Adet olduğum halde hamilelik durumu söz konusu olabilir mi?

cansin001

Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2024
458
109
31
Eskiye göre tabiki az oldum ama iki gün yoğundu 3.gune bitmiş oldu. Bugün tamamen bitmiş durumda fakat mide bulantılarım var birazda ishal oldum göğüslerimde dolgunluk hala var . Ama en çok rahatsız eden mide bulantılarım. Tabi ben bunu adet öncesi de yaşadım mide bulantılarım vardı ama azdı geçer gibi olmuştu şimdi daha da bastırdı hatta bişey yedikten sonra daha çok bulanıyor gibi. Hamile gibi de hissetmiyorum pıhtılı adet oldum her zamanki gibi ama bu şeyler nerden çıktı anlamadım. Bide her zamanki gibi adet görüp hamile kalanlar da varmış şaşırdım olabilir mi cidden?

olabiliyor evet. çocuk istiyor musunuz yoksa istemiyor musunuz onu anlayamadım?

Elimde test yokta ovulasyon testi var. Pıhtılı olduysa gebelik yok diyolar ama bazilarida oladabilir herkesin farklı vücut diyolar ne kadar değişik durumlar böyle
ben ovulasyon testiyle yapmıştım pozitif çıkmıştı ordan anladım hamile kaldığımı ertesi gün gebelik testi aldım ve pozitif çıkmıştı. herkesin vücudu farklı ve farklı tepki veriyor.

ben ovulasyon testiyle yapmıştım pozitif çıkmıştı ordan anladım hamile kaldığımı ertesi gün gebelik testi aldım ve pozitif çıkmıştı. herkesin vücudu farklı ve farklı tepki veriyor.
Tamam canım biraz sonra yapayım ikiside koyu çıkacak pozitif için galiba. İnşallah beni şaşırtır da hamile olurum bu şekilde

Ovulasyon testi bu şekilde çıktı canım

Eklentiler

• IMG_20240706_165453.jpg
    26,8 KB · Görüntüleme: 80
  • IMG_20240706_165732.jpg
    29,8 KB · Görüntüleme: 84
  • IMG_20240706_165326.jpg
    30,1 KB · Görüntüleme: 82
benimki de böyle çıkmıştı işte. en yakın zamanda bir hamilelik testi yapmalısın

benimki de böyle çıkmıştı işte. en yakın zamanda bir hamilelik testi yapmalısın
Ayy inan bilmiyorum aklım allak bullak oldu eski ovulasyon testlerime baktım regl bitince böyle koyulukta degillermis daha açık tonda hatta yok denecek az kadarmış. Mümkün olabilir mi ki ya gebelik senin ovulasyon böyle mi çıktı emin misin

evet eminim böyle çıkmıştı benim ovulasyon testim. olabilir neden olmasın ki?

Canım testin pik olmamış ki t çizgisi koyu olsaydı gebe olma ihtimalin vardı genelde hamile olan insanların testleri pik yapar yani o silik çizgi çıkan taraf daha koyu çıkması lazım
Bilmiyorum ki ben ssadece duydum ve bu arkadaşında böyle çıkmış ve gebelik varmış ne bileyim mide bulantılarım ishalim var göğüslerim sis hala anlam veremiyorum.

Slm kizlar. Bizde bebek istiyoruz. 3 yıllık evliyiz. İki ay önce kimyasal geçirdim. Onun öncesinde 3 kere tüp bebek denedik olmadi. Ancak bu ay biraz farklı bir döngü yaşıyorum. 24 haziranda lekenmeyle başlayan adet dongusune girdim. Normalde adetim yoğun ve ağrılı olur. Bu ay çok az ağrım oldu ve 7 gün boyunca sadece lekelenme şeklinde yaşadım adeti. Bitti dedim iki gün sonra yine lekelenmeye başladım. 4 temmuzdan bu yana hergun lekeleniyom. Adet olacakmisim gibi karın ağrısı ve kasik ağrısı yaşıyorum. Evde yaptığım testler hep negatif. Böyle bir durumu yaşayan varmı aranızda. Gerçi yarın dra gidecegim. İlk defa böyle birşey yaşıyorum. Biraz tedirgin etti bu durum beni.

Adet görüp hamile kalanların adet sandığı kanama 'yerleşme kanaması' yani diğer adıyla 'üstüne görme'dir. Üstüne görme regl gibi değil lekelenme şeklinde olur. Siz adet görmüşsünüz hamile olamazsınız. Bulantı bazen regl döneminde, sonrasında da olabilir.

Herkeste lekelenme şeklinde olmuyor maalesef canım yanlış bilgilendirme olmasın. Arkadaşım gayet regl oldu ve üstüne görme diyerek adlandirdi doktor. Herkesin vücudu farklı olduğu için kiminde lekelenme kiminde daha yoğun akıntı gibi olabiliyor. Zaten ben test yapmadım regl bitti ama yapmadım sadece pıhtı olmaması gerekiyormuş. Pıhtı varsa regl. Teşekkür ederim yorumun için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…