ADANAAAAAA.... Toplanın panayır vaaaar..... :))

niye dışarda buluşmadınız..yoksa bende gelecektim küstümm :a015: :dilcikar::dilcikar::dilcikar:

evet uzun bi aradan sonra bende geldim kızlar buluşmaya mutlaka bekliyoruz
özledik birbirimizi görelim dimi amaaaa

canlarım ne güzel yine buluşma var gelmeyi çok isterdim ama şu aralar yoğun bi koşuşturmadayım kendi işimi kuruyorum ankaraya git gellerim var burda olursam katılacam inşallah hanımlar bana bi asistan gerekiyor haberiniz olsun öptm

ya kızlar nerde buluşavcaksınızzzzzzzzzzzzz..kaç kere sordummm özelden mesajjj atın edimm..valla sallayan yok benii..gelmemi istemiyorsanız söleyin

daylight meraba napıyon gelcen demi buluşmaya hiç bahsetmemişsin bekliyorum bak inş gelirsin iyi akşamlarhihoyyyt

canım mayıs ayı emlak ctv vergi dönemi veznedeyim şimdi ctesi yuksek ihtimal çalışacagım diye buluşmaya yorum yapamadım bile ;ama sen özelden adresi yaz yine de sizleri çok özledim görmeyi çok isterim

niye dışarda buluşmadınız..yoksa bende gelecektim küstümm :a015: :dilcikar::dilcikar::dilcikar:
canım olsun yine gel SEVGİLİ EVSAHİBEMİZ GÜLERYÜZÜYLE TÜM KONUKLARINI KARŞILAYACAKTIR eminim yİne çok nefis mammalar olacaktırKAÇIRMA DERİM....

evet cnm buluşma var.daha önce de yapılmış zatenn..sen de katılıcak mısın ? :içelim:

ben de mi davetliyim
nerde ne zman işten fırsat bulabilirsem eşimde izin verirse nedne olması gelirrim ayyy heyecanlandım ne zaman yaa hafta içi olmasın benim iznm yok hiç (((((

ben de mi davetliyim
nerde ne zman işten fırsat bulabilirsem eşimde izin verirse nedne olması gelirrim ayyy heyecanlandım ne zaman yaa hafta içi olmasın benim iznm yok hiç (((((

tabiki canım benim gelmek isteyen herkes için kapımız açık cumartesi günü buluşma

kıslar ben gelecem galiba... hihoyyyt
sevgili azram gelecek beni almaya sanırmm neyse artık ben giremiyorum sargılardan dolayı... benneyaptımki
detayları cumartesi konuşuruz...
hepinizi öüyoruum..... Şeniz

bende adanaliyim ama yazin izine geldiimde bulusma olsaydi iyi olurdu...tanisir kaynasirdik..adana yi da cok özledim...agustosta ordayim....

ben de mi davetliyim

cnm benim herkes davetli ından söledim bende sANA :)

bu gün buluşma varmış kızlar ama ben gelemiyorum malesef saat 1 deymiş çünkü ben 6:30 a kadar çalışıyorum bu gün de ühühühü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…