Okurmusunuz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaklaşık bir ay önce partnerim ile bende iç çamaşırı varken onda yokken sürtünme oldu boşalma olmadı ama zevk suyundan ıslanmış olabilir mi bilmiyorum sonrasında aşırı şekilde beyaz kati akıntım oldu adetim 2 gün gecikmeli oldu 6 gün sürdü yoğunluğu aynı ve pıhtıliydi bugün bitti ama belim çok fazla ağrıyor ve karnım da hafif batma var biraz da baş dönmesi var. Doktor sitesinde bir tane doktora sordum böyle bir şeyin az da olsa ihtimalinin olduğunu söyledi. Burada adet olduğu halde iku üç kez adet olanlsri okudum ve korktum acaba hamilelik söz konusu olabilir mi
Hayırlı olsun.
İsim düşündünmü?

açılan bütün konular kıyafetli sürtünme ve hamilelik korkusu.
Ya sürtünme ya korun.
18 yaşındasın, nasıl korunacağını öğrenmelisin. Hayatın kararır hamile kalırsan.

Yaklaşık bir ay önce partnerim ile bende iç çamaşırı varken onda yokken sürtünme oldu boşalma olmadı ama zevk suyundan ıslanmış olabilir mi bilmiyorum sonrasında aşırı şekilde beyaz kati akıntım oldu adetim 2 gün gecikmeli oldu 6 gün sürdü yoğunluğu aynı ve pıhtıliydi bugün bitti ama belim çok fazla ağrıyor ve karnım da hafif batma var biraz da baş dönmesi var. Doktor sitesinde bir tane doktora sordum böyle bir şeyin az da olsa ihtimalinin olduğunu söyledi. Burada adet olduğu halde iku üç kez adet olanlsri okudum ve korktum acaba hamilelik söz konusu olabilir mi
İç çamaşırın varmış
Yalnızca sürtünme olmuş
Adet olmuşsun
İnanılmaz bir saçmalık var bu konuda 🤦🏻‍♀️ yaşın 17 ve korkmana rağmen hâlâ daha sürtünüp duruyorsun, sürekli saçma sapan konular açıyorsun. İlgiye mi ihtiyacın var? Anlam veremedim çünkü

Psikiyatriye gitmen lazım senin artık ya, kaç kere adet oldun hala daha hamile miyim git tedavi ol bıktım senin konularını görmekten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X