adams eve mi maxx royal mi?

Kizlar sormayin bende MaxxRoyal ve Voyage belek arasinda kaldim zaten Adam Eve, MaxxRoyal ve Voyage yanyana

bende adameve - maxx royal arasında kaldım . sonunda maxx royal i seçtim umarım pişman olmam 13 kasımda orda olucaz inşlaah kızlar hava güzel olur :S

Bende 11 gece Maxx Royalda kalicagim Aralik ayinda ins.. Herkez cok ovuyor merak ettim.. Denizde yuzemesek bile kisin, spa, icerdeki havuzlardan, masajlardan faydalaniriz artik.

Bende 11 gece Maxx Royalda kalicagim Aralik ayinda ins.. Herkez cok ovuyor merak ettim.. Denizde yuzemesek bile kisin, spa, icerdeki havuzlardan, masajlardan faydalaniriz artik.

canım merak etme,hava çok güzel olsa da belek denizi çok kötü,hep dalgalı ve bulanık gibi.. o yüzden o civardaki tesislerin devasa havuzları oluyor ama tesisler çok mükemmel maxx royal ve voyage aynı kişilerin otelleri zaten ama maxx yeni açıldı ve grubun en gözde oteli hizmet kusursuz olacaktır emin ol..

kızlar belekte yasıyorum. ve maxx royal ıcerısındekı golf klupte calısıyorum. bence maxx royalı secmekle cok ıyı bır secım yapmıssınız dıyebılırım. bu arada arada otel tarafına da gecıyorum. bir arkadasımız maxx royal hakkında bılgı vermıs ve bana daha fazla bı laf kalmadı acıkcası . anlatabılıneceklerı anlatmıs. bu yorumları vs buralarda okudukca ınanın her gordugum mısafırı acaba kk danmı sorsammı dıye kendımı alamıyorum ama tabı rezıl olmakta var ya kk ne derse delımı ne derse dıye susuyorum

Tskler kizlar, bu arada Supurgesiz Cadi bana azcik daha bilgi verebilirmisin, yurtdisinda yasiyorum balayi icin Belek seciminde bulundum ne kadar dogrun e kadar yanlis bilemem.

Otelin resimlerini videolarini gorunce vuruldum gercekten.. Baska neler anlatabilirsin otel hakkinde? Hotele gelenler rus agirliklimi, yemekleri vs nasil.. Peki butun odalardami jaccuzili..

kızlar balayını adam & eve de geçirmiş biri olarak kesinlikle orayı tercih edin derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…