ADANA'DA KADIN DOĞUM DOKTORU

kesinlikle önermiyorum Hicran Giriş'in ihmalsizliği yüzünden erken doğum yapıp bebeğimi kaybettim ben
Basınız sağolsun çok üzüldüm Neden peki öğrenebilir miyim
Bende 37 haftadayim her hafta çağırıyor nst ve muayene için bana çok ilgili geldi

Basınız sağolsun çok üzüldüm Neden peki öğrenebilir miyim
Bende 37 haftadayim her hafta çağırıyor nst ve muayene için bana çok ilgili geldi

Allah razı olsun. ilk geceliğimi öğrendiğim de 4+5 haftalık hamile idim sağlık ocağında idrar yolu enfeksiyonu çıktı bana direkt kadın doğum uzmanına git dediler arastirmalarim sonucunda hicran hanimi tercih ettim bol su icmemi söyledi herhangi bir tedavi uygulamadı sıkıntı olmadığını söyledi bana tabii ben doktora güvenip eve döndüm ilerleyen süreçlerde enfeksiyonum çok artmış lekelenmem oldu ve kanamaya dönüştü felaket bir kanama ama beni yine o şekilde eve git dinlen diyerek gönderdi antibiyotik verdi ve artık ben kan kaybından ölecem diye korkuyordum son raddesinde beni perinatolojiye yönlendirdi perinatoloji uzmanı çok gecikilmis bu gelen kan bebeğin suyu doğum gerçekleşir dedi hastane yatisim yapıldı direkt ve bir hafta sonra 23 haftalık doğum yaptım ben psikolojikmen çöktüm ben mesaj attım dönmedi aradım açmadı balcalida yatarken ağlayarak yazdığım mesajlara bile dönmedi ne haldesin ne durumdasin bebeğin ne oldu hiçbir şekilde ben her gün Allah'a havale ediyorum başka elimden bir şey gelmiyor. Balcalida serviste aynı odada yatan ikiz gebeligi olan bir anne ufacık lekelenmr ile hastaneye yatırılmış benim bırakın lekeyi 20 dk da bir pedim taşıyordu kandan o halde bile ben müdahalesiz eve gonderildim

Çok üzücü gerçekten sağlıkla doğru zamanda yeniden çocugunuzu kucağınıza alırsınız inşallah hicran hanım için şaşırdım açıkçası umarım sorunsuz doğum ederim bende

Çok üzücü gerçekten sağlıkla doğru zamanda yeniden çocugunuzu kucağınıza alırsınız inşallah hicran hanım için şaşırdım açıkçası umarım sorunsuz doğum ederim bende
amin inşallah teşekkürler sizde sağlıklı şekilde kucağınıza alırsınız inşallah bebeğinizi

merhaba kızlar, Tüp bebek tedavisi için ben Yusuf Topalahmetoğluna gittim kendi muayenehanesinde hasta bakıyor, geçen ay ilk tüp bebek denememde azalmış yumurtalık rezervim ve çikolota kistim olmasına rağmen gebe kaldım şuanda 8 haftalık gebeliğim var,Allah razı olsun kendisinden ,daha öncesinde 3 kez farklı doktor ve tüp bebek merkezinde tüp bebek tedavisi görmeme rağmen gebe kalamamıştım.

bu mesajdan 2 saat sonra PETEK SOYLU olarak hamile kaldığınızı iddia ediyorsunuz, tebrikler doktorunuzun muhteşem başarısı....

Merhaba şuan yeniden hamileyim ama bu kez de tansiyon sorunu ile uğraşıyorum Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın..
İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız. 3 düşükten sonra mı sağlıklı bu gebeliğiniz kaçıncı haftadasınız

İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız. 3 düşükten sonra mı sağlıklı bu gebeliğiniz kaçıncı haftadasınız
Açıkçası şöyle söyleyeyim. Eşimde varikosele bağlı morfoloji bozukluğu çıktı 3.düşükten sonra onu da araştırmaya başladık ameliyat oldu iyi bi doktora ameliyattan kısa bi süre sonra tekrar gebe kaldım çok şükür düşük riskini atlattık gerçi tansiyon tehdidi devam ediyor Rabbim hayırlısını versin herşeyin

Sperm testi oldu eşim ama morfoloji ayrı sabahın değil mi tansiyonu sık ölçersiniz dikkat ederseniz sağlıkla alırsınız inşallah en azından genetik 6 7. Haftalarda kayıp değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…