Adet görüp hamile olan var mı? Belirtileriniz nasıldı?

Nurerdas02

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2024
28
11
26
Kızlar biz eşimle 2 aydır korunmasız ilişkiye giriyoruz bebek istediğimiz için. 8 ay önce düşük sebebiyle kürtaj olmuştum, yumurta rezervim güzel çıktığı için doktor tavsiyesi ile tekrar denemelere başladık. Sat 25 Eylül, yumurtlama günlerimi değerlendirmiştik fakat bu tarihte regl oldum. İlk gün kırmızı renkte kanamam oldu ikinci günden itibaren renk tamamen kahverengine döndü ve 3. günden sonra ara ara lekelenme oldu. Şimdi regl bittikten sonraki 4. günüm, ara ara baş dönmesi yaşamaya başladım midem sürekli aç gibi hissediyorum ve dün gece de meme uçlarında hafif bir koyulaşma olduğunu fark ettim. Hayal kırıklığı yaşamamak adına test yapmadım açıkçası ovulasyon testine başladık bu ay. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Daha önce adet görüp üstüne hamile olduğunuzu öğrendiniz mi? Ve bu süreçte neler yaşadınız, belirtileriniz neydi? Bilgilendirirseniz çok sevinirim

Regl ve hamilelik belirtileri aynı. Bazı aylar regl belirtilerini daha şiddetli hissedebiliyoruz. Sonuna doğru gelen kahverengi lekelenme bir önceki ay atamadığımız kan oluyormuş. Heveslendirmek istemem o yüzden, 30’a yakın gebelik testi yapıp en sonunda tüp bebekle anne olmuş biri olarak söylüyorum. Yani belirti arayınca buluyor insan. Göbekte çizgi oluşması, bulantı, göğüs renginin koyulaşması gibi durumlar bazen biz çok dikkat ettiğimiz için farklıymış gibi gelebiliyor.

Çok haklısınız, biz öyle görmek istediğimiz için görüyoruz aslında kendimizi inandırmak istiyoruz. Ve bu yüzden kafamıza takıp daha çok stres oluyoruz. Ne şekilde olursa olsun anne olabilmenize çok sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…