Adet kabı (mentsrüel Cup) 🤗

Ben fiyatı İçin almadım, araştırıp yorumları okuyarak aldım
Size ithafen yazmadim onu ama tabikide fiyata gore değil silikonun ham maddesi kullanici yorumlari markanin guvenirliligi vs bunlar goz onunde bulundurulmali esasen.

Size ithafen yazmadim onu ama tabikide fiyata gore değil silikonun ham maddesi kullanici yorumlari markanin guvenirliligi vs bunlar goz onunde bulundurulmali esasen.
Yok öyle düşünmedim. Alırken nedense bir acele ile aldım, aldığım marka ve çok daha ucuz bir kaç marka çıktı karşıma ve nedense daha fazla araştırmadan aldım. Diğer markaları sonradan gördüm. Kullanırken sizden çok yardım aldım. Tüh be keşke almadan önce sorsaydım kendime. Tıbbi açıdan zararlı madde olmadığını vb konuları biliyorum, kullanıcı yorumlarını filan okudum. Rahat mıyım evet rahatım ama şunu söyleyeyim bahsettiğiniz diğer markaların fiyatının daha yüksek olmasının mutlaka bir sebebi, artısı vardır ve kullanınca fark eder insan diye düşünüyorum. Şu an benim yaptığım yorum sadece kendi kullandığım marka ile ilgili.

Aslinda memnunsaniz olay bitmiştir illa marka olmasina gerek yok.

Aslinda memnunsaniz olay bitmiştir illa marka olmasina gerek yok.
Memnunum ama şunu da biliyorum ki aradaki fiyat farkı sadece marka değil, diğerlerini denemediğim için bundan memnunum. Ve yine diyorum diğerlerinin mutlaka artısı vardır. 50-60 liraya da var da Allah bilir malzemesi ne. Kullanmayı becerip başka bişeyi rahatsız etseydi mesela mutlaka marka sorardım. Ya da daha önce aklıma gelseydi marka sorardım, bu tür ürünlerde deneyim önemlidir. Ama ben nedense dünya üzerindeki son ürünmüş gibi aldım

Olur öyle bazen :)

Evet şuanda kaynatıp temizlediğim adet cubunu yerleştirdim sonunda cesaret edip takması zor olur diye düşünmüştüm ama şıp diye içeri giriyor ayol bu, kaya kaya girdi valla ama bi sorun var döndürmesi kıvrılan kısmı tık diye şişirmesi çok meşakkatli geldi bana. Şuan bi şey içimi vakumluyor sanki inşallah alışırım hemencik

Güle güle kullan. Ben çevirip uğraşmıyorum, doğru yeri bulunca rahatça açılıyor o. Bir iki güne o vakum hissi geçer. Şimdi yeni bişey kullanıyorsun, yeni bir his. Ben öyle alıştım ki artık tampon bile kullanamıyorum.

Tampon kullanıyordum ama o 4. Günden sonra kurutuyor sanki o yapışma hissi rahatsız ediyordu bir de fiyatları inanılmaz uçmuş

Peki şey sorcam şimdi bu kalsa uyusam nolur ?

X xnobodyx A boy taktım ve deli gibi uykum var. Bu şey kaç saate doluyor acaba sızar mı çok
8 veya 12 saate kadar bile durabilir. Adet kani sandığımızın aksine oluk oluk akmiyor sabaha dolar yada yarilar rahatca uyuyabilirsin. Gece uyanirsan çıkarır durular yine takarsin rahat etmezsen

Normalde hissetmemen lazm belkide dogru yerlestirdin yada psikoljiktir idrar ihtiyaci veya hissi yoksa dogru yerlestirmissindir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…