Okurmusunuz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam abla çok teşekkür ederim bazıları ihtimal vermiş ağladım resmen korkudan
hayır korkmana gerek yok eger korkucak bir durumda hissedersen kendini yine yazarsın ama dedigim gibi icini rahatlatmak icin testi yap böyle bir seye kalkısacak kadar kücük oldugunu düsünmüyorum yine yasın vardır o yüzden kendin saglıklı düsünerek ilerle kötü düsünme psikolojini etkileme takıntı da yapma

hayır korkmana gerek yok eger korkucak bir durumda hissedersen kendini yine yazarsın ama dedigim gibi icini rahatlatmak icin testi yap böyle bir seye kalkısacak kadar kücük oldugunu düsünmüyorum yine yasın vardır o yüzden kendin saglıklı düsünerek ilerle kötü düsünme psikolojini etkileme takıntı da yapma
Reşit değilim henüz o yüzden tedirginim ve çok pişmanım gerçekten

Yaklaşık bir ay önce partnerim ile bende iç çamaşırı varken onda yokken sürtünme oldu boşalma olmadı ama zevk suyundan ıslanmış olabilir mi bilmiyorum sonrasında aşırı şekilde beyaz kati akıntım oldu adetim 2 gün gecikmeli oldu 6 gün sürdü yoğunluğu aynı ve pıhtıliydi bugün bitti ama belim çok fazla ağrıyor ve karnım da hafif batma var biraz da baş dönmesi var. Doktor sitesinde bir tane doktora sordum böyle bir şeyin az da olsa ihtimalinin olduğunu söyledi. Burada adet olduğu halde iku üç kez adet olanlsri okudum ve korktum acaba hamilelik söz konusu olabilir mi

Yaklaşık bir ay önce partnerim ile bende iç çamaşırı varken onda yokken sürtünme oldu boşalma olmadı ama zevk suyundan ıslanmış olabilir mi bilmiyorum sonrasında aşırı şekilde beyaz kati akıntım oldu adetim 2 gün gecikmeli oldu 6 gün sürdü yoğunluğu aynı ve pıhtıliydi bugün bitti ama belim çok fazla ağrıyor ve karnım da hafif batma var biraz da baş dönmesi var. Doktor sitesinde bir tane doktora sordum böyle bir şeyin az da olsa ihtimalinin olduğunu söyledi. Burada adet olduğu halde iku üç kez adet olanlsri okudum ve korktum acaba hamilelik söz konusu olabilir mi
Ben de bu ay cinsel ilişki yaşadım hem de korunmasız. 😱 Cinsel ilişkiyle hamile kalındığını bilmiyordum. Yumurtlama zamanıma denk geldi. Şimdi adetime üç dört gün var. Adet sancılarım önden başladı. Ama adet olacağıma eminim. Acaba hamile kalmış miyimdir? İnternette hamileyken de adet görülür yazıyor.

Eğer sen boşalmadıysan senin akıntın olabilir o, ihtimal varsa erken testler var. Ya da kan testi verebilirsin. Özel bir hastaneye gidip

Ayda en az 3 kere aynı olay yazısı görüyorum biri daha vardı aylarca adet olup hamilemiyim diyen..

Ablacım siz bu işi ne sanıyorsunuz bukadar kolay mı ? spermin kafasında matkap mi var dondan geçip seni dölleyecek ortada sperm bile yok üstelik zevk suyu ondan da emin değilsin 😂 birde adet olmussun

Sonucundan Bukadar korktugun seyleri yapmamalısın mazallah donunu çıkarma aşamasına geçtiğinde diğer üye gibi 5 ay boyunca kendini hamile sanarsin sonra

Nisan ayından beri konu açıyorsun

Şimdi sanki yeni bir şey gibi yine aynı konuyu açmışın

Böyle yaparak ne yapmaya çalışıyorsun dalga geçip egleniyormusun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X