Adanmış ruhlar mı, aldanmış ruhlar mı?

bu linkle Atatürke atılan pisliklerden ve iftiralardan öteye gidemez benim için. bilhassa onun döneminden verilmiş örnekler. geçiniz.

Aynen öyle valla Erzurumda bir imam geçenlerde kendi öz kız kardeşine tecavüz edip hamie bırakmıştı tüm gazeteler yazdı herkes okudu bu haberi.
Şimdi bu adamı biri çıkıp vursa (vurmasınlar tabi de) vahh efendim bu ülkede imamları vurdular, dini islamı engellemeye çalışıyorlar olur.
Oyüzden bağzı insanların bunları anlamasını beklemesek daha iyi bence.

:KK42::KK42::KK42::KK42:

bu linkle Atatürke atılan pisliklerden ve iftiralardan öteye gidemez benim için. bilhassa onun döneminden verilmiş örnekler. geçiniz.

Hala anlamak istemiyorlar gördüklerimizemi yaşadıklarımızamı onların paylaştığı kulaktan dolma bilgileremi inanacağız :KK14:

35 yaşındayım bir kardeşim 33 biri 26 yaşında, hepimizde çocukken farklı zamanlarda gayette başörtülü gittik camilere kuran kursu için, 3 ümüznde kendi yaş grupları vardı, mahallenin çocukları giderdi, kimse de niye başını örttüni neden kuran kursuna gittin vs.. bişeyler demedi, neden desin ki zaten, standart Türk ailelerinden oluşan bi mahalle, herkes yolluyo zaten, bu arada izmir merkezde doğduk büyüdük yani izmirdeydik, güya en gavur memlekette bişey diyen olmadı altını çizeyim

Son düzenleme:
Aynen öyle valla Erzurumda bir imam geçenlerde kendi öz kız kardeşine tecavüz edip hamie bırakmıştı tüm gazeteler yazdı herkes okudu bu haberi.
Şimdi bu adamı biri çıkıp vursa (vurmasınlar tabi de) vahh efendim bu ülkede imamları vurdular, dini islamı engellemeye çalışıyorlar olur.
Oyüzden bağzı insanların bunları anlamasını beklemesek daha iyi bence.

Bence bu haberden öyle bir sonuç çıkmaz. İslam’da imamların ensest ilişkisi haberi daha çok yakışır. Yoksa akıl var mantık var olay ortada imamları öldürüyorlar sonucunun çıkması mümkün değil.

zaten biz çocukken şimdi ki bi bin tane aktivite kurs murs vs yoktu, yazın belli başlı aktiviteler vardı, sokakta oynarsın, günü birlik denize giderdin, kuran kursuna gidersin, olağan bişeydi zaten yani

Ben bu kısma katılmıyorum askeri lojmana çarşafla giremedi benim annem hatta yakınımızın eşi askeriyede aşçıydı eşi yanına gittiğinde çarşafını çıkarır öyle giderdi.

1980 li yıllarda Diyarbakırda bomba eylemlerinde çarşaflı kadın ya da adam kullanırdı...........dini inancın ötesinde bir yasak olabilir

Bence bu haberden öyle bir sonuç çıkmaz. İslam’da imamların ensest ilişkisi haberi daha çok yakışır. Yoksa akıl var mantık var olay ortada imamları öldürüyorlar sonucunun çıkması mümkün değil.

valla olay ortada ama böyle bir sonuçta çıkmaz değil bu memlekette oluru var bence.

Ben bu kısma katılmıyorum askeri lojmana çarşafla giremedi benim annem hatta yakınımızın eşi askeriyede aşçıydı eşi yanına gittiğinde çarşafını çıkarır öyle giderdi.

Söylediğim tarihlerde giriyorlardı, bizzat şahidim, lojman evimizin karşısındaydı, kayınvalidem o lojmanda oturuyordu, evvelini sonrasını bilmem lakin ben verdiğim tarihten eminim.

Tarihlerle aram iyidir, lojman 1984'te yapıldı, inşaatı yüklenen firma Ekşioğulları'ydı, lojmanın bitimi sonrası yerleşen asker ailelerinin birçoğu kapalı kadınlardan oluşuyordu.

Neyse konuyu konu sahibesinin talebi üzerine kapatıyorum.

X