Adet olduğu halde gebelik

yagmurgizemcim

Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2023
263
45
19
Yaklaşık 1 ay önce vajina penis teması olmadan partner ile bir şeyler yaşandı onda iç çamaşırı yoktu bende vardı iç çamaşırımds çok küçük bir delik vardı sütünürken o delikten zevk suyu (sperm değil) gelmişse ve gebelik olduysa diye korkmustum sonrasında adet oldum 4-5 gün önce adetim bitti pıhtıli şekilde geldi ama her zamankinden biraz azdı yoğunluğu. Bu düşünceyi kafamdan attıktan sonra üç dört gündür başım dönüyor ve mide Bulanmaya başlamıştı tekrar buna yordim ister istemez hafif bel ağrım var gebelik olabilir mi adet olduğu halde gebe olanlwr varmış burda

Bulanmaya başlamıştı tekrar buna yordim ister istemez hafif bel ağrım var gebelik olabilir mi adet olduğu halde gebe olanlwr varmış burda

Her ay şöyle ilişki yaşadım acaba hamile miyim diye soracağıniza sevişmeyi mi bıraksanız acaba? Nisan'da da acaba elimden hamile kalmış miyimdir diyordunuz. Mune Hanım da sizi uyarmıştı sürekli aynı konuyu açıyorsunuz diye. Siz neden sevisiyorsunuz bu kadar korkuyorsanız?

hayırr çok düsünmemeye calıs böyle şeyleri sonu gelmiyor biliyosun konusmustuk seninle daha önce..

Gecenlerde de sosyal fobisi oldugunu yazmisti, baya agir durumdaydi?

Sırf bu yüzden herşeyi takıntı yapıyorum aşırı şekilde düşünüyorum ve kuruyorum

Sosyal fobin varken, insanlar yanindan gecerken gozlerini bile acamadigini yazmissin... bu durumdayken nasil biriyle sevisebilecek hale geldin de gebeligi dert eder oldun.

Iyilestiysen ne ala, ama bir yerlerde bir yalan var yani.

Sosyal fobin varken, insanlar yanindan gecerken gozlerini bile acamadigini yazmissin... bu durumdayken nasil biriyle sevisebilecek hale geldin de gebeligi dert eder oldun.

Iyilestiysen ne ala, ama bir yerlerde bir yalan var yani.
Bir buçuk yıllık bir ilişkim var sosyal fobim pandemi zamanı maskeler kalkınca başladı sevişme.iliskim de oldu başka birileriyle konuşup görüşüp olmadı. Hâlâ ortamlarda aynı fobim devam ediyor insanlardan hâlâ çok çekiniyorum, bunun için erkek arkadaşım da çok çabaladı ama olmadı bunun yalan la bir ilgisi yok rahatsızligin yalanı olmaz ablacım Allah kimsenin başına vermesin

Iyi hadi bakalim, insallah erkek arkadasin sosyal fobini iyilestirebilir.

Telefonla konuşurken de dikkat et uçan spermler yoluyla hamile kalabilirsin. Bu kadar bilgisizken bir şeyler yapıp hala bilgisiz dolanmaya devam ediyosun

Telefonla konuşurken de dikkat et uçan spermler yoluyla hamile kalabilirsin. Bu kadar bilgisizken bir şeyler yapıp hala bilgisiz dolanmaya devam ediyosun
Benimde sorum var vajinal yüzeye boşalma ile hamile kalınır mı 8 gün gecikti ilk defa . 3 tane test yaptım bugün negatif dogrumudur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…