Adet tarihinden 10 gün sonra yerleşme kanaması olur mu?

astropsyche

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2023
18
4
32
Merhaba kızlar, uzun süredir forumu takip ediyorum, aklımdaki soruya net bir cevap bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Normalde adet döngüm 26-27 gün. Düzensizlik yaşayan biri değilim. Geçtiğimiz ay 19. günde adet oldum ve çok şaşırsam da üzerinde durmadım, bazen olabilir dedim geçtim. Uygulamaya göre tekrar 17 Ocak'ta olmam gerekiyordu. 1 hafta içinde olmayınca farklı markaların idrar testini yaptım ve negatifti hepsi. Belirtilerime gelecek olursak göğüslerim şiş ve ağrıyor. Ara ara kasık bel ağrım var az seviyede. Ve sürekli gazım var gibi hissediyorum.

Birkaç gün boyunca adet oldum sanıp beyaz akıntı ile karşılaştım. Bugün ise hafif pembemsi bir kanama geldi. Normal kanamama benzemiyor. Sorum şu, beklenen adet gününden 10 gün sonra yerleşme kanaması yaşama ihtimalim var mıdır sizce? Daha önce bu durum başına gelen oldu mu?

Normal regl gibi kanama değilse yerlesme kanamasi olabilir

evet canım benim adetim geçtikten 1 hafta sonra gelmişti

Normal regl gibi kanama değilse yerlesme kanamasi olabilir
İnternette hep adet gününden önce olur demişler yerleşme kanaması için ondan emin olamadım. 30unda kan testine gidecektim (aile hekimliğindeki hemşire gecikmemi duyunca net sonuç için bu tarihte çağırdı) şimdi kararsız kaldım sizce yine de gitmeli miyim?

Vermelisiniz bence güzel haberlerini bekliyoruz

Ne alaka canım ya ben varım işte
Şöyle söyleyeyim ayın 7 sinde adet oldum 20 sinde lekelenme başladı ve bir haftadır sürüyor, kahverengi lekelenme.
aradaki zaman 10 gün bile değil aradaki zaman çok kısa olunca hamile olduğumu düşünmüyorum, çokta uzadı 6 gündür yaşıyorum bunu bu kadar süre sürermi yerleşme kanaması

pardon canım ya ben yanlış anladım sanırım,adet olmadınız sandım ama adet olmuşsunuz bence dr gidin kist olablir

Şu an aynı durumu yaşayan bir arkadaşım var. 3 gün önce adet olması gerekiyordu ama olmadı. Adet döngüsü hep düzenliymiş. Bugün pembemsi bir lekelenme oldu. Şiddetli bel ağrısı var. Sabah kaset test yaptı sonuç negatif. Çok kararsız kaldık. Sizin son durumlar nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…