Adana da en iyi tüp bebek merkezi, tavsiye edeceğiniz bir doktor var mıdır?

Merhaba uzun uzun anlatmışsınız valla Allah razı olsun bebeğiniz de sağlıkla gelsin inşallah, bebiş kaç haftalık sizin ikiz olabilir mi acaba çünkü değeriniz yüksek gibi geldi bana
Bende çok araştırdım yüksek gelmedi bana da bugün yine kan verdim 555 çıktı ama kese görmeden beta değerine bakarak pek ikiz ya da tek diyemiyorlar kese görününce belli olur

Bende erhan hocanin hastasiyim ilk transferde tuttu ama kimyasal oldu kesinlikle para gözetmiyor ve doktor hemen hadi bugun yarin haftaya yapiyoruz diye birden yapmiyor vucudun ve sen elverişli oldugu anda yapiyor en onemlisi ince detayina kadar aydinlatiyor simdi dondurulmus embriyo icin tekrar adet olunca gitmeyi bekliyorum

Merhaba kışla başkent pınar hanımın hastasıyım ben de . 2 kez aşılama yaptı tutmadı ama doktorumdan çok memnunum aynı sizin gibi. Çok ilgili ve bilgili olduğunu düşünüyorum. Ama yapılan yorumlarda laboratuvarin iyi olmadığı söylenmiş sizin öyle bir tecrübeniz oldu mu

Ben oncesinde baska hastanelere de gittim buranin laboratuvaru kadar detayli hic bir sey incelenmemisti ve calistiklari ortam cok steril ve güvenilir size transfer esnasinda sorular sorarak teyitleserek ilerliyor surec

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…