adba'nın butiği...

Kızlar satılanların altına yazdım bitiyor gidiyor soramayın çekinmeyin indirimler ve marka ürünler burda

Hadi bakalım yine yeniler ekledim.. Bitiyor gidiyor bakmadan geçmeuin

Malesef kremler var sadece 1 tane pebAk temizleme sütü var hiç kullanmadım onu

Güncell hanımlar hadi buyurun satılanların altına yazdım

Haklısın cnm da resim atma sayısı sınırlı olunca bu çözümü buldum bende.. Laxon 7 dijital fotoğraf makinasıdır.. Taşınırken şarzı kayboldu.. Dilersen özelden tüm resimleri ve detayları atarım

Ilk gruptaki beyaz kutulu şey nedir canım. Keşke resimleri Büyük gorebilsek
Ay afedersin cnm başka resimlerle karıştırdım .. Kutulu olan sıfır krem renkli tam takım süper model bir pike takımıdır.. Pardooon

Ay afedersin cnm başka resimlerle karıştırdım .. Kutulu olan sıfır krem renkli tam takım süper model bir pike takımıdır.. Pardooon

Merhaba canim dün aldım resimleri ama geri donemedim sana. Pikenin fiyati nedir. Uygunsa öyle isteyim resimlerinden. Kıyafetlerin de çok güzel almak istediklerim var ama bakalım

Merhaba canim dün aldım resimleri ama geri donemedim sana. Pikenin fiyati nedir. Uygunsa öyle isteyim resimlerinden. Kıyafetlerin de çok güzel almak istediklerim var ama bakalım
Cnm pike takımı arkadaşımın ğrünü 359-450 arası satılıyormuş bunlar valla ben pek anlamam ama kendi 250 -300 tl arası istiyor.. Yünede pazarlık yaparız beğendiysen.. Benim pek hevesli olduğum konular değil malesef.. Kıyafetlerinde arada arkadaşlarımın ğrünleride var fakat genellikle benim ürünler beğendiklerin olursa uygun fiyatlara gönderirim cnm

X