Adet geçikti kekik suyu

Zeynepqw

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2022
14
2
22
Önceden adet düzensizliğim vardi doktor kilo ver olursun dedi kilo verdim düzenli olmaya başladım. sporu bıraktım sonra Aradan 1 sene geçti şimdi tekrar spora başladım ama adetim gecikti.Maydonoz suyu yaptim olmadım.kekik suyu yaptim dün bir bardak içtim.Sabah yine yaptim.Suyu ise kaynattik bardağa koydum üstüne kekik koydum demledim içtim doğru mu yaptım acaba yine olmazsam adeti ne söktürür acaba kesin.

Önceden adet düzensizliğim vardi doktor kilo ver olursun dedi kilo verdim düzenli olmaya başladım. sporu bıraktım sonra Aradan 1 sene geçti şimdi tekrar spora başladım ama adetim gecikti.Maydonoz suyu yaptim olmadım.kekik suyu yaptim dün bir bardak içtim.Sabah yine yaptim.Suyu ise kaynattik bardağa koydum üstüne kekik koydum demledim içtim doğru mu yaptım acaba yine olmazsam adeti ne söktürür acaba kesin.
Aslan pençesi cok iyi geliyor ben de denedim bana da iyi gekdi arkadaşım 3 ayda bir adet oliyirdu ve şişkinlik göbek gibi kalmıştı doktora gittiğinde bu geçmez adetin düzenlensin diye kadın doğum hapı falan yazmıştı düzelmemisti aslan pençesini ona da önermiştim düzenli adet olmaya başlamışto göbeği de gitmişti

Fazla egzersiz de adeti geciktiriyor
Evliyseniz eğer cinsel ilişkiye girmeyi öneririm
Rahim kasılmaları regli tetikliyor

Aslan pençesi cok iyi geliyor ben de denedim bana da iyi gekdi arkadaşım 3 ayda bir adet oliyirdu ve şişkinlik göbek gibi kalmıştı doktora gittiğinde bu geçmez adetin düzenlensin diye kadın doğum hapı falan yazmıştı düzelmemisti aslan pençesini ona da önermiştim düzenli adet olmaya başlamışto göbeği de gitmişti
Aslan perçemi deneyeceğim.aktarda bulurum sanırım

Soğan kürü uygulayın
İbrahim saraçoğlunun YouTube da videoları var
Rahmi de temizliyor
Adet olmayanların kanama başlayana kadar yapmaları lazım
15 gün normal süresi

Soğan kürü uygulayın
İbrahim saraçoğlunun YouTube da videoları var
Rahmi de temizliyor
Adet olmayanların kanama başlayana kadar yapmaları lazım
15 gün normal süresi
Bunu önceden 1 2 gün denedim olmadı ama aslan perçemi deneyeceğim o olmazsa bunu 15 gün yaparım

Bir daha doktora görünün , pcos gibi bir durumunuz varsa düzenli ilaç kullanarak reglinizi oturtabilirsiniz

Bir daha doktora görünün , pcos gibi bir durumunuz varsa düzenli ilaç kullanarak reglinizi oturtabilirsiniz
Toplam 3 doktora gittim.2 doktor kilo vermemi söyledi.Bende kilo vermedim.Başka doktora gittim o da ilaç verdi 3 aylık 21 gün kullan adet ol diye ama ben ilaç kullanma taraftarı değildim.Kilo verme aşamasına girdim verdiğim an adet olmaya başladım düzenli .Şimdi tekrar sproa başladım adetim düzenli iken bu ay geç kaldı baya.

Merhaba ben aslan pençesi aldim onu nasıl ve kaç gün kullanacağım acaba
Bir su bardağına 1 tatlı kaşığı koy üstüne kaynar su dök çay tabağı ile üstüne kapat 15 dakika sonra iç canım zaten hemen söküyor inşallah seninde öyle olur

Bir su bardağına 1 tatlı kaşığı koy üstüne kaynar su dök çay tabağı ile üstüne kapat 15 dakika sonra iç canım zaten hemen söküyor inşallah seninde öyle olur
İnşallah günde kaç kere içicem aç tok fark eder mi acaba ve bu ot şeklinde toz değil doğru mu aldim acaba
16765427846085607571339077728675.jpg

X