Jinekoloji Adet öncesi gerginliği (pms) derdi :(((

Bende de oluyor çocuğa karşı tahammülsüzlük, o durumda odadan çıkıyorum, banyoya geçiyorum. Ama bunu sadece çocuğa karşı uyguluyorum :))

+15384959 benim de doğumdan sonra ve kafein azalsa da bitebilemezzz :)

Hah işte aslında merak ettiğim böyle bişey. Acaba hormon dengesizliği var da bir hormon tedavisi ile bu iş yoluna sokulabilir mi? Sonunda dayayacam kendime testesteronu rahat edicem:KK70:

Evet kullanıyorum. İşte tek yol mukayyet olmaksa insanız yani, hiç öyle hissetmesek de fren ihtiyacı da olmasa :)

Sancı falan başım gözüm üstüne, içerim bir ağrı kesici geçer. Ama bu hal geçmiyor. Belki yapıyla alakalı farklıdır tepkiler ama sonuç aynı anladığım :/ kv yi kes gitsin, pms idim, hatırlamıyorum ne yaptığımı dersin :KK70:

Ben kabul ediyorum da gitmemin koşulları yok kısa vadede :/

Evet bir dişli aslan kesilip herkese pençe atıyorum ve herkesi testere ile doğurmak istiyorum :KK70: yorumu alıntıya eklerken anlamamıştım nedir diye soracaktım ama aşağıda açıklamanı okudum. İlk kez duydum bu otları ben genelde Melisa papatya falan içiyorum da pek etkisizler :KK43:

Benimki de anlıyor ama insan kendini kötü hissediyor. Alttan alınan şımarık çocuklar gibi de olmaz ki her ay her ay :KK43:

Ama sizinki çok daha zor ve farklı. Yani fiziksel sorunlar alerjik durumlar falan. Çok geçmiş olsun, en azından bunlar çözülür umarım :)
Ağrı kesici ile gecmıyor işte canım
Her ay ilk iki gün acillerde sürünuyorum
İğne üstüne iğne
Ve sürekli istifra ediyorum titriyorum su gbi terliyorım aynı anda
Keske agrı kesici ile gecse
Cocuklugumdan beri böyle

İğne üstüne iğne
Cocuklugumdan beri böyle

Canım korkutmak gibi olmasın ama ayni sorunlari yasayan arkadasim en son dayanamayip doktora gittiginde apandist sorunu cikmisti, neredeyse patlamak uzereymis. Mutlaka bi doktora görün ihmal etme

Canım korkutmak gibi olmasın ama ayni sorunlari yasayan arkadasim en son dayanamayip doktora gittiginde apandist sorunu cikmisti, neredeyse patlamak uzereymis. Mutlaka bi doktora görün ihmal etme
Göründüm kac kere
Bir sorun cıkmadı
İlk gün cekıyorum bu sancıyı:KK43:

Bazı psikologlar online bağlantı da kurabiliyor. Teknolojinin nimetlerinden faydalanabilirsiniz. Tavsiye isterseniz özelden bana yazın. Ama internette kendiniz de bulabilirsiniz.

İğne üstüne iğne
Cocuklugumdan beri böyle
Çok fenaymış geçmiş olsun :/

Benimde çok ağır geçiyor bu sene antidepresan kullanmaya başladım ama son reglim o kadar agir geçti ki katil olucam diye eve gittim hemen ilk defa kendimden korktum. O kadar ilaç kullanıyorum bir faydası yok. Bazı kadınların ki ağır geçiyor kabullenmek lazim yoksa bende her gün yürüyorum destek alıyorum ama tirt

Ama sizinki çok daha zor ve farklı. Yani fiziksel sorunlar alerjik durumlar falan. Çok geçmiş olsun, en azından bunlar çözülür umarım :)
yine başladı bir karın ağrısı benim anlamadığım nokta bağırsaklarla neden birleşiyor bu ağrı hayattan bezdiriyor inan.ya tüp bebek doktoru da (prof kendisi) bişey bulamıyorsa daha nereye gidem ben canımmmm:KK57::confused:

İkimiz de ülkenin dilini az biliyoruz, hayatımızı İngilizce ile idame ettiriyoruz ama hani terapi almak için yeterli değil, çünkü baya baya konuşup ayrıntılandırmak gerekiyor :KK43:
yaşadığınız ülkenin dili ingilizce değil ama siz ingilizceyle anlaşıyorsunuz diye anladım. İngilizce bilen bir psikolog bulabilirsiniz belki şehrinizde?

İğne üstüne iğne
Cocuklugumdan beri böyle
aynı beni anlattın acaba diyorum bünyemizin adete alerjisi mi var.bide üstüne azotlu bakliyatlar yiyemem ben.

Tek başınıza yaşamadığınızı ve insanları öldürmemeniz gerektiğini kendinize hatırlatın :rolleyes:
ha bir de kocanızı ne kadar çok sevdiğinizi hatırlatın kendinize, boşamayın adamı yok yere :p

Ağrılarınız için de bol bol su içmeyi günlük bir rutin haline getirin
Bir arkadaşım su içmeyi alışkanlık haline getirdiğinden beri adet sancısı çok çok azalmış

Benimde çok ağır geçiyor bu sene antidepresan kullanmaya başladım ama son reglim o kadar agir geçti ki katil olucam diye eve gittim hemen ilk defa kendimden korktum. O kadar ilaç kullanıyorum bir faydası yok. Bazı kadınların ki ağır geçiyor kabullenmek lazim yoksa bende her gün yürüyorum destek alıyorum ama tirt

çok zor bır durum ya
ben de bazen menapoza girsem de kurtulsam dıyorum :KK43:
acaba o zaman pamuk gibi bir insan olurmuyuz?
Bir arkadaşım su içmeyi alışkanlık haline getirdiğinden beri adet sancısı çok çok azalmış
bide azotlu bakliyatlara çözüm bulsalar ha birde mısır var mesela.mısırda her bir üründe katkı maddesi napacağım :KK43:

ben günde 2,5 lt su içerim kendimi bildim bileli ,

kendimi bildim bileli de sancı çekerim

suyla ılgısı olsa bana etklı eder suya aşığım resmen

ben günde 2,5 lt su içerim kendimi bildim bileli ,

kendimi bildim bileli de sancı çekerim

suyla ılgısı olsa bana etklı eder suya aşığım resmen
banada üşütmekten derler.üşütmek coşturur ama o kritik zaman geçince çıplak gezem de bir şey olmaz.anlamadım gitti neyi eksik salgılıyorum ben :KK43:

X