ADANAAAAAA.... Toplanın panayır vaaaar..... :))

_EsCApE_

Hayat Şimdi Daha da Güzel
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
608
0
39
Evveeet kıslaaarr....

Nihayet bizimde buluşma vaktimiz geldi... sositososito :sm_cool: sositososito

Geçen seneden beri bizi evine davet etmeyi isteyipte bi türlü ayarlayamadığımız :roflol:, özellikle son 3 haftadır gününe karar veremediğimiz için konu açamadığımız buluşmamızı nihayet iremre80'de yapıyoruz... alkisalkisalkisalkisalkisalkis

Tarih 16 Mayıs Cumartesi Ona göre;

duyanlar duymayanlara görenler görmeyenler iletsin.... kaydirigubbakcemile

hadi bakalım coşmaya hazır olun..... hihoyyyt

Son düzenleme:
hadi bakalım özledim hepinizi inşallah ALLAH tan bir kaza bela gelmedikçe sizlerle birlikteyim kızlar sizi çok seviyorum çok yoğun günler geçiriyorum hiç biryere çıkamıyorum kızlar belki annemde gelir

Şeniz

delikafadulden delikafadulden delikafadulden
bi kolbastı simili olsada oynasaydıımsositososito
napiim onun yerine sossito yapam barikaydirigubbakcemile3

ehh hemen listemizi yapmaya başlayalım barii dimi ama....

_EsCApE_ sositososito

azra_sila lülülülülülü

NILBERA :asigim:

süar a.s.

nazlyy

Son düzenleme:
ooooh yıne bulusuyor benım guzel hemserılerım
yaaaa bende adanada olsaydım keske ama napalım kader utansın senağlama

kızlar bende gelmek istiyorummm ama ben cumartesi günleride çalışıyorumm ama sizin için patrona yalvar yakar izin almaya çalışacam kaydirigubbakcemile ve de kızlar bu ilk buluşmamı daha önce buluştunuz mu?

kızlar bende gelmek istiyorummm ama ben cumartesi günleride çalışıyorumm ama sizin için patrona yalvar yakar izin almaya çalışacam kaydirigubbakcemile ve de kızlar bu ilk buluşmamı daha önce buluştunuz mu?

defalarca buluştuk ilk değil canım benim gelirsen mutlu oluruz

nazlyy canım sen kesin geleceksen özelden sana adresi veririm ben...
dışada buluşmuyoruz.. iremre80 arkadaşımız evine davet etti bizi oraya gideceğiz....

bu arada kıslaaar size kötü haberim var benim... :tomato:

ben pazartesi ameliyat olacağım.... :çok üzgünüm:

cumartesiye hala iyileşmemiş olurum.... kafamçokkarıştı

oğlanla nasıl gelecem bilmiyorum buluşmaya... :sm_confused:

ev çok yakın amma orda nasıl idare edecem hiç bilmiyorum....

hayırdır bitanem ne ameliyatı ne oldu:uhm:

:1shok: :1shok: :1shok: :1shok: :1shok:
ne ameliyatı anam delikafadulden
bn size gelir emiri taşırım sen tek ii olda bz na orda bakarııza.s.

cnm ne ameliyatı .geçmiş olsunnn..bu arada evet gelmeyi düşünyorum.umarım adres bana da yakındır.tabi izin alabilirsem kesin gelirim ...sizinle tanışmeyı bende istiyorumm.

sonun da ben de kk da adana topici buldum yuppi eger bu gün de bulamasaydım ben açacaktım ehuehuehehueuhue oo kızlar maşşallah sohbet ilerlemişte buluşmalar başlamış maşşallah

sonun da ben de kk da adana topici buldum yuppi eger bu gün de bulamasaydım ben açacaktım ehuehuehehueuhue oo kızlar maşşallah sohbet ilerlemişte buluşmalar başlamış maşşallah

evet cnm buluşma var.daha önce de yapılmış zatenn..sen de katılıcak mısın ? :içelim:

slm kızlar nasılsınız escape hayırdır ya ne ameliyatı açıklamada yapmamışsın bizi aydınlat bak merak ettim sensiz olmazya bekliyorum mutlaka sultana felanda söyleseydiniz keşke. herkesi eksiksiz bekliyorum benim annemde burda nilberacım anneni getir memnun olurum.escapeeeeee unutma bizi bekliyorum merakta bırakma herkesi öpüyorum

geçmiş olsun acil şifalar diliyorum:1hug::1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…