Adam&Eve Hotels-Belek

arkadaşım ekim ayında gitti bu otele balayında çok çok memmun kalmışlar balayı çiftlerine özellikle tavsiye edilir..hayatta bir kez özel bi gün için verilmeye değer çocuk falan olduktan sonra zaten bikaç yıl gidilmior öyle uzun tatile...

kızlar havaalanından otele taksiyle 100 milyon antalyada standart fiyat var. otelde hemen hemen aynı fiyata gelip alıyor sizi

Arkadaşlar bizde Haziran ayında Adam & eve 'e gidicez balayı için..
Çok iyi yorumlar aldım bu otelle ilgili.. İş yerinden giden arkadaşlarımda oldu balayı için.. ki onlar aralık ayında gittiler.. O zaman bile otelin çok güzel oldugunu söylediler. Zaten Dizayn otel oldugu için odaları çok cezbediyor.. Odanın ışıkları otomatik olarak elinizin bir çarpmanızda değişiyor..ben bayıldım.. heyecanla bekliyorum

hayırlı olsun sizinki de. uçakla mı gidiyorsunuz? eğer öyleyse havaalanından transferi nasıl yapacaksınız?

bende bir jolly çalışanı olarak balayına gidecek tümm müşterilerime tavsiye ediyorumm şahane bir otell eger gitmek isteyen varsa yardım cı olabilirimm :)

hayırlı olsun sizinki de. uçakla mı gidiyorsunuz? eğer öyleyse havaalanından transferi nasıl yapacaksınız?

evet canım uçakla gidicez. Uçak biletini de erken aldık 50 Tl'ye falan geldı.. Otobüs bileti de zaten 42 Tl idi. Onca saat çile çekmeye değmez diye dusunduk..
Havalimanlanında Belek otellerine transferleri var. internetten araştırdım kişi başı 15 liraya araçlarla bırakıorlar. eğer havalimanında o otele gidicek başka bir çift bulursak toplam 4 kişi 45 Tl'ye geliyor.. Taksi yada turların ulaşımlarını kullanırsak çok pahalıya gelıormuş..

15 lira harika bi fiyatmış. biz de uçakla gidicez. turdan havaalanı transferini sorduğumda kişi başı 100 lira civarı demişlerdi. uçağa bile o kadar para vermedim. abartılı rakamlar istiyolar. havaalanından belek otellerine transfere nereden bakabilirim? ben de bakayım.

internetten arama yapınca buldum ben de :)) teşekkürler :))

bende bir jolly çalışanı olarak balayına gidecek tümm müşterilerime tavsiye ediyorumm şahane bir otell eger gitmek isteyen varsa yardım cı olabilirimm :)

evet bende araştırıyorum.Yurt dışımı şumu bumu derken bu otel benide cezbediyor.
1haftalık bir balayı tatili için bana söleyeceğiniz fiyat nedir acaba kişi başı?yas da toplam olarak ?
yani yardımcı olursanız sevinirim çok kararsızım açıkcasııı:44:

Suan fiyatlarina baktim da, istedigimiz tarih de kisi basi 286 tl
iki kisi 429 tl .. yani 4 gün 2 tl ye mal oluyor.. Cok fazla geldi bana..
Indirimli zamani kacirdim ne yazikki..

cnm eminim çok güzel geçer ışıklar süper :)) bayılıcaksınız :) bu senede istiyorum ama kısmet bakalım

canım ben 2012 de eylul ayında gitmek istiyorum balayı için ama ben ınternette ozel havuzlu villaları gördum kapalı olduğum için ben öyle bir şey istiyorum bilgin var mı fiyatları hakkında

Merhaba edoshs Tam da Jolly turu arayacaktım telefonla ama tam istediğim anda mesajını burada gördüm, benim aklıma takılan bazı şeyler var bu otel ile ilgili, yardımcı olabilirsen çok sevinirim. Balayı için bu oteli düşünüyoruz ama daha çok ben düşünüyorum. Nişanlım bana bıraktı bu işleri diyebilirim ama sonradan olumsuz bir şey ile karşılaşırsak sorumlusu ben olurum diye endişelerim var. bu gün son erken rezervasyon günüymüş artık akşama kadar karar vermemiz lazım. 5 gece kalmayı düşünüyoruz. Jolly turun web sitesinden işlem yapacağız.

1)Hava alanından ulaşım aklıma takılan bir konu (jolly turun sayfasından Ulaşımı da satın alabiliyor muyuz, bunun fiyatı nedir ? yoksa hava alanından taksiye mi binmeliyiz?)
2)balayı çifti olduğumuzu ne zaman ve nerede belirteceğiz ? Jolly turun web sitesinde bununla ilgili bir şey yok gibi.
3)Balayı çiftlerine ayrıcalıklar var mı?
4) Oda seçimini yaptıktan sonra , odanın deniz manzaralı olup olmadığını nereden öğreneceğiz (gittiğimiz zaman neresi boşsa oraya mı verecekler) çokk sağolll :)

bizde eylül ayında adam&eve balayına gidiceğiz kısmetse çok düşündük taşındık sonunda güzel olabilceğine karar verdik :)umarım güzel bir tatil olur olumsuz eleşirtilerin bir kısmının karalama olacağını düşündük inş. öle olur :) buarada ücretini merak eden arkadaşlar için biz 5 gece 6 gün 3800 gibi ücret ödedik yurt dışının şöylee bir riski vardı eğerki kişi sayısı toplanmassa iptal edilebilirdi bizde riske atamadık amann insan kaç kere balayına gidiyor :)inş güzel geçerr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…