Adet kabı (mentsrüel Cup) 🤗

Meraba adet kabınızı nerden aldınız ve ne kadar fiyatı
Merhaba ben yurt disinda yasiyorum Always marka almıştım ama Rossman Turkiyede de vardir belki bakabilirsiniz.
Turkiyedeki markalardan Organicup, Lunette var bildiklerim. Bazen indirime de giriyor takip ederseniz yakalarsınz belki.
Fiyat icinde bilgim yok pek.
İnternet ve instagramdan bakabilirsiniz

Merhaba. Çok güzel açıklamışsiniz tşk ediyorum öncelikle. Sizdeki türü adetliyken cinsel ilişkiye girmeye izin veriyor demişsiniz ya yani kan dışarı falan çıkmıyor mu, kirlenme sızıntı falan olmuyor mu

ben de bugün lunetta aldım biraz pahalı ama sağlık ve rahatlığı düşününce baktım onu almaya karar verdim. Henüz gelmedi ama heycanla bekliyorum.yillar önce adet kabı ile ilgili bazı şeyler okumuştum bana hiç cazip gelmemişti. Ama bulunduğum yer çok sıcak ve denize yakın .adet olunca ped takmak aşırı rahatsız edici bu sicaklarda üstelik bu ürünle denize de girilebiliyormuş. Araştırdıkça kesinlikle ama kesinlikle ped kullanımından daha sağlıklı ve kolay olduğunu fark ettim. Üstelik uzun süreli yani 12 saat kadar boşaltmadan kalabilir.

Eki Görüntüle 2902136 Bende bunu siparis verdim icinde 2 tane var biri büyük biri küçük kullaninca yazacagim
Hayirli olsun canim. Bi iki adet donemi sonrasinda daha iyi alışırsın. Sizinti yapabilir cok minik damla seklinde hani tam oturmazsa yada nasil yerlestirecegini cozene kadar alisirsin zaten. Gece pedsiz uyumak gibisi yok bununla

Hadi hayirli olsun ☺
Denize de girebilirsiniz, gece de rahat uyursunuz.

Hayirli olsun canim. Bi iki adet donemi sonrasinda daha iyi alışırsın. Sizinti yapabilir cok minik damla seklinde hani tam oturmazsa yada nasil yerlestirecegini cozene kadar alisirsin zaten. Gece pedsiz uyumak gibisi yok bununla
Pedler pişik yapiyor ,kasindiriyor ne kadar iyisini alirsak alalim zararli. Pahali diye alamamistim bunca zaman ama bu hem kalite acisindan hemde fiyat açısından uygun geldi aldim hemen. İnşallah kullanabilirim ya senin nasil gidiyor

Merhaba tecrubelerinizi aktardiginiz icin teşekkürler.
Bu şekildeki kabi hic kullanmadim tavsiye eder msiiniz ? Seklinden dolayi emin olamadim.

Ben tup bebek negatif oldu ya ilk adetim fazlaca pihtili geliyordu iki aydir kullanmadim maalesef. Normal pıhtı boyutunda olmadigi icin...
Bi sonraki adetimde tekrar kullanacagim. Benimkinin boyu bana tam degil sanirim sızıntı yasadim en son. Bendeki orta boy buyugunu alacağım bide onunla denemek istiyorum.
Ama alisirsan bi daha ped kullanmazsin.☺

İnşallah ya cok heyecanlıyım bakalim gelsin deneyeceğim hemen

Yıllardır denemek istiyorum da kendime güvenemiyorum üşenirim gibi geliyor temizliği kaynatması falan.
Pedi iğrenç buluyorum tamponla da nereye kadar? Aklımda, deneyeceğim
Adet baslayinca kaynatiyorsun sadece ve bosalttikca yikayip kullanıyorsun adet bitince yine kaynatip kaldiriyosun. 5 dk kaynatiliyo sadece steril olmasi acisindan.
ben kullanmaya korkarim
Neden

Şimdilik takılıp çıkarılması konusunda soru isaretlerim var? En yoğun günümde takıp çıkartması kanlı olacak . Sanırım kullandıkça pratik gelistirecegim umarım
Hayir oyle sandiginiz gibi dolup tasmayacak bu vesileyle ne kadar kan kaybettiğinizi rengini dokusunu daha net goreceksiniz.

Pedlerdeki gibi koku yapmaz rengi koyu yada kahve degildir aksine ne kadar kirmizi ve normal kan oldugunu göreceksiniz .

Klozete veya normal tuvalete oturur vaziyette cikarin yavasca sonra dökün temizlenip kabi da sudan gecirip tekrar takin alisirsiniz pratik yaptikca.

Normal nefes alin kasmayin kendinizi o esnada vajina onu aliyo zaten.

Bugün geldi hemen kaynatıp denedim. Cuk diye oturma sesi çıktı acaba herkeste öyle mi? Şuan regl günüm değil denemek istedim sadece. Yani o sesi duyunca tamam doğru taktım dedim

Bugün geldi hemen kaynatıp denedim. Cuk diye oturma sesi çıktı acaba herkeste öyle mi? Şuan regl günüm değil denemek istedim sadece. Yani o sesi duyunca tamam doğru taktım dedim
Havasi cikinca yerlesiyor evet regl olmadiginiz için ve vajina normal sertliğinle olduğu için o ses çıkmıştır. Adet zamani ses cikmaz sadce havasi cikinca basinci hissedersiniz.
Ilk adetinizde deneyimlerinizi yazarsınız

Peki hiç yüzerken deneyimlediniz mi bunu çok merak ediyorum

Mesaji yeni görmem ve banli olman
Adetliyken pedsiz gezmek kulaga hos gelmiyor mu benimki sizinti yapiyo sanki bi buyuk boyunu alacagim bide oyle denicem canm
Niyetlencek olmuşum ama o ay regl olmadım. Inşallah sen de kabın yerini unutursun tez vakitte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…