adams eve mi maxx royal mi?

ozoli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2011
60
0
balayı için ikisi arasında bi tercih yapıcaz giden oldu mu hiç bu otellerden birine kasımda nasıl olur ?

ben olsam kasımda daha farklı yerleri düşünürdüm
antalyada kasım ayında ne yapılabilirki
yada balayını mayıs haziran gibi ertelerdim
sırf düğünümden sonra balayına gitmek için
temmuzda düğün yapmısım ben :)
ama illaki bu ikisinden biriyse adam&eve yi öneririm
cok memnun kalır aşık olarak geri dönersiniz otelden.

teşekkür ederimmmmmm
aslında bizde farklıyerler istiyoduk ama tarihten yana dertliyiz bir yer bulamadık kıbrıs var seçenkler arasında ama oraya gitmektense bu otellerden biri daha cazip geliyo bana

sakın adam eve yapma verilen paraya yazık ayrıca balayı için gidiyormuşsun araştır seni kapıda tangali melekler karşılayacak ve hep hizmetinde olacak eşinle heran tartışabilirsin yemekleri iğrençmiş giden kişiden teyid edilmiştir

ben geçen yıl balayı için voyage belekteydim harikaydı ve bu yıl tekrar gittim hemen yanında maxx royal var ve harika bir otel yapmışlar (maldiv evlerinde kalmak isterdim) bütçen yeterli ise kesinlikle maxx royal derim hem yeni hem harika ets nin sayfasından bakabilirsin

teşekkür ederim internette adams eve ile kötü yorumlar okudum çok fazla kişi olumsuz yorum yapmış eğenenler de var elbette maxx royal gerçekten çok güzel görünüyor maldivler zaten harika ama onlar çok çok pahalı zaten istediğimiz tarihlerdde uygun değiller zaten ikisi yan yana bu otellerin sanırım maxx royal i tercih edicez yada yan yan oldukları için 3 gün orda 3 orda :S merak ediyorum adams ı sırf bu yüzden :)

hiç sorma bene balayımda adam eve diye tutturmuştum Allahtan eşim beğenmemişti de voyage ye gitmiştik
sonra voyage de tanıştığımız çift verilmiş sadakan var demişti bana
umarım herşey istediğin gibi olur canım mutluluklar

çok sağol canımm inşallah

Nası yaaaa, ben 11 temmuz2010 da gittim adam eve a.. ne tangalı angellar karsıladı ne de yemekleri iirencti aksine gittiğm en guzel otellerden biriydi(ki 5 yıldızlı otel bilgim baya fazladır) ayrıca angel die bişe var ewt ama ordaki herkes gibi tanga falan yok yani biz nası giyiniyosak sort yada etek onlarda ole sdc her rus gibi cook guzeller :)
Ben sana kesinlkle adam eve oneririm voyage belekte cok guzel ekimde de maxx royale gidicez ama emin ol balayı için en guzel otel adam eve..

:)kimisi çok memnun kimisi hiç memnun değil bi tandığım da gitmiş o da memnun kalmış ama sıkıcı değil mi ya?hiç bi aktivite felan yok gibi her yerde yatak varmmış galiba havuzlarda balkonda barda fln :)

yok tatlım yaaa gayet eelenceli ayrıca kim demiş aktivite yok die heer gece ayrı bi konsepte farklı partiler oluyo ve bnce kesinlikle sacma sapan animasyonlardan cok daha fazla eelenceli kim ne derse desin valla ben gitmiş biri olarak şiddetle tavsiye ediorum :))

Ben de kesinlikle maxx royali tercih etmeni öneririm.Maldiv evleri diğer odalara oranla pahallı değil,kasım ayında da fiyatlar epeyce düşüyor.Kasım ayına internetten bakma dolu görürsün tur şirketiyle görüşürsen yardımcı olurlar.Ben de kasımda balayına gidiyorum yüzlerce otel araştırdım.Türkiye,yurtdışı Kıbrıs ama sonunda Maxx Royal de karar kıldım,iyiki de kasımda evleniyorum dedim aksi halde bu fiyatlarla (günlüğü en uygun 1000 tl nin üzerindeyken)mümkün değil bu muhteşem otelde kalamazdım.Neye karar verirsen ver umarım içine siner.Sevgiler

merhaba,
ben adam eva derim çünkü geçen sene nisanda balayımı orda yaptım kızlar.kapıda sırtlarında beyaz kanatları olan angel lar karşıladı ve tangalı değillerdi.hiç görmedim.eğlenceli egzotik bir yer ve çok güzel.6 çeşit renk ışık mı desem her yer aynamı desem balayı çiftleri için ayrı yemek salonmu mu desem mummlar eşliğinde hepsi güzeldi.21,30 da bar açılır 23,30 da kapanır aynı saatte disko açılır gece 2 de kapanırdı.denizi mükemmel çalışanları güleryüzlü ve ne istersen hayır demezler o anda gettirirler .yok diye bişey yoktur.en önemliside balayı arkadaşı bulduk orda cok guzel dost kazandık.canım emin l memnun kalısın.biz tekrar gıtmeyı dusunuyoruz eşimle.eşinle sana şimdidien mutluluklar.

herkese yorumları için tek tek teşekkür ederim sonunda kararımızı verdik maxx royal de yerimiz ayrıttık inşallah güzel olurr

Bizde eşimle eylül sonuna doğru gidiyoruz Max Royal'e bakalım nasıl olucak ikinci evlilik yıldönümümüze denk getirdik.

geçen hafta balayı için maxx royaldeydik ve muhteşem bir otel. yemekler çok güzel, kahvaltıda 63 çeşit peynir çeşidi varmış, her öğünde normalde pahalı bir yiyecek olan jumbo karides çıkan bir menüsü var. inanılmaz bir aqua parkı, 4 çeşit havuzu (büyük havuz, deniz suyu havuzu, derin havuz ve relax havuz), dondurma seçenekleri arasında magnumun her çeşidi, balayı çiftlerine 4 a la carte restorandan (balık, italyan, fransız ve çin) birinde ücretsiz akşam yemeği, yine bir sabah köy kahvaltısı, bir akşam kumsaldaki pavillionlardan birinde romantik bir akşam geçirme fırsatı, spa'dan %25 indirimli yararlanma gibi güzellikler var. royal horse bar'ınolağanüstü bir tasarımı var. yabancı içkilerin hepsi orjinal, uyduruk markaları içkiler değil (baileys, absolute,martini, bacardi, adını bile bilmediğim inanılmaz kanyaklar, viskiler vs.) ayrıca her akşam siz yemekteyken odanıza bir sürpriz bırakıyorlar.

bu sene ilk senesi olduğundan kendilerini sürekli geliştirmeye çalışıyorlar fakat ets tur dan bizime ilgilenen bir arkadaşa göre seneye kusursuz bir hizmet sunacaklar ve 1 kişinin geceliği 600- 700 TL yi bulacakmış. biz balayı için gigtik ama bir kere daha gitsem başka bir şey istemem :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…