Adam&Eve Hotels-Belek

ay cok sinirliyim,

bugun alo rezervasyon hattini aradim fiyat hakkinda bilgi edinmek icin, karsima ukala kendini begenmis biri cikti nerdeyse dovecekti beni :S

ben; iyi gunler rezervasyon ve ucret hakkinda bilgi edinmek istemistim 2011 icin
o; fiyatlar belli degil
ben; peki ortalama fiyat olaraktami bisey soyliyemiyeceksiniz?
o; bizde ortalama fiyat yok aydan aya degisen fiyat var
ben; peki ben size nr biraksam, ucretler belli oldumu beni ararmisiniz ?
o; 2011de siz arayin.
dedi ve kapatti,

keske ismini alsaydim sikayet etseydim, ne burnu havada biseydi ne zannediyor bunlar kendilerini ya :S
bu otelede gitmekten vazgectim.

Canım erken rezervasyon için oldukça erken aramışsın şubat sonu mart başı erken rezervasyon dönemidir. Şuan Kurban bayramı nedeniyle yoğunluk var antalya doldu gibi ama bizim insanlarımız son güne bırakmayı seviyor işini dahada yoğun olacaktır kurban bayramının bir kaç gün öncesi özellikle. Erken rezervasyon fiyatları henüz belli olmadı. Oteller bize gönderdiği takdirde bizde duyurmaya başlıyoruz ve num. alıp arama gibi bir şey söz konusu değil inan ki bu yoğunlukta tatilinizi siz takip etmelisiniz o kdr zor ki insanlarla uğraşmak bazen elinde olmadan ters davranıosun yorgunluktan kafa kalmıo artık bizleride anlamaya çalış. Çünkü inan ki tatile göndermekle kalmıyor oteli beğenmedik, otobüsle değil uçakla dönücez, odamızdan memnun değiliz yanımızdakiler çok ses yapıyor, havuzdan çocuklar mikrop kaptı, oteli değiştirmek istiyoruz, yemekler iyi değil otelden beğenmez çıkmak ister otel no show basar bizde bunu misafirlere anlatırız anlamazlar kimse bana no show basamaz o da neymiş der otelde rezillik çıkarır sanki zorla göndermişiz gibi bunun gibi o kadar çok şey var ki... ıncığı cıncığı bitmez çok yorucudur.

Son düzenleme:
2 evli arkadaşım balayına bu otele gittiler.Evet otel tasarım,konaklama,yeme içme her yönden kusursuz ama söylediklerine göre oteli ruslar doldurmuş ve kesinlikle balayı için uygun bulmamışlar oteli.Hani balayında daha huzur, sakinlik ararsın ya orası pek de aile ve balayı çifti için uygun değilmiş.Yani anlattıklarını şimdi burda açık açık anlatamıyorum da,hoş olmayan bir sürü görüntü ile karşılaşmışlar.Ben nacizane duyduklarımı ifade etmeye çalışıyorum,kendim gitmediğim için çok bi yorum yapamayacağım ama.

2 evli arkadaşım balayına bu otele gittiler.Evet otel tasarım,konaklama,yeme içme her yönden kusursuz ama söylediklerine göre oteli ruslar doldurmuş ve kesinlikle balayı için uygun bulmamışlar oteli.Hani balayında daha huzur, sakinlik ararsın ya orası pek de aile ve balayı çifti için uygun değilmiş.Yani anlattıklarını şimdi burda açık açık anlatamıyorum da,hoş olmayan bir sürü görüntü ile karşılaşmışlar.Ben nacizane duyduklarımı ifade etmeye çalışıyorum,kendim gitmediğim için çok bi yorum yapamayacağım ama.

Evet canım otelin tamamı neredeyse rus diyebiliriz ve yarı çıplak geziyorlar bazıları eşlerini kıskanıyor çünkü adamlar haliyle bakıyor çıplak görünce. sengözlerimebaksanab
Çok kıskançsanız rahat edemezsiniz kısacası.:kedi:

Bir de turistler o kadar uygun fiyatlara kalıyorlarmış ki, bizlerin ödedikleri fiyatlar çok fahiş kalıyormuş.Ayy ben de oteli kötülemeye çalışan biri gibi oldum ama kızlar valla duyduklarım bunlar..

arkadaşlar mini barı yemekleri nasılmış bileniniz varmıı gidenlerden bazıları beyenmemiş çok merak ettim:18: :18: :18:

ay biz buraya balayı için yerimizi ayırttık geçtiğimiz gün. haziran'da gidicez. ama burdaki yorumları okuyunca bi garip hissettim, ruslar muslar yani. ben okuduğum yorumlarda falan burayı balayı oteli olarak özellikle buranın önerildiğini duyduğum için tercih ettim. bi de balayı hani özel birşeydir, bi daha ne zaman böyle bi otele bu kadar para verilir ki diye düşündüm. çocuklu aileler için falan gözükmedi gözüme çünkü. bizim gecelik ortalama 202 liraya geliyo. offfff. moralim bozuldu şimdi :KK43:

Canım bende temmuz ayında balayı için gittim ve asırı memnun kaldım... Şöleki bundan sonra hiç dusunmeden gideceğim tek otel tabi cocuk olana kadar cunku cocuklar için hiç bi animasyon aktivite yok ama zaten sizin bole bi sorununuzda olmaz neticede balayı :) kesinlikle siddetle tavsiye ediyorum asla pişman olmıcaksın mutlaka git ve gör... aklına takılan bişe olursa cevap verebilirim...

haziranda biz de gidicez balayı için. ama kafam karıştı, moralim bozuldu yorumları okuyunca :KK43:( otelde öyle rahatsız edicek şekilde bi çıplaklık, havuz çılgınlığına falan denk geldiniz mi siz?

haziranda biz de gidicez balayı için. ama kafam karıştı, moralim bozuldu yorumları okuyunca :KK43:( otelde öyle rahatsız edicek şekilde bi çıplaklık, havuz çılgınlığına falan denk geldiniz mi siz?

Arkadaşlar ben gecen yıl 11-21 temmuz arasında bu otelde balayımı geçirdim.. Kesinlikle pişman olmadım ve tekrar bu yıl yazın gitmek için eşimler rezervasyonumuzu yaptırdık bile..
Bİr kere ortam şahane yemekler oda ilgi herkes aşırı guleryuzlu.. Ve sacma sapan animasyonlar yerine her gece otelin farklı yerlerinde partiler oluyo vee bence cok daha eglenceli oluyo..
Evet ruslar var ama benim gittiğim donemde inanın ruslar kadar turklerde coktu hatta arkadas bile yaptık orda :)
Ama zaten Antalyadaki butun otellerde de rus olmuyomu?
Balayı konseptinde bi otel oldugu için cok fazla cocukta yok ortalarda.. Kızlar mutlaka gidin inanın pişman olmıcaksınız..

Arkadaşlar ben gecen yıl 11-21 temmuz arasında bu otelde balayımı geçirdim.. Kesinlikle pişman olmadım ve tekrar bu yıl yazın gitmek için eşimler rezervasyonumuzu yaptırdık bile..
Bİr kere ortam şahane yemekler oda ilgi herkes aşırı guleryuzlu.. Ve sacma sapan animasyonlar yerine her gece otelin farklı yerlerinde partiler oluyo vee bence cok daha eglenceli oluyo..
Evet ruslar var ama benim gittiğim donemde inanın ruslar kadar turklerde coktu hatta arkadas bile yaptık orda :)
Balayı konseptinde bi otel oldugu için cok fazla cocukta yok ortalarda.. Kızlar mutlaka gidin inanın pişman olmıcaksınız..

inşallah dediğin gibi çıkar ve memnun kalırız biz de. teşekkürler

slm cnm..ben de balayı için yer araştırodum.nişanlım cok yogun calısıyor cunku..rezervasyonu nereden yaptırdınız cnm nereyi aramam gerekiyor?yardımcı olursan sevinirim

cnm ben temmuz ayında bu otelde balayı yaptım çok güzel bir otel diğer otellerden çok farklı bir mimarisi var balayı özel olduğu için gitmek istiyorsanız gidin derim. çünkü bir kere gidilmesi görülmesi gerek bence

sormak istediğin birşey varsa yardımcı olabilirim

cnm rezervasyon hakkında bilgi verebilirsen cok sevinirim.

sitesine baktığımda kişibaşı 360-400 tl arası bişiler yazıyor.kızlar sızınkısı nasıl 2 kişi 360a geldi? :44:

az öaktım erken rzervasyonda %35 indirim var ve güzel bir otel ben voyage belek istiyodum daha uygun aslında ama bunuda beğendim

jolly turdan %40 erken rezervasyon indirimiyle aldık biz geçen hafta. bu hafta indirim %35 e düşmüş. gittikçe daha da düşücek sanırım. acele etmenizi öneririm. epey pahalı bi otel çünkü. indirimsiz çok daha pahalı oluyo. indirimsiz gidilmez bence.

jolly turdan %40 erken rezervasyon indirimiyle aldık biz geçen hafta. bu hafta indirim %35 e düşmüş. gittikçe daha da düşücek sanırım. acele etmenizi öneririm. epey pahalı bi otel çünkü. indirimsiz çok daha pahalı oluyo. indirimsiz gidilmez bence.

toplam fiyat nekadar KAÇ günlük tatile gidiyorsunuz acaba ?

toplam fiyat nekadar KAÇ günlük tatile gidiyorsunuz acaba ?

4 gece kalıcaz. geceliği kişibaşı 202 civarı bi rakama geliyo. bizim aldığımız rakamla şu anki indirim oranı üzerinden olan toplam fark 150 civarı bişey. iyiki de ocak sonuna kadar beklememişiz. 150 tl kardayız :)

Son düzenleme:
biz pazartesi fiyat değişebileceğini bilmiyorduk araya hafta sonu girince sonra alırız dedik zarardayız boşu boşuna :KK43::18::18::18:

4 gece kalıcaz. Geceliği kişibaşı 202 civarı bi rakama geliyo. Bizim aldığımız rakamla şu anki indirim oranı üzerinden olan toplam fark 150 civarı bişey. Iyiki de ocak sonuna kadar beklememişiz. 150 tl kardayız :)

cnm peki gidiş dönüş nasıl ayarladınız? Uçak otobüs? Birde rezervasyonu kendinizmi yaptınız yoksa tur şirketiyle mi?

merhaba cnm biz geçen sene şubat sonu rezervasyon yaptırmıştık sanırım bize kişi başı 210 tl ye geldi 6 gece 7 gün kaldık eminim gidenler memnun kalıcak biz memnun kaldık

cnm peki gidiş dönüş nasıl ayarladınız? Uçak otobüs? Birde rezervasyonu kendinizmi yaptınız yoksa tur şirketiyle mi?

canım jolly turdan yaptırdık rezervasyonumuzu, %40 indirimle. Tur şirketine gitmeden önce oteli de arayıp fiyat aldım. %15 ya da %20 ydi indirim oranları. tur daha avantajlı. gidiş dönüşü uçak ile ayarladık. ama havaalanı transferi konusunda bişey yapmadık. transfer ücretleri neredeyse uçak bileti parasına geliyodu. oraya gidince bakıcaz artık. oradan bişeyler ayarlicaz. ama bence rezervasyonunuzu bi an önce yaptırın,indirim fiyatları düşüyo çünkü. uçak biletleri de artıyo.

X