Adet olamıyorum ne yapmalıyım

Estağfurullah canım, benim adetim döngü olarak çok uzun sürüyordu 37 günde bir 3 gün geliyor gelmiyor kesiliyordu doktora gittiğimde önce kistin var yumurtalık kisti önemsiz dediler sonra çocuk olmayınca polikistik teşhisi koydular döngüler de uzun olunca, göğsümde göbeğinde killanma oldu hep kesinlikle doğum kontrol hapı bütün hormonlarimi bozdu kimseyede tavsiye etmiyorum, sende eğitim araştırma Hastanesi'ne görün istersen belki farklı bir sorun vardır
Canım yumurtlama olmadığı için adet olmuyorsun dediler doğum kontrol hapları mahfetti beni yaa😥

Teşekkür ederim nasıl kullanmam gerekiyo
Arkadaşım kullanıyo. Onun erken menopoz sıkıntısı vardı. Mart'tan itibaren kullandı. Şuan değerleri düzeldi. Ve kullanmaya başladığından beri düzenli regli görüyor. Şuanda gebe kalmak için devam ediyor macuna.
Her gün bir kaşık yiyorsunuz macunu.

Senin adetlerin nasıldı vaktini almak istemiyorum ama rica etsem paylaşır mısın ben 2 senedir ilaçlarla oluyorum 27 yaşındayim 2 çocuğum var ikici çocuktan sonra 2 sene doğum kontrol hapı kullandım bıraktiktan sonra adet görmemeye basladim
Ben de ilacsiz adet olamıyorum.
Dogun kontrol hapini artik kullanmak istemiyorum.
Hormonal sorunum yok ama gelmiyor :KK43:
Hayit macunu alip kullanicam. Umarim fayda görürüm.

Çocuğun var mı senin yani evlendiginden beri mi boylesin
Evet 1 oglum var.
Ilk adet olduğum zamandan beri boyle. Hap kullanmadigim sueece adla duzenli adet olmadim.
2020 aralik ayinda hapi bıraktım ve 2021 yılında 1 ileri 2 geri de olsa adet oldum her ay. Ama bu tam 1 sene sürdü ve 2021 aralikta yine olmamaya basladim.
Hap kullanmazsam olmuyor. Kullanirsam yan etki goruyorum. Cok yorucu.

Evet 1 oglum var.
Ilk adet olduğum zamandan beri boyle. Hap kullanmadigim sueece adla duzenli adet olmadim.
2020 aralik ayinda hapi bıraktım ve 2021 yılında 1 ileri 2 geri de olsa adet oldum her ay. Ama bu tam 1 sene sürdü ve 2021 aralikta yine olmamaya basladim.
Beni
Evet 1 oglum var.
Oğlun tedavi ile mi oldu çünkü bildiğim kadarıyla adet olunmasa yumurtlama olmuyo

Evet 1 oglum var.
Benim hep duzenliydi 2 sene doğum kontrol hapı kullandım bıraktiktan sonra görmemeye basladim

Arkadaşlar lütfen ama lütfen soğan kürünü kafanıza göre herkese önermeyin, bazı kadınlarda rahim duvarını çok fazla inceltiyor, bazılarının yumurtalarını daha çok geliştirip kiste dönüştürüyor.. herkesin ağzında bi soğan kürü.. mutlaka doktora danışın. Ben soğan kürü uygulamak istiyorum diye söyleyin.. sonra kistler için 3-4 ay kist tedavisi görmek zorunda kalırsınız, bu da hamile kalma sürecinizi uzatır. Bakın altını çiziyorum, kötü bir şey demiyorum ama lütfen doktorunuza danışın.

X