Adet olacakmışım gibi karın bel kasık bacak ağrısı hamilelik belirti misidir

Ne vitamini o tam olarak
Ben ilk korunmayı bırakcam bebek düşünüyorum diye doktora gittiğimde bu vitamini de al iç hamileliği kolaylaştırır yumurtaları besler dedi.. içinde çok iyi vitaminler var pahalı ama güzel.. haziranda korunmayı bıraktım kimyasal gebelik oldu sonraki ay doktor bu vitamini verdi ağustosta yine hamile olduğumu öğrendim :) ayrıca 2 bardak soğan suyu içtim annem rahmin temizlensin düşükten sonra dedi ve kahverengi lekeler çıktı kesinlikle bu ikisinin yararlı olduğunu düşünüyorum.. öyle yani iyi beslenmek önemli mor incir ye mesela vs sigara içme.. benim yöntemlerim böyleydi

Merhaba öneri için teşekkür ederim test negatif geldi dün yaptım bugün pelvik usg çektireceğim sonra da kadın doğuma gitmeyi planlıyorum

Canım seni merak ettim durumun nedir gebelik sürecin nasıl şuanda inşallah değerlerin artmıştır

Kızlar yumurtlamadan 10 gün sonra progesteron hormonu 13.9 çıktı ne demek oluyor bu adete 5 gün var

Yani hiç bilemiyorum yaptırmadım daha önce sen neden yaptırmıştın acaba

Söylemedi mi sana neden yüksek olduğunu peki
Adet gününde gelmesi gerekiyor gelmezse hamilelik ihtimalin daha yüksek dedi sadece , yumurta ile alakalı bir durum sanırım

Canım seni merak ettim durumun nedir gebelik sürecin nasıl şuanda inşallah değerlerin artmıştır
Canım değerim düzgün artıyor ama gebelik testleri yaptılar Cmv ıgm değerim pozitif cıktıgı için enfeksiyon var mı diye avidite testi istedi doktor simdi hastanedeyim tekrar kan alcaklarmış dua edelim de temiz cıksın bebeğe bişi olmasın

Çok sevindim canım ultrasonda kese falan göründü mi acaba korkma sakın değerin çok iyi maşallah Allahın izniyle hiçbişey olmaz

Çok sevindim canım ultrasonda kese falan göründü mi acaba korkma sakın değerin çok iyi maşallah Allahın izniyle hiçbişey olmaz
Amin inşallah arkadasım, alt muayene yaptı kese olabilecek bi yapı var dedi bakalım beta da aldı haftaya yine gidicem

Amin inşallah arkadasım, alt muayene yaptı kese olabilecek bi yapı var dedi bakalım beta da aldı haftaya yine gidicem
Sen yine de değerini vaktin zamanın varsa 2-3 günde bir ölçtür benim de öyleydi rahim duvarım baya kalınlaşmıştı 13 mm olmuştu ama değer düştü git gide kimyasal oldu

Sen yine de değerini vaktin zamanın varsa 2-3 günde bir ölçtür benim de öyleydi rahim duvarım baya kalınlaşmıştı 13 mm olmuştu ama değer düştü git gide kimyasal oldu
16sında aldırdım beta 117 cıktı bugün yine yaptırdım sonucu bekliyorum kimyasal ne oluyo bildiğin gebelik mi nasıl bi şey

16sında aldırdım beta 117 cıktı bugün yine yaptırdım sonucu bekliyorum kimyasal ne oluyo bildiğin gebelik mi nasıl bi şey
Kimyasal döllenme oluşuyor embriyo da oluşuyor fakat tam yerleşme olmadığı için yani yerleşemediği için adetle düşüyor bebek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…