ADANA EPC HASTANESİNE VAJİNİSMUS İÇİN TEDAVİYE GİDİP MEMNUN KALAN VAR MI?

Empatii

Ol der ve olur;kün fe ye kün
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2015
291
187
Reklam amacı gütmeden Cidden samimi olursanız Mutlu olurum.Az birşey empati kurun lütfen dürüstlük

EPC hastahanesini bilemem canim ama Adana'da baska bir yer onerebilirim. Terapilerle yendim bu sorunu. Cok da memnun kaldim

Kegel egzersizleri ve parmak egzersizleri yaparken ayni zamanda psikolojik destek de oluyor. Kendini rahat hissettiginde cok daha kolay asiyorsun
Parmak egzersizi yoktu EPC hastanesin de

Yada Adana’da başka önerenileceğiniz vajimismus tedavisi için lütfen yardımcı olun çok zor durumdayım bende

Bnce gidin 3 gun sozu verdiler ve 3 gunde yendik cok sukur tavsiye ederim bende gecwn sene yendim yardimci olurum soracagin olursa

Evet kizlar ama oradaki necla hanim hastaneden ayrildi kendi yerini acti simdi .ben de epcde tedavi oldum 4 gunde yenmjstim evet ciddi bi para ama malesef yapacak birseyimiz yok cok sukur ben simdi hamileyim darisi sizin basiniza olsun .Rabbim yardimciniz olsun beklemeyin benim 1 yilim bosa gecti (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…