Activia kayisili yogurt diyette yenirmi

Ledgerlee1

Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2016
109
35
34
Arkadaslar ben eski halime gore yemegimi azalttim ama sanirim beslenme duzenim degistiginden kabizlik problemim var kac gundur bekunis hapla halledebiliyorum ama nereye kadar dedim bu kayisili prebiyotik denicem icinde seker oldugu yaziyo yememde sakiknca varmi sizce cevaplarsaniz cok sevinirim.

Merhabalar başladığınız yolunuzda başarılar inşallah güzel sonuçlarınızı da buradan duyarız :) Ben de diyet yaptığım zamanlarda kabızlık problemi yaşıyorum ki zaten benim metabolizmam çok yavaştır çok geç kilo veririm diyetisyenim activia kayısılı yememi önermişti diyet listeme yazmıştı faydasını gördüm. Hatta birkaç tanıdığım öğle veya akşam yemeklernde activianın içine yulaf ezmesi koyup yiyorlardı hem tok tuttuğunu söylediler hemde bağırsak problemlerinin çözüldüğünü söylediler. Ayrıca sana kayısılı form çaylarını öneririm ilaçtansa bunlar daha iyi olacaktır kendi kanaatimce.

Activia yi bir ara denedim iki tane yemistim bir etkisini gormedim ben cabuk kilo veren ama gec alan bir yapiya sahibim hem eskiden zayiflamadan once boyle bir sorunum yoktu ilac kullaninca dahada kotulesti artik kayisi felan etki etmiyor yokmu beni kalici olarak kurtaracak bir yontem gercekten hayata küstüm resmen :kk

Activia ve diğer yogurtlarda şeker yok gibi gorunsede yapay tatlandiricilar var. Yapay tatlandiricilari kullanmak extra 100 kalori almaktan daha tehlikeli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…