Adana Acibadem

minamira

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2023
9
2
34
Mrb arkdslar ben Adana Acibadem volkan noyamda tup bebek yaptırmayı düşünüyorum doktor hakkında pek bi bilgimiz yok rica etsem yapan olumlu veya olumsuz sonuc alanlar varsa bilgi verebilirmi?

Bende adanadayım 36 yasındayım 3 yıldır cocuk sahibi olamıyorum . Onümüzdeki ay volkan beyi bende düşünüyorum bizi bilgilendirirseniz maddi durumlardan dolayı tek sefer deneme imkanım olacak o yüzden en iyi doktoru secmek zorundayım . Bilgilerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız cok sevinirim . Bende başlayınca gereken bilgileri isteyenlere veririm . Sizinde insallah olumlu sonuçlanır dualarım sizinle olsun 🙏

Ben ce hiç gitmeyin ben deneyimledim çok iyi Ankara’ya gidin Adana Acıbadem zaman kaybı laboratuvarı güçlü olan hastaneleri seçin benim tedavilerim başarısız oldundöllenme bile olmadı Ankara’da embriyolarım 5 güne gitti donduruldu

Bende adanadayım 36 yasındayım 3 yıldır cocuk sahibi olamıyorum . Onümüzdeki ay volkan beyi bende düşünüyorum bizi bilgilendirirseniz maddi durumlardan dolayı tek sefer deneme imkanım olacak o yüzden en iyi doktoru secmek zorundayım . Bilgilerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız cok sevinirim . Bende başlayınca gereken bilgileri isteyenlere veririm . Sizinde insallah olumlu sonuçlanır dualarım sizinle olsun 🙏
Sizin sıkıntınız nedir .Bende 3 yillik evliyim son gittiğimiz doktor gitmeyin dedi hatta gülümsedi boş dercesine bekleyin dedi BENIM eşimde varikosel vardi bu sene ameliyat oldu 1.ci yılda hamilelik yüzde 40 2.ci senede yüzde 60lara yükselir dedi şuan için maddi manevi sizi mahvederler dedi eşim kendisinde ameliyat olduğu için bizimle baya ilgilendi biz suan için bekleyeceğiz.

Sizin sıkıntınız nedir .Bende 3 yillik evliyim son gittiğimiz doktor gitmeyin dedi hatta gülümsedi boş dercesine bekleyin dedi BENIM eşimde varikosel vardi bu sene ameliyat oldu 1.ci yılda hamilelik yüzde 40 2.ci senede yüzde 60lara yükselir dedi şuan için maddi manevi sizi mahvederler dedi eşim kendisinde ameliyat olduğu için bizimle baya ilgilendi biz suan için bekleyeceğiz.
Volkan hocayı kime sorduysam iyi şeyler duymadım.adanada Bülent haydardedeoglu o iyiymiş Volkan bey bize 50 bin dedi Bulent beyde 55 bin dedi instagramdan bakabilirsinz

Malesef ki psikolojik Ablam 15 yıllık evliliğinde cocuk sahibi olamadı bende Sürekli bu konuyu düşündüğüm için bilinçaltı. Hiçbir sağlık sorunu yok malesef. Esiminde ilk evliliğinden 2 cocugu var . Sonrasında bir sorun olabilme ihtimali dahilinde gereken testleri yaptık tüm değerleri normal cıktı Benimde tüplerim acık ,bütün hormonlar normal, düzenli bir adet döngüsünede sahibim . 28 günde bir oluyorum kilo vs Falanda yok ama aklımdan cocuk isteği cıkmadıgı için malesef olmuyor yani tum dikkatler bu yönde.olmaması gereken hiçbir saglık sorunu yok diyorlar. Yastan dolayı 3 yılda bekledik daha fazla vakit kaybetmek istemiyorum . Yeterince kaybım var cünkü. İyi bir secim yapmak zorundayım . Sizin yas kac ?

Malesef ki psikolojik Ablam 15 yıllık evliliğinde cocuk sahibi olamadı bende Sürekli bu konuyu düşündüğüm için bilinçaltı. Hiçbir sağlık sorunu yok malesef. Esiminde ilk evliliğinden 2 cocugu var . Sonrasında bir sorun olabilme ihtimali dahilinde gereken testleri yaptık tüm değerleri normal cıktı Benimde tüplerim acık ,bütün hormonlar normal, düzenli bir adet döngüsünede sahibim . 28 günde bir oluyorum kilo vs Falanda yok ama aklımdan cocuk isteği cıkmadıgı için malesef olmuyor yani tum dikkatler bu yönde.olmaması gereken hiçbir saglık sorunu yok diyorlar. Yastan dolayı 3 yılda bekledik daha fazla vakit kaybetmek istemiyorum . Yeterince kaybım var cünkü. İyi bir secim yapmak zorundayım . Sizin yas kac ?
Canim tıp dilinde böyle birsey yoktur doktorlarda bilmez ama malesef göbek düşmesi olayı var rahim dönmesi olayı var bunları bir araştır benmde kaç arkdsmda vardi bir teyze vardı o bakardı sonradan hamile kalmışlardı .

Ben ce hiç gitmeyin ben deneyimledim çok iyi Ankara’ya gidin Adana Acıbadem zaman kaybı laboratuvarı güçlü olan hastaneleri seçin benim tedavilerim başarısız oldundöllenme bile olmadı Ankara’da embriyolarım 5 güne gitti donduruldu
Kesinlikle katılıyorum, adana acıbadem berbat bir yer, bendede eşimdede sorun yok doğal yolla hamile kalabiliyorum 2 gebelik geçirdim ama genetik sorunlardan dolayı 2sinide sonlandırmak zorunda kaldık. Adana acıbadem de 10 embriyo dan sadece 2 embriyo 5. Güne gitti laboratuvar ile alakalı bence.

bende tek sefer deyebilecegim bana yazarmısın özelden baslayabildinmi ?

bende tek sefer deyebilecegim bana yazarmısın özelden baslayabildinmi ?
Eğer tekrar tekrar deneme şansınız yoksa maalesef adana acıbadem'i hiç tavsiye etmem, rezalet benim 10 yumurtam toplandı ilk ikisi direk elendi 5inci güne sadece 2 embriyo kaldı eşimdede ve bendede sorun olmamasına rağmen, biz pgt için yapıyoruz. Eğer tekrar tekrar deneme şansınız yoksa tavsiye etmiyorum biz Hatay'da yaptırıyorduk depremden dolayı adana'da devam etmek zorunda kaldık doktorumuz adana acıbademle anlaşmalı olduğu için mecbur kaldık. Tavsiyem laboratuvarı gerçekten güzel bir yer seçmeniz.

Hanımlar merhabalar gebe kalan arkadaşlar umarım bebeklerini sağlıkla kucağına alır tedavi sürecinde olanlarda inşallah pozitifi görür Adana'da tüp bebek doktoru arıyorum tavsiye edebileceğiniz bir doktor var mı acaba Esra Bulgan kilicdag hanımı baya duydum ama Acıbademin labaratuvarindan emin olamadım iyi diyende var kötü diyende

X