Gebeliğe Hazırlık Adet Tarihine 8 Gün Kala Gebelik Testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar malesef sonuç negatif :KK43:
Bugün 2 test yaptım ikisinde de bişey çıkmadı. Dün hiçbir ilacı yada brokoli suyu içmedim, hangisi bilmiyorum ama biri testi öyle gösterdi yada test hata verecek bula bula beni buldu😥
Hepiniz hakkınızı helal edin vakitlerinizden çaldım.
En üstteki dün, diğer alttaki 2 test bugün.
Eki Görüntüle 2741783
Ya bana özelden bi yazar mısın lütfen acil

Kızlar malesef sonuç negatif :KK43:
Bugün 2 test yaptım ikisinde de bişey çıkmadı. Dün hiçbir ilacı yada brokoli suyu içmedim, hangisi bilmiyorum ama biri testi öyle gösterdi yada test hata verecek bula bula beni buldu😥
Hepiniz hakkınızı helal edin vakitlerinizden çaldım.
En üstteki dün, diğer alttaki 2 test bugün.
Eki Görüntüle 2741783
Ben sanki bunlarda da görüyorum 🧐

Dünden beri takip ediyorum konunu tüm yazılanları okudum. Burda bazen "kesin hamilesin" vb. umut verici konuşmalar malesef insanı daha çok ümitlendiriyor, kesin konuşmayı hiç sevmem o yüzden yazmak için 2. Testi yapmanı bekledim. üzüldüm cidden... Şuan yaşadığın hisleri çok iyi anlayabiliyorum. :KK43:
Yine de umudunu yitirme daha 1 hafta varmış regline inşallah pozitife döner Ayseee1987 Ayseee1987

Şuradaki ikinci çizgiyi ben mi görüyorum bence testlerin de bozuk olabilir

Eklentiler

• 4AD0BF7E-1C1D-4833-9897-5843D27265A7.jpeg
    4AD0BF7E-1C1D-4833-9897-5843D27265A7.jpeg
    53,8 KB · Görüntüleme: 994
Bende konuyu takip ediyordum yazılanları okuyordum dünden bugüne cidden çok üzüldüm erken test yapmak da burda ki hamilesin yorumları da insanı çok üzüyor benim de aynı şey başıma gelmişti bu testlerden ötürü hatta net çizgi çıkıp adet olduğumu biliyorum üç kere de kimyasal yaşadım ki buda çok zor bir şey o yüzden böyle durumlarda hep kötünün iyisiyiz yine de deyip şükrediyorum o yüzden sizde içinizi ferah tutun üstelik erken yapılmış gebelik testleri adetinize daha da var yani bu hala bi umut var demek o yüzden sıkmayın canınızı Rabbim her şeyin hayırlısını nasip etsin Rabbim ol dese adet günü bile oluverir o minik mucize o yüzden çokça dua inşaAllah ♥️🌸

Kızlar dün çok idrara çıktığımı farkedince bugün sabah idrarıyla gebelik testi yaptım. Ve 10. Dk baktığımda hafif silik bir çizgi gördüm, belki 5. Dkikada da çıkmıştı ama bakmamıştım.
Fakat ben bu ay; b1 vitamin hapı, gabapentin 300 mg (nöropatik ağrıları için en hafif dozu) ve 3 gündürde brokoli suyu içiyordum.
Sizce bu kullandıklarım mı testi silik çizgi çıkardı? Çünkü bata daha 8 gün var? 8 gün kala idrar testinde çıkma ihtimali ne? Bu arada yaklaşık 2 buçuk yıldır gebe kalamıyorum ve geçen ay aşılmam bile negatif oldu.
Eki Görüntüle 2741118
Eki Görüntüle 2741120
Canim benim folk asid kullaniyormusun veya bazi kurler denedinmi

Adete sekiz gün kala değil de adet gününüz geçtikten sonra test yapsanız keşke. Olması gereken bu. Bunu da bu forumda gördüm ilk Daha yumurta döllenmeden test yapıyorlar. Boşuna stres yapıyorsunuz. Hamileliğin önündeki en büyük engellerden biri. Kendinize bu kötülüğü yapmayın. Dilerim en kısa zamanda güzel haberler alırsınız.

Canim benim folk asid kullaniyormusun veya bazi kurler denedinmi
Folik asit 2 geçen ay kullanmıştım, tahlillerde folik asit değerim yüksek çıkınca bıraktım. Fazla yüksek olmasıda iyi olmuyormuş, bu ay yumurtlamadan sonra brokoli suyu içtim. Ve yaklaşık 12 gündür nöropatik ağrılar için hafif doz gabapentin hap ve b1 vitamini kullanıyorum, doktorum gebelik oluşursa hapları kesmek için erken öğrenmem gerektiğini söyledi ve bu yüzden bukadar erken test yaptım Margaret Hale Margaret Hale

Şimdi Eve geldim teste bi bakayım dedim ve sabah yaptığım test yine çizgi çıkarmış😔 ama dünden daha koyu değil. Testlerde hata var canım.

Dünden beri takip ediyorum konunu tüm yazılanları okudum. Burda bazen "kesin hamilesin" vb. umut verici konuşmalar malesef insanı daha çok ümitlendiriyor, kesin konuşmayı hiç sevmem o yüzden yazmak için 2. Testi yapmanı bekledim. üzüldüm cidden... Şuan yaşadığın hisleri çok iyi anlayabiliyorum. :KK43:
Umut verende vermeyende hepsinin canı sağolsun, benim için bu bir sorun değil, o testten sonra kimse bişey demeseydi bile ben yine ümitlenecektim 😒 Ben alıştım yıllardır gebeliğin oluşmadığına canım. Tabiki çook üzüldüm ama artık o kadar derin acıtmıyor.
Mesala daha ağlamadım 😍🌹
Benim sonum tüp bebek sanırım son çare.

Aaah ah bizler ki saatler sonra çıkan ikinci çizgilere bile umutlaniyoruz, acaba mı diyoruz ama iste herseyin vakti zamanı var demekki. Olacak insallah ben inanıyorum.
Sen baska bi konuda antibiyotik kullananlar hep o ay hamile kaliyo ben de kullanicam varsa enfeksiyon iltihap temizliyo heralde diyodun ama onu mu denedin Ayseee1987 Ayseee1987

Aaah ah bizler ki saatler sonra çıkan ikinci çizgilere bile umutlaniyoruz, acaba mı diyoruz ama iste herseyin vakti zamanı var demekki. Olacak insallah ben inanıyorum.
Sen baska bi konuda antibiyotik kullananlar hep o ay hamile kaliyo ben de kullanicam varsa enfeksiyon iltihap temizliyo heralde diyodun ama onu mu denedin Ayseee1987 Ayseee1987
Yok canım onu daha bu ay yazdım, antibyotik fln kullanmadım😊 arkadaş yıllardır hamile kalamıyordu, geçen ay dişinden problem yaşadı ve antibyotik hap ve 5 gün antibyotik iğne kullandı, ve yumurtlama gününden 1 gün önce tek ilişkiyle hamile kaldı. Asla ihtimal vermiyordu çünkü sadece 1 kere ilişki yaşamıştı. Sonrasında da ilişki olmamıştı.
Oda kocasına herhalde antibyotik kullandım içeride iltihap v.s varsa temizlendi demiş bende ona istinaden
Bende "Evet bu doğru olabilir, çünkü antibyotik kullanırken hamile kalan çok var bendemi kullansam acaba" dedim🤭

X