Adet gecikmesi+ belirtiler+ negatif testler

birbeyazorkidee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2024
3
1
22
Merhaba arkadaşlar eminim benimle aynı durumu yaşayan kişiler vardır. İçinde bulunduğum durumu kendi çapımda değerlendirmeye alıyorum fakat bir çözüme varamıyorum. Sorun şu ki benim bir önce ki adet tarihim 5 mayıs. Bu ay olmam gereken tarih 6 hazirandı. Benim adetim çok düzenlidir sapma şaşma asla olmaz 4 yıllık evliyim korunmasız şekilde devam ediyoruz normalde adet olmama 1 hafta 10 gün kala ciddi göğüs ağrım olurdu bu ay olmadı ve adetim gecikti. 3. Günü akşam erken gebelik testi yaptım negatif çıktı bu gün 5. Günüm sabah ilk idrarla yaptım yine negatif çıktı gecikmemin 2. Ve 3. Gününde başlayan bel ağrım kasık ağrım ve dün 4. Günde başlayan göğüs hassasiyetim oldu ek olarakta akıntım hiç yok Kasıklarıma ağrı vuruyor kesin oldum diye bakıyorum ne gelen var ne giden bide bu aralar ciddi mide yanması ekşimesi yaşıyorum sürekli. Varsa fikrileriniz düşünceleriniz sizlerden yanıt bekliyorum şimdiden teşekkürler

Geç döllenme olabilir biraz daha bekle testi tekrarla gecikmen devam ederse testler nagatifse bir kan ver inşallah vardır

Kuzum varya beni tarif ettin ben bir de kan verdim o da negatif çıktı. Bence bu ay çok geç yumurtlama oldu eğer tutmadıysa o yüzden geç gelecek bizim regller. Valla napacağımı da bilemiyorum. Bayram temizliğine bile başlayamıyorum ya hamileysem ağır kaldırmayayım diye. Yumurtlama da olduğu gibi hafif beyaz akıntı oluyor canım sende de öyle mi

Akıntı oluyır evet yumurtlama zamanı. Gebelik planlayanlar için en ideali ovğlasyon testi kullanmak diğer türlü hep insanın aklı gebelikte kalıyor en ufak bir gecikmede

Akıntı oluyır evet yumurtlama zamanı. Gebelik planlayanlar için en ideali ovğlasyon testi kullanmak diğer türlü hep insanın aklı gebelikte kalıyor en ufak bir gecikmede
Valla canım bu ay komple ovü testi kullandım ben ama şHsi kanaatim bunun bir stres yükü oluşturduğu 2 güne 1 ilişki yaşayınca zaten denk gelir illa ki

Benim de gecikme oldu, 7. Günümdeyim bugün ve testler negatif. Kan testi vermedim henüz pazartesi doktora gideceğim. Akıntı var adet öncesi akıntısı gibi değil beyaz ve sulu. Onun dışında gecikmenin ilk günü ağrım vardı kasikta ama onun dışında ne göğüs ağrısı ne başka bir şey. Havaların ani değişiminden mi kaynaklı acaba bu gecikmeler? Sizin sonucunuz ne oldu?

Merhaba bende tam sizinle aynı şeyleri yaşıyorum adetim 12 gün gecikti göğüs ağrım yok ve idrar testlerim negatif ayın 26sında randevum var bakalım ne çıkacak

Benim reglim tam 9 gün gecikti hayatımda ilk defa ama sonunda regl oldum bence hem stres hen hava değişiminden. Bir keresinde doktor mayıs ayında kadınların döngüler zor geçer demişti mevsim dönümü olduğu için doğruluğunu bilemiyorum.

Benim reglim de 5 gün gecikti dün 4.gündü erken gebelik testi yaptım negatif çıktı.napsam bilemedim

Merhaba bende tam sizinle aynı şeyleri yaşıyorum adetim 12 gün gecikti göğüs ağrım yok ve idrar testlerim negatif ayın 26sında randevum var bakalım ne çıkacak
Benmkide 5 gün gecikti 4.gün erken gebelik yaptım negatif çıktı.en son ilişki tarihini de hatırlamıyorum kalakaldım öyle bekliyorum

Dediğiniz doğru olabilir, bence de mevsimsel geçişten kaynaklı. Bir çok kişide gecikme olmuş. İlk başta umutlanmıştım ama testler negatif çıkınca umut etmeyi bıraktım. Bakalım pazartesi günü doktora gideceğim .

Benim de gecikmenin 2/3. Günü testler negatif , bel ağrısı ,oldum olcam hissi ama bi türlü olamama …

Kizlar bende geciktim aylar sonra ilk defa gecikme yasayinca cok heyecanlandim ama gecikmenin 2. Gunu beta 1.20 cikti umudumu kaybettim suan gecikmenin 4. Günündeyim hala gelen giden yok belki diyorum hala geç döllenme mi ama umut edip üzülmekte istemiyorum adetlerim cok duzenliydi neden boyle olduk hamilelik olmasa bile raziyim neden duzensizlesti bu daha cok kafami kurcaliyor önümde engel gibi oluyor gunler karışınca neye gore yumurtladigimi nerden bilicem nasip kismet artik biraz panik oldum sanirim

Hic adet olacak gibi de degilim sanki berrak veya beyaz renkli akıntım var ara sira hic pembeye dönmüyor
Bazen regl oncesi pembe minik akıntılarla baslardi gününden once o da yok

Ben de gecikmenin 3. günündeyim ilk gün test yaptım negatif çıktı adet gibi bir sancı giriyor ama artık umudum da yok sanırım mevsimsel diye düşünüyorum hiç adet olacak gibi de değilim garip ve can sıkıcı oluyor böyle olunca

Evet ama forumdan anladigim kadariyla bir çoğumuz bu sekilde gecikme yaşıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…