Adet olamıyorum ne yapmalıyım

otherworld

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2022
1
1
24
Merhaba hanımlar. Benim normalde rahmim de kist olduğu için adetim düzensizdi doktora gittim ilaç verdi. Düzenli kullandım adetim düzene girdi. Artık düzene girdiği için ilacı bıraktım. Ondan sonraki ay da gününde adet oldum. fakat bu ay stresten mi bilmiyorum adetim 1 hafta gecikti. İlaç kullanmaktan çok sıkıldım kullanmak istemiyorum. Evde adet söktürücü ne yapabilirim tavsiyelerinize açığım.

Ben aylarca regl olamadım. Pcos var. Sonra regl olmak için mesaj duydum. Yaptığımın 3. Günü regl oldum. Şiddetle tavsiye ederim. O otherworld

Çikolata kisti mi var? Varsa ve Gebelik ihtimaliniz yoksa papatya çayı ya da ahududu yaprağı çayı içebilirsiniz. Eğer çikolata kistiniz yoksa papatya, kekik, adaçayı söktürmeye yardımcı olur. Ama bu bitki çayları hamilelik olma durumu yoksa içmelisiniz kesinlikle.

Bunu anlayamadim bende de duzensiz adet var epeyi gecikti yine nasil adet oldunuz anlatir misiniz?

Youtube da video var size özelden msj atarım buradan yasaktır belki.
Bende bilmiyordum sonra orada buradan duydum masaj varmış diye biraz bakındım. Biri söylese inanmam yani. O masajı yaptım masaj dediğim de öyle teferruatlı değil. Neredeyse 6 aydır olamadığım regli oldum.

Merhaba bende pco var şuan bir hafta gecikti regl bana,da gonderirmsiniz videoyu

Gebelik söz konusu değilse biberiye otunu kaynamış suda 3-5 dk bekletip süzüp için. Bir kaç gün önce gelir regl

Bnde polikistik över var muayene yaptır bence, benim de normal yumurtalık kistim vardı adetlerim hep duzensizdi dokotrum bakire olduğum halde Yasmin önerdi doğum kontrol hapı ne olduysa ondan sonra daha da kötüleşti, hormonlarımi bozdu ve kistler polikistik övere dönüştü, evlendim 2 yil çocuk sahibi olamadım adet düzeni için en iyi gelen şey soğan kürü çok şükür hamile de kaldım hem düzene girdi adetim o soğan kuruyle hem de polikistik olmama rağmen hamile kaldım, İbrahim Saraçoğlu nun soğan kürünü yapmanı öneririm canim

Canım kaç gün yaptın sogan kürünü ve nasıl yaptın bende adet olamiyorum

Ben denemek için yapmistim korunmuyordum sonra belki bebek olue dedim bıraktım hamile kalmışım 3 _4 gün yapmıştım Ahmet Maranki soğan kürü tarifi canm

Daha önce de yapmıştım düzenli son yaptığımda yumurtalıklaeinda fayda gördüm, önemli olan düzenli yapmak Ahmet Maranki ya da İbrahim Saraçoğlu yaz nete tarifleri çıkıyor cnm

Ben denemek için yapmistim korunmuyordum sonra belki bebek olue dedim bıraktım hamile kalmışım 3 _4 gün yapmıştım Ahmet Maranki soğan kürü tarifi canm
Senin adetlerin nasıldı vaktini almak istemiyorum ama rica etsem paylaşır mısın ben 2 senedir ilaçlarla oluyorum 27 yaşındayim 2 çocuğum var ikici çocuktan sonra 2 sene doğum kontrol hapı kullandım bıraktiktan sonra adet görmemeye basladim

Estağfurullah canım, benim adetim döngü olarak çok uzun sürüyordu 37 günde bir 3 gün geliyor gelmiyor kesiliyordu doktora gittiğimde önce kistin var yumurtalık kisti önemsiz dediler sonra çocuk olmayınca polikistik teşhisi koydular döngüler de uzun olunca, göğsümde göbeğinde killanma oldu hep kesinlikle doğum kontrol hapı bütün hormonlarimi bozdu kimseyede tavsiye etmiyorum, sende eğitim araştırma Hastanesi'ne görün istersen belki farklı bir sorun vardır

Hayıt otu macunu kullanmanı öneririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…