Adet gecikmesi geç döllenme

Gec dollenme yasayan arkadaslar.lutfen buraya tecrubelerinizi yazarmisinz. Regl 19 gun gecti bu ay gec yumurtlama oldugunu hissettim ama tarih hatirlamiyorum.beta hcg regli gecikmesinin 16.gunu negatif cikti.hala hamile olma.sansim varmi.kanfa cikmayip ultrassonda kese görünebilir mi

Merabalar sonuç ne oldu

pembe akıntım oldu bu akşam ve ağrım var adet olcak gibi bugun 30 gün adetten yani 3gün gecikmem oldu, yerleşme kanamasıdır inşallah, böyle bi durum yaşayan var mı???

13 gün gecikmeden sonra adet oldum geçen ay. Bugün dee 2. Gün gecikmedeyim beta hcg değerim 1143 çıktı anlamadım geçen ay geç döllenme mi oldu acaba
Merhaba, geçen ayki adetiniz normal seyrinde, her zamanki gibi miydi? Ben de geçen ay normal şekilde adet oldum ama bu ay reglime 12 gün kala lekelenme ve kasık/bel/bacak ağrısı yaşamaya başladım(reglim düzenli). Bu arada bebek beklentimiz/çabamız olmadığı gibi olmaması için de dikkat ediyoruz. Belirtileri araştırınca hep yerleşme kanaması çıktı karşıma. Ola ki böyle bir durum varsa belirtiler için regle 12 gün kala çok erken olduğunu düşünmüştüm hep. Ama anladığım kadarıyla sizin durumunuz farklı. Ne kadarlık gebeydiniz öğrendiğinizde? Reglde hiçbir farklılık yok muydu?

Geç yumurtlama olduğunu hissettim demişsiniz, normalde BAT'tan geriye 14 gün sayın diyorlar. Dört gün öncesinde veya 4 gün sonrasında olabilir deniyor. Sizin ne kadar sürelik bir fark oluştu? Geç dediğiniz süre 1-2 gün mü yoksa 1 hafta 10 gün mü? Çünkü eğer öyleyse geç döllenme de olduğunu varsayarsak döllenme/yerleşme tamamlanana kadar BAT gelebilir ve regl görülebilir. Dolayısıyla belirtiler bir sonraki aya sarkabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…