adba'nın butiği...

mor çiçekli beyaz elbise ile kırmızı çiçekli beyaz etek beden ve fiyat nedir acaba

index.php
mor çiçekli elbise 38/40 beden..dar kalıp 7tl
index.php
etek 40 beden 5 tl cnm

kızlar twist pantolon ve plaj elbisesi eklenmiştir buyurun kızlar....

convers tişört ve polo tişört satılmıştır...diğerleriyle devam...

Siyah sabra elbise beden fiyat.
Acik mavi askili puantiyeli sanirim tulum beden ve fiyat.
Kisa Kot etek beden fiyat.
kelebekli elbise beden fiyat.
Zebra desenli ip askili elbise.
Beyaz uzerine mor cicekli elbise ve beyaz etegi firfirli gri cicekli elbise beden ve fiyat alabiliyim? Hepsinin boylarini da belirsen sevinirim.

Siyah sabra elbise beden fiyat.
Acik mavi askili puantiyeli sanirim tulum beden ve fiyat.
Kisa Kot etek beden fiyat.
kelebekli elbise beden fiyat.
Zebra desenli ip askili elbise.
Beyaz uzerine mor cicekli elbise ve beyaz etegi firfirli gri cicekli elbise beden ve fiyat alabiliyim? Hepsinin boylarini da belirsen sevinirim.
Cnm valla yeni yattım sabah hepsini yazarım ok arkadaşım.. Hadi iyi geceler cnm

index.php
burdaki etek dimi cnmç,çekli olan 40 beden 5tl...kemik rengi dediğin hemen onun altındaki önden pileli etekse koton marka 40 beden ama kahve tonlarında toprak rengi karışımı bir renk kemik rengi kadar açık renk değil yani...8 tl

twist pantolon ve lcw pantolon satılmıştır kızlar...diğerleriyle devam....

bir sürü marka ve kaliteli ürünleri uygun fiyata bulabilirsiniz...daha ekleyemediğim ürün dolu elimde...sorun bakalım belki aradığınız bendedir...sürekli yeniliyorum..hadi buyurun....

ürün çok tarifi de zor oluyor tabii bahsettiğim kemik rengi etek beyaz morlu elbisenin yanında desenli. şimdi bakarken bir de siyah yada lacivert iki resimde farklı çıkmış tunşk şeklinde lacosta benzet bir üst var onun da fiyatı 5,00tl mi
ayrıca uygun fiyata modern salon takımı yada masa fiskos konsol örtüsü varsa bakabilirim.

ürün çok tarifi de zor oluyor tabii bahsettiğim kemik rengi etek beyaz morlu elbisenin yanında desenli. şimdi bakarken bir de siyah yada lacivert iki resimde farklı çıkmış tunşk şeklinde lacosta benzet bir üst var onun da fiyatı 5,00tl mi
ayrıca uygun fiyata modern salon takımı yada masa fiskos konsol örtüsü varsa bakabilirim.
index.php
ÇİÇEKLİ ETEK GRİ RENK POLYESTER KUMAŞ STANDART BELİ LASTİKLİ VALLA BEN 42 BEDENKENDE GİYDİM 38E DÜŞTÜĞÜMDEDE GİYDM..EVET BUDA 5 TL OLUR..
index.php
BU YAKALI ÇITÇITLI OLAN TAŞLANMIŞ SİYAH GİBİ RENGİ SOLUK...ODA 5TL OLUR TABİKİ...SALON TK MI PEK SEVMEM KULLANMIYORUM O YÜZDEN AMA BEN YİNE BİR BAKAYIM CNM

o zaman mor çiçekli beyaz elbise, hemen yanında olan çiçek olan desenli etek, kırmızı çiçekli etek, yakalı çıtçıtlı tunik ve masa örtüsü toplam tl mi oluyor

o zaman mor çiçekli beyaz elbise, hemen yanında olan çiçek olan desenli etek, kırmızı çiçekli etek, yakalı çıtçıtlı tunik ve masa örtüsü toplam tl mi oluyor
CNM BEN SANA ONLARIN HEPSİNİ 20 TLYE GÖNDEREYİM...BÜYÜK MASA ÖRTÜSÜNÜ İSTİYORSUN DİMİ???

evet büyük masa örtüsü pullu demişsin hani. ben sana özelden adresimi yazayım sen hesap no ver

mrb gümüş kolye gülaylar altının gümüş kolyesi..en son 50 tl düşünüyorum cnm..ilgine teşekkür ederim

X