adba'nın butiği...

Eki Görüntüle 1696424 Eki Görüntüle 1696425 Eki Görüntüle 1696426

1.ürünün bedeni ve fiyatı.

2. Ürünün bedeni fiyati ve uzunluğu kaç cm.

3. Ürün bedeni fiyati ve uzunluğu kaç cm

Öğrenebilir miyim acaba Teşekkürler.
mrb 1.ürün yakası detaylı ve tüllü somon üst m beden ama likralıdır.abiye bir üsttür.....15tl2. resimdeki etek malesef sadece etiketi koparıldı eşim sayesinde bi kerecik bile giyemediğim eteğim..s beden fakat çok çok likralı ve tok bir kumaşa sahip s/m/ve hatta zorlanırsa l bedene kadar yolu var :KK66:)) 45 tlye aldım 20tlye vereceğim...3. resimdeki eteğim s beden full likralı 7 buçuk tl..toplu alımlarda indirim var yine...

mrb 1.ürün yakası detaylı ve tüllü somon üst m beden ama likralıdır.abiye bir üsttür.....15tl2. resimdeki etek malesef sadece etiketi koparıldı eşim sayesinde bi kerecik bile giyemediğim eteğim..s beden fakat çok çok likralı ve tok bir kumaşa sahip s/m/ve hatta zorlanırsa l bedene kadar yolu var :KK66:)) 45 tlye aldım 20tlye vereceğim...3. resimdeki eteğim s beden full likralı 7 buçuk tl..toplu alımlarda indirim var yine...

Cevap icin cok tesekkurler O zaman ilk resmi eleyelim. Eğer zahmet olmazsa etek boylarını da yazabilir misiniz.

Tabii tabii

Ben de devam edeyim bakmaya nereden gonderiyorsunuz ankaraya tahmini ne kadar tutar acaba
siz bakmaya devam edin.. toplu alımda belki kargo dahilde anlaşırız ..benim yurtiçikargoda indirim kodum var ama sadece ben gönderirken kabul oluyor..tahmini 6 buçuktan başlıyor ağırlığına göre 9 buçuk 10buçuk olabilir ptt...aslında en iyi watsaptan yazışalım hem ben ürünleri size daha net gösteririm böylece...özelden size numaramı yazayım..

hadi bakalım ayrıltılan ayrıltılana buyurun kızlar..herşeyde indirim var

hadi kızlar satılanların altına yazıyorum ve sürekli güncelliyorum...kaçırmayın

süper kalem etek ,kadife elbbise kozmetik ürünleri daha bir sürü ürünler ekledim..bakmadan geçmeyin...sık sık yeniliyorum..satılan satılana ,ayrılan ayrılana hadi kaçırmayın kızlar

hadi kızlar ayrıltılan ayrıltılana kaçırmayın...

ilk sayfadaki herşey duruyormu? fiyatları nerde yazıyor?satılanlar silinmişmi?
kafam karıştı :KK53:

fiyatlar yazmıyor cnm..satılanları resimlerin altına yazıyorum..merak ettiklerinizi özel mesajla ayrıntılı olarak resimliyor ve bilgi veriyorum cnm

Etiketli etiketsiz sıfır ürünler..koton defacto ve daha birsürü marklar .. Az kullanılmış veya çok kullnılmış uygun fiyatlı ürünler.. Yine yeniledim bakmadan geçmeyin kızlar...

hadi hanımlar satılan satılana kaçırmayın..yeni yenilemiştim...yenileri gördünüz mü??

index.php
buda satıldı gitti hanımlar...hadi buyurun tükenmeden bitmeden...yeni yenilemiştim...buyurun...

hadi bakalım yine güncell..en sorunsuz alışveriş yapılan kk üyesi anketine katılmayı unutmayın arkadaşlar

X