Actibreast Göğüs Büyütücü Krem Kullananlarin Paylaşım Alanı

yaa ebrucum nerdeyse 1 seneye yakındır yazılanları takip ediyorum,benimde denemediğim şey kalmadı diyebilirim k.üçler mi,göğüs büyütücü breast gainlar mi rezene çayları mı masajlar mı ne yaptıysam yapayım göğüslerimde gözle görülür bişey olmadı biraz çapı genişledi sadece ama o da gözle görülmüyor bile.senin yazdıklarını az önce forumun başından sonuna kadar okudum ve içime bir ışık doğdu diyebilirim çook sevindim.bende belki de son şans olarak bu kremi almayı istiyorum...o aldığım hapların zerre kadar yararı olmadı.o kadar par çöpe gitti 3 kutu kullandım bide.offf.ama senin gelişmelerine çok sevindim inan.inşallah hep kalıcı olur canım

minish merhaba canım ben eski gürzea.s.canım bugün kadın doğum doktruna gittim KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE MEME BÜYÜTME ENDOKRİNOLOJİ DOKTORUYLA AŞILAN Bİ PROBLEM VE ONA GİTMELİSİNİZ DEDİa.sVE AV-CTİBREASTİ BENDE KULLANDIM VE GERÇEKTEN ŞUANA KADAR KULLANDIĞIM EN İYİ ÜRÜNDÜa.s.

acaba dudaklarımıza sürsüek büyütürmü dersiniz:) yada popomuzdan alıp yağları göğüsümüze falan çıkarsa :)))

Merhaba yazılarınızı dikkatle okudum benim boy 1 70 kilo da 49 we gögüsüm yok gibi 75 sütyen kullanıyorum ama içi boş:çok üzgünüm: sizde krem işe yaradığına çok sewindim ama bana çok pahalı geldi ucuz olanını kullansam acaba nasıl olur ne kadar kullanmamız gerekiyor. krem bitince küçülme olurmu merak ediyorum bide eczanelerde warmıdır ben hiç internetten alış weriş yapmadım çok heweslendim yaaa:dance:bende güzel göğüslü kadınlara bayılıyorum kendimi tutamayıp elliyorum yerimseniben çok güzel oluyolar napimm haberlerinizi okuycam we takipdeyim rabbim yardımcımız olsun Allaha emanet olun

arkadaslar bende bu konuya yenı katıldım bı ılac daha vardı breastgain mıydı yanlıs hatrlamıosam buyume herkese gore desırmıs sadece okumustum bı aralar arastırıodum bu haptı kremdı 2ay sora gozle gorulur deıkslıkler olurmus herkese gore farketgnı soluolar bnde kulanıcam ama ben aynı zmanda diane35 kulanıom adet duzenleyıcı acaba bı zararı olurmu kı ısmı neydı kremın :uhm:

merhabalar ...yaklaşık bir aydır yazdıklarınızı takip ediyorum.kremi mart ayının 26 sında kullanmaya başladım.1.71 boyundayım ve 55 kilodayım göğüs çevrem 88 cm geliyor.bu gün ayın 13 ü ve göğüslerimi ölçtüğümde inanamadım 90.5 cm geliyordu...:) ah yanlış ölçtüm falan oldum ama yok doğruydu..hani nazar deymesin diye dil falan ısırılırya , dilimin ucu acıyor valla...göğsümde acıma hissi son 4 gündür belirginleşti.karıncalanmada var ama daha çok regl öncesi hassasiyet gibi..kremi kullanmaya hem korkuyorum hemde sürüyorum bakalım sonuç ne olacak...

bu arada çok yakın bir arkadaşım 1 ay önce silikon taktırdı... ameliyat aşaması çok iyi geçti hiç bir problem yaşamadı...onun tabiriyle diş çektirirken bile daha fazla korkmuş....:) protez göğüs ucundan konuldu ve 2 hafta kadar sporcu südyeni giydi(doktorunun istemesinden) bunun haricinde ne bandaj ne bi şey ...ameliyata girdi ve çok normal çıktı...ama ne kadar doğal olduğu kişilere göre değişir tabiii...bu arada izmir'in iyi bir hastanesinde yanlızca 4000 ytl ye mal oldu (3000 doktor -1000 hastane)kredi kartına taksit bile yaptılar...şimdi ben bunu niye anlattım...çünkü hepimizin merak ettiği bu konuda bildiğim son bilgileri sizinle paylaşmak için...yoksa bana kalsa sudan ucuz bile olsa ameliyat korkutucu bir şey...birde silikon olayında ki şaibelerin hala bir netlik kazanmaması başka ...onunla ilgili bilgileride aralarda yazarım...bye

Evlenince de bu sefer de çocuktu, emzirmeydi derken r de sarkıyolar canım ya.. Ne etsek çare değil yani..

Son düzenleme:
arkadaslar bende bu konuya yenı katıldım bı ılac daha vardı breastgain mıydı yanlıs hatrlamıosam buyume herkese gore desırmıs sadece okumustum bı aralar arastırıodum bu haptı kremdı 2ay sora gozle gorulur deıkslıkler olurmus herkese gore farketgnı soluolar bnde kulanıcam ama ben aynı zmanda diane35 kulanıom adet duzenleyıcı acaba bı zararı olurmu kı ısmı neydı kremın :uhm:

Breastgein i geçen yıl kullandım. kesinlikle tavsiye etmiyorum. kafamçokkarıştı Aşırı derecede tüylendiriyo. Bir kutu kullandım biraz dolgunluk olmuştu ama bıraktım. Tüylü bi vücudum olmaktansa sarkık göğüslerim olsun, razıyım :bbo:

merhabalar ...yaklaşık bir aydır yazdıklarınızı takip ediyorum.kremi mart ayının 26 sında kullanmaya başladım.1.71 boyundayım ve 55 kilodayım göğüs çevrem 88 cm geliyor.bu gün ayın 13 ü ve göğüslerimi ölçtüğümde inanamadım 90.5 cm geliyordu...:) ah yanlış ölçtüm falan oldum ama yok doğruydu..hani nazar deymesin diye dil falan ısırılırya , dilimin ucu acıyor valla...göğsümde acıma hissi son 4 gündür belirginleşti.karıncalanmada var ama daha çok regl öncesi hassasiyet gibi..kremi kullanmaya hem korkuyorum hemde sürüyorum bakalım sonuç ne olacak...

supermis canım senin adina cok cok sevindim...

:içelim:

kizlar sanirim ben de alicam bu kremi... :teytey:

arkadaşlar benim krem bitti diyebilirim iki kullanımlık kaldı 2. kutuyu alamıyorum diye üzülmüştüm ama eşim bana sürpriz yapmış sanırım yarın 2. hatta 3. kremde elimde olacak:dance: eşimin kozmetikçi bir arkadaşı var şimdi bu kremi onların firmada satmaya başlamış yanlış bilmiyorsam ve bana o arkadaşı gönderecekmiş tabi sadece o değil birde parfümlerin numunelerinden gönderiyormuş nasıl sevindim anlatamam sabırsızlıkla bekliyorum yarını umarım gelir:teytey::teytey::teytey::teytey:

pekı bu actibreast kulanırken kafeinli ve asıtlı ıcecekler ıcmememız cunkı ıcındekı bazı bıtkısel seylerın etkısını azaltıomus sanrm bu kremdede ole bi etkı olurmu acaba:uhm:

pekı bu actibreast kulanırken kafeinli ve asıtlı ıcecekler ıcmememız cunkı ıcındekı bazı bıtkısel seylerın etkısını azaltıomus sanrm bu kremdede ole bi etkı olurmu acaba:uhm:

içeceklere dikkat etme mevzusu bildiğim kadarıyla alınan haplarla ilgili ...kremlerde böyle bir şeyden bahsedildiğini duymadım...kaldıki ben kahvesiz ve kolasız bir gün bile geçirmiyorum

evlilerde gerçekten çok daha çabuk ve etkili oluyor bu krem bence.
ahh ahhhsenağlama

evlilerde daha etkili olmasının nedeni(daha doğrusu anne olup emzirmişlerde) emzirme işleminden sonra göğüste üst kısımda bir boşalma oluyor bu nedenle göğüs emzirmeden öncekine göre dahada küçülüyor...krem bu boşalma olan bölgelerde ilk haftalardan başlayarak dolgunluk yaratmaya başlıyor ...devamında ne olacak bilmiyorum ama şu an gözlediğim bu...bekar arkadaşlarda hemen etki göstermemesinin nedeni büyük olasılıkla bu olmalı...

Evlenince de bu sefer de çocuktu, emzirmeydi derken r de sarkıyolar canım ya.. Ne etsek çare değil yani..

tatlım sana bi haber vereyim.....:) küçük göğüslü olmanın tek avantajı,göğüslerin sarkmıyor
her zaman diri ve dik kalıyor...sadece emzirmeden sonra göğsün üst kısımlarında boşalma oluyor ama asla sarkmıyorlar...yani kendimden ve diğer 3 yakın arkadaşımdan bildiğim kadarıyla...ama varsa aralarda istisnalar bilemem...ben her zaman küçük ve dik göğüsleri ,büyük ve sarkmış göğüslere tercih ederim.. (bu da bizim tesellimiz olsa gerek....! :1rolleyes:..........

valla tatlım kahve etkiliyo olsaydı önce ve en çok beni etkilerdi sanırım çünkü ben günlük en az 3-4 kupa (fincan değil dikkatini çekeyim) üçü bir arada bizim tabirimizle alayı bir arada :roflol:içiyorum ama valla tık yok gelişme aynen devam Allah'ım nazarlardan saklasın yalnız ben bu arada adaçayıda içiyorum günlük 1 fincan onunda etkisinin olduğunu duymuştum

valla tatlım kahve etkiliyo olsaydı önce ve en çok beni etkilerdi sanırım çünkü ben günlük en az 3-4 kupa (fincan değil dikkatini çekeyim) üçü bir arada bizim tabirimizle alayı bir arada :roflol:içiyorum ama valla tık yok gelişme aynen devam Allah'ım nazarlardan saklasın yalnız ben bu arada adaçayıda içiyorum günlük 1 fincan onunda etkisinin olduğunu duymuştum

canim cok sevindim senin adina. sanki benim memislerim buyumus gibi cok mutlu oldum. cok umutladim canim. isallah hepimizinki buyur :)

X