ADANA'DA KADIN DOĞUM DOKTORU

Gebelik öncesi Bülent Haydardedeoğlu gebelik takibi için de Ebru Tarım. Bilgi tecrübe ve kalite istiyorsanız benim favorilerim.

Bende ona gidiyorum suanlik memnunum güzel ilgileniyor riskli gebelik geçiyorum inş iyi olur sonumuz
İnş Allah bebişin izi hayırlı ve saglık lı sekilde kucagınıza almayı nasip etsin. Bende ortadoguda prof Türkan cengiz gidiyordum bana hiç kullanmamam gereken coraspirin yazdı kanamayla beraber hakan beye gittim her tahlilime baktı tek tek anlattı 1 ay hiç ayaga kalkmadım gecti cok şükür. Doğumumda cok kolay ve rahat gecti ben cok memnun kaldım. Sizinde gecer bu zor günleriniz inş..

Bülent bey benim düşükten kalan parçamı aldı histereskopiyle. Hayatımda böyle saygın böyle muhteşem bir doktor görmedim. Kimsenin bebeği düşmesin ama bi problem olursa da koşarak gitsinler . Hep dua ederim hocaya Sağolsun varolsun

Diğer tavsiye ettiğim Adana metro hastanesi Dr hakim Arısoy kist tedavisi ile gittim ve bebeğim olsun istiyordum ikiz kızlarım oldu
Merhaba ikra meyra artık kız isteyenler grubuna gelmiyor musunuz Şuan 10 haftalık ama 6 haftalık usg var ramzi tahmini yapar mısınız rica etsem

Eklentiler

• 7689F840-F976-473A-B7B2-2E0AAA5E2A75.jpeg
    80,7 KB · Görüntüleme: 73
Kuzenim gitti benden sonra yarım rahim ve polip ile oğlu oldu. Arkadaşım gitti sebepsiz infertilite ile ikiz oğlan oldu. Başka bir arkadaşımız tek tup ve varikosel ile gitti bir oğlu oldu maşallah
Merhaba tüp bebek fiyatını öğrenebilir miyim? Benim de doktorumdu 2 yıl önce tekrar gitmeyi planlıyoruz

Bülent bey mi yaptı tüp bebeği kaç yumurta toplandı kaçı dollendi yaşınız kaç? Birde kaç gün sonra öğrendiniz hamile olduğunuzu belirti yaşadınız mı ben de bülent beyin hastasiyim dün transfer oldum

Ben Önder Başeğmez e gitmeye başladım. İlgisi, inceliği,bilgilendirmesi, vakit ayırması güzel ücret olarak da mantıklı. Şimdilik sorunlu bir durumum yok gebelikle ilgili. Normal doğum süreci takibi. Ama bir şey olursa (ki inşallah olmaz) paylaşırım sizinle.

Ortadoğu hastanesinde Hicran girişe gidiyorum memnunum çok ilgili tatlı dilli ultrasonda her gidisimde en ince ayrıntıya kadar bakıp bilgilendiriyor güven veriyor tavsiye ederim
kesinlikle önermiyorum Hicran Giriş'in ihmalsizliği yüzünden erken doğum yapıp bebeğimi kaybettim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…