adba'nın butiği...

YENİLERDE BİTİYOR GİDİYOR..HADİ BUYURUN..

yine yeniledim..giden gidene ..buyurun kızlar

hadi kızlar yarın yine kargodayım...herşey indirimde buyurun

hanımlar yine yeniler ekledim zara ,star wars,adidas daha bir çok ürün..satılanları ressimleri yenileyene kadar satılmış olduklarını belirtiyorum...buyurun herşey çok uyguna...

hadi bakalım giden gidiyor..kalan sağlarla devam ...herşeyde indirim var...

Ürünleriniz arasında en büyük beden kaç?Ona göre bakacağım.44-46 uyumlu ürün var mı?

pembe renkli fermuarlı hırkanın fiyatı nedir ve bedeni
mrb burdakini soruyorsanız..bu mevsimlik pembe ceket..burdan aldım sıfırdır..20tlye aldım ..15 tlye veriyorum m beden dir..bana büyük heldiği için giyemedim ..ben artık xs giyiyorum...

cnm nasılsın?yıldızlı kazak bir kere giyildi..ince yapılı..önü dore pullarla işli arka ensede hoş çapraz ip detayı var.. standart beden ..ama esner..xs/s/m uyumlu diyelim...10tl..
sabra laci tayt pantolon..36 beden esnek bir yapıya sahip..10tl..
koyu pembe taşlanmış tayt pantolon pamuklu çok kalın değil..sıfır cnm..kardeşim bana almış..bu rengimvar diye giymedim hiç..s beden..10tl.. kırmızı fakir kol..kalın pamuklu elbise tunik...40 beden 5 tl...
diğer siyah beyaz olan takaslandı cnm..

Eklentiler

• ıphone 11468.jpg
    93,7 KB · Görüntüleme: 91
  • ıphone 11469.jpg
    133,4 KB · Görüntüleme: 71
Haydi kızlar bitiyor gidiyor.. Herşey indirimli.. Kaliteli ve markalı ürünler.. Sürekli yeniliyorum buyurun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…