ADANA'DA KADIN DOĞUM DOKTORU

Bülent Haydardedeoğlu’na laparoskopik myomektomi operasyonu olmuştum. Her şey çok yolunda gitti. Harika bir hekimdir.

Gebelik oncesi genel muayene hormon kontrolleri ve tedavisi icin
Öncesi için Bülent haydardedeoğlu .. histeroskopi ve tüp bebek tedavim orada oldu. Tekrarlayan düşüklerden kurtuldum sağlıkla ikizlerimi kucağıma aldım. Gebelik takibi yapmıyor. Takip için takibi ebru tarım . Bu işin yıldızları onlar.

Ortadoğu hastanesinde Hicran girişe gidiyorum memnunum çok ilgili tatlı dilli ultrasonda her gidisimde en ince ayrıntıya kadar bakıp bilgilendiriyor güven veriyor tavsiye ederim

Mukemmel bir doktor. Benim tup bebek doktorum. Kendisini cok seviyorum. Ama hamilelik takibi yapmiyor. Tup bebekle hamilelik olustuktan sonra kadin dogum uzmanina yonlendiriyor. Cunku tup bebek ekibi cok yogun. Ben ondan sonra Hakan Kalayci'ya gittim. O da cok yogun bir doktor. Riskli gebelik bakiyor. Genel olark Baskent Hastanesinin butun kadin dogum doktorlari cok iyi.
Ben de Erhan hocam sayesinde bebeğimi kucağıma aldım mükemmel bi doktor umutsuz olduğumuz anda kendisini Allah çıkardı karşımıza da tüp bebek tedavisiyle ilk seferde tuttu. Erhan hocamdan sonra da Selçuk hocaya gittim o da mükemmel bir doktor gerçekten kesinlikle tavsiye ediyorum

Hakan kalaycı. Onda doğum yaptım. Kesinlikle öneririm. Selçuk gürbüz demişler, iğrenç bir doktordur kendisi. Tecrübesini bilemem ama ilk gebeligimde 8. Haftada kontrole gittiğimde ultrasonda heyecanla beklerken hicbir açıklama yapmadan yüzüme şak diye bu bebek yaşamaz demişti. 3 aylık bebeğim var çok şükür , ama o travmayi hâlâ atlatamiyorum. Gebeliğin sonlandı evet ama Böyle mi soylenirdi.. sonrasında aynı gebelik için hakan kalayciya gittim, sonlanma ihtmalinin yüksek olduğunu ama olabilcek nedenleri hepsini anlattı düzgünce. Çok şükür hamileliğimde de 9 ay hem motivesi, hem ilgisi, hem de detaycı hali ile güvenimi hiç sarsmadı

Hakan kalaycı. Onda doğum yaptım. Kesinlikle öneririm. Selçuk gürbüz demişler, iğrenç bir doktordur kendisi. Tecrübesini bilemem ama ilk gebeligimde 8. Haftada kontrole gittiğimde ultrasonda heyecanla beklerken hicbir açıklama yapmadan yüzüme şak diye bu bebek yaşamaz demişti. 3 aylık bebeğim var çok şükür , ama o travmayi hâlâ atlatamiyorum. Gebeliğin sonlandı evet ama Böyle mi soylenirdi.. sonrasında aynı gebelik için hakan kalayciya gittim, sonlanma ihtmalinin yüksek olduğunu ama olabilcek nedenleri hepsini anlattı düzgünce. Çok şükür hamileliğimde de 9 ay hem motivesi, hem ilgisi, hem de detaycı hali ile güvenimi hiç sarsmadı
Selcuk Gurbuz'le ilgili iki arkadasimdan benzer yorum duydum. Alay eder gibi soylemis bebegin kalbi durmus diye. Benim de doktorum Hakan Kalayci'ydi. Cok tecrubeli bir doktor, ben de memnundum. Hamileligimin son haftalari riskli bir durum olustu. Cok sukur ki zamaninda mudahaleyle ne ben ne bebegim zarar gordu.

Adana'da kadın dogum doktoru onerebilir misiniz?
Ne için sordugunda önemli cnm.2 dogumumu Selçuk gürbüz yaptirdi.çok memnun kaldim risk görmüyorsa çok tahlil istemez 2. Hamileligimde nursel hnm vardi medlinda 4. Ayimda çok fazla test istedi diye bıraktim bide balcali ve başkentte yapiliyordu istedigi tahliller ve bende herhangi bir riskte yoktu

Merhaba Medline na çok yakın oturuyorum ve benim de düşüklerim var nasıl bir tedavi uygulandı acaba
Merhabalar. Iki kere 3 er aylik bebeklerimi kaybettim. Patolojiye ve genetik teste yönlendirdi. Ayrica esimin ve benim kan değerlerinden genetik bir problemimiz olup olmadigini inceledi, pihtilasma olup olmadigina bakildi ayrica benim kan degelerimde.
2 ay yumurta takibi yapildi. Bu ay dusunmeyin ya da bu ay düşünün gibi oumlarda bulundu. Cok sicak kanli ve ilgili bir doktor.
Ayrica ayni sitede oturuyoruz doktorumla.
Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin insallah sizlere de tüm isteyenlere de🤗🤗

Merhabalar. Iki kere 3 er aylik bebeklerimi kaybettim. Patolojiye ve genetik teste yönlendirdi. Ayrica esimin ve benim kan değerlerinden genetik bir problemimiz olup olmadigini inceledi, pihtilasma olup olmadigina bakildi ayrica benim kan degelerimde.
2 ay yumurta takibi yapildi. Bu ay dusunmeyin ya da bu ay düşünün gibi oumlarda bulundu. Cok sicak kanli ve ilgili bir doktor.
Ayrica ayni sitede oturuyoruz doktorumla.
Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin insallah sizlere de tüm isteyenlere de🤗🤗
Amin. Allah razı olsun çok teşekkür ederimm. Peki testler de herhangi bi sıkıntı çıkmış mıydı

X