir belki de çok sıkma kendini umarım tüm şartlar zamanlar hamile kalman için güzel olur ve sende bu duyguyu yaşarsın

Bence gebelik var ilk gebekigimi 7 gün kala öğrenmiştim normal test ile sizin ovulasyondan kaç gün gecti

Merhabalar ben sen silik çizgiyi gördüm inşaallah hamilesinizdir bence hiç beklemeden kan verin şimdi kendinizi avutup 3-4 gün sonra negatif çıkarsa da yine üzülürsünüz benim anlamadığım 5 günde mi bu sonuç yerleşme süresinin neredeyse bu kadar olduğunu duymuştum inşaallah güzel haberler alırsınız

Allah razı olsun canım, şu an duaya çok ihtiyacım olduğunu düşünüyorum. çok teşekkür ederim.

Yaaa

11 yıl mı maşallah baya da olmuş. Sen önerileri şimdiden söyle bence bizde 3 yıldır istyrz. Bizde hemen olcak zannetmstk 1 yıl istememstk ama nasip halen de olmadı. Ama umarm sizin olmuştur ve bebisin senledir
Allah'ın izniyle pozitif olur sen testi tekrarla eğer yine çıkarsa bence artk var diyeblrz. 8 yıl nasıl çocuk istemednz yaa hiç mi canınız çekmedi çocuk görünce eltin felan da mı yok kız senin

5 gün olmuş ovulasyon olalı çok erken ama 5.gunde yerlestiyse yani bugün çıkabilir ama test tekrarı daha kesin olur

Erken döllenme olabilir kişiden kişiye göre değişiyor çünkü ben ovulasyon gününden 2 gün önceki birliktelikten hamile kaldım sanırım çünkü ondan sonra şehir dışına çıktığım için birliktelik bi daha olmamıştı

Çok tsk ederm çok saolun güzel dileklernz için evet herşey kafada bitiyo sanrm artk odaklı deglm açıkçası onun bi zamanı var ve o zamana kadar napsak boş. Ve en önemlisi bu zor zamanlarn geçici olduğunu Biliyorm hiçbir sıkıntı sonsuz değildir ❤

Eltim yok canım, kocam ailesinin tek erkek çocuğu görümcemde 1 tane var, onlarda 6 aydır evli ve geçen ay ilk demeyle hamile kaldı.
Çocuk yapmak için değilde beraber yaşamak için evlenmiştim ben, maddi manevi hazır olmadan çocuk düşünmedim.
Hatta neden çocuk yapmıyorsunuz, olmuyormu diye boş ağız insanlara "ben kısırım olmuyor birdaha sorma" dediğim bile olmuştur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…