Actibreast Göğüs Büyütücü Krem Kullananlarin Paylaşım Alanı

ya kizlar ebrudan baska yarayan olmadi mi simdi tatlicadiarzu hadi yaa offf... ben de alsam mi almasam mi derken iice kararsiz kaldim... :uhm:

arkadaslar aranizda ACTIBREAST gogus buyutucu kullanan var mi? lutfen kullnananlar ve ya kullanmayi dusunenler fikirlerini bildirsin. ben aldim kullanmaya haftaya baslarim insallah. ayni zamanda baslayacak olanlar lutfen gelismeleri paylasalim. kimde nasil etki ettigini gorelim

tuanacım acaba sen actigin icin konuyu buraya bir anket acabilir misin :sm_confused:

yani misal urunden memnun musunuz evet/hayır vs gibi...

ya da urunu kullandim, 1 ayda 1 cm buyudu, 2 cm buyudu, 3 cm buyudu, hic buyumedi gibi

sonuclari goruruz ne dersiniz CADIARZU

canim ilk kutuda gozle gorulur bi fark olmadi gerci ama cm olarak 1 cm buyume var. cok sinirlerimi bozdu su gogus isi kizlarrrrr...
Evet benim de çok sinirlerimi bozuyor. Bu krem hakkında güzel gelişmeler okuyunca ümitlenmiştim ama Ebru19'dan başka ciddi gelişme gören olmadı sanırım. senağlama
zırrr ve tuanacım, siz ebru ile aynı dönemde başlamıştınız di mi? Onda nerede ise 6 cm büyüme var, sende ise sadece 1 cm. O doğum yaptığı için faydasını görmüşse, biz bekarlar için bu kreme o kadar para vermek saçma oluyor. Sadece 1 cm için değer mi? :sm_confused:

Arkadaşlar sizlerde neden bu kadar az etki yaptı yada hiç yapmadı anlamıyorum evet ben etkisini çok gördüm 6 cm gelişme oldu ama ne yazıkki artık kremim yok bir arkadaşımın çalıştığı firma bu kremi satmaya başlamış bana gönderecekti ama hala bekliyorum şuan bu krem benim için pahalı daha önce almış olduğum kremi kullanıyorum şimdi ama göğüs ölçüm değişmedi 84 cm sayıklıyo gelişme olmazsa bile en azından korur diye düşünüyorum napalım bununla yetineceğim umarım sizdede en az benimki kadar gelişme olur ben doğum yaptığım için daha hızlı etki yapmış olabilir o nedenle sizin biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor bence sabır arkadaşlar.... 2 kutu birden alanlar ikisinide kullansın eğer gelişme hala olmazsa o zaman bıraksınlar bence en azından paraları boşa gitmez

Evet benim de çok sinirlerimi bozuyor. Bu krem hakkında güzel gelişmeler okuyunca ümitlenmiştim ama Ebru19'dan başka ciddi gelişme gören olmadı sanırım. senağlama
zırrr ve tuanacım, siz ebru ile aynı dönemde başlamıştınız di mi? Onda nerede ise 6 cm büyüme var, sende ise sadece 1 cm. O doğum yaptığı için faydasını görmüşse, biz bekarlar için bu kreme o kadar para vermek saçma oluyor. Sadece 1 cm için değer mi? :sm_confused:
canim biz denemek isedik ve ise yarayacagina cok inandik, simdilik umidimi kesmedim ben. 2. kutu da bitsin olmazsa o zaman 3.yu almiycaz.

tuanacım acaba sen actigin icin konuyu buraya bir anket acabilir misin :sm_confused:

yani misal urunden memnun musunuz evet/hayır vs gibi...

ya da urunu kullandim, 1 ayda 1 cm buyudu, 2 cm buyudu, 3 cm buyudu, hic buyumedi gibi

sonuclari goruruz ne dersiniz CADIARZU

canim yapamadim anketi. beceremedim :)

evet aynı dönemde başladık ama ebrunun doğum yapmasıyla alakalı bi durum kesinlikle. aramızda çocuk doğurmuş ve bu kremi kullanan başka biri var mı? olsaydı teyit etmiş olurduk...

ya bende abartı bi gelişme yok eyvallah ama umutsuzluğa kapılacak bi durum da yok. cm bazında önemli bi değişiklik olmasa da görünüşte fark anlaşılıyo. bi de ben karar verdim saw palmetto da kullanıcam, bu ne de olsa hormon içermeyen bi krem. saw palmettoyla östrojen takviyesi yaparım, belki daha hızlı etki görürüm. aklım hep saw palmetto da kaldı benim, göğüs macerama ilk onla başlamıştım ve onla da baya bi fark yaratmıştım:dance:

ben de o kadar ümit baglamıstım bu kreme takip ediodum hayallerimi yıktınız yaa :)) bu arada saw palmetto prostat sorunları icin bi bitki degil mi ya? yan etkisi falan mı gögüsleri dolgunlastırıo yoksa? azcık gogsumuz varken onu da kaybedip ters bi etki yapmasın iyice erkege donmeyelim de =)

.....bu arada saw palmetto prostat sorunları icin bi bitki degil mi ya? yan etkisi falan mı gögüsleri dolgunlastırıo yoksa? azcık gogsumuz varken onu da kaybedip ters bi etki yapmasın iyice erkege donmeyelim de =)
Çok güldüm ya sırnaşık şey
Benim kardeşim de bir dönem avon'un göğüs şekillendiricisini sürmüştü, ölçü olarak büyümedi ama dolgunlaşmıştı.
Zırrcım sanırım senin söylediğin de öyle bir şey. Hani böyle çok büyümüyor ama özellikle üst kısmı doluyor ve sütyenin ortasında böyle yuvarlak bi dolgunluk oluşuyor. Ona bile razıyız aslında.. senağlama
Ebrucun senin eşin sana krem almamış mıydı? Ben başkasıyla mı karıştırıyorum. Üzüldüm şimdi o kadar gelişmeden sonra bırakmak zorunda kalmana :1no2:

Zırrcım sanırım senin söylediğin de öyle bir şey. Hani böyle çok büyümüyor ama özellikle üst kısmı doluyor ve sütyenin ortasında böyle yuvarlak bi dolgunluk oluşuyor. Ona bile razıyız aslında..

kiz o kadari bile super olur yaa... ust kısmı dolsa ohoooo Şeniz sırnaşık şey

canım doğru öyle de araştırırsan saw palmetto'nun kadınlarda göğüs büyütmek gibi bi yanetkisi olduğunu görürsün. link vermiyim ama alıntı yapayım madem, (saw palmettonun diğer ismi sabal)

'Sabal troid bezini uyarır ve hipotroid durumunda, ( troid bezinin normalin altında salgı yapması) troid bezinin normal çalışmasına katkıda bulunur. Kadınlar bu bitkiyi göğüslerini büyütmek, süt miktarını arttırmak, yumurtalık ve rahim iltihabı ile cinsel soğukluğa karşı kullanmaktadırlar.'

ben göğüs macerama ilk bunla başladım ve baya bi fark gördüm:1no2:, hatta üzülerek söylüyorum ki kremden daha çok etki etmişti. daha sonra bu böyle bi etki yaptıysa direk göğüse yönelik ürünler neler yapmaz ki diye düşünüp yoldan bir saptım pir saptım:1no2:biz bunu daha önce de tartışmıştık forumlarda. alıp kullanan birkaç kişi oldu, biri yine benim gibi çok çabuk etki gördüğünü söylemişti ama kullanan arkadaşlardan birinde kıllanmaya sebep olduğu için topluca bırakıldı... kısaca durum budur. şimdi malesef bunu almaya param yok

hele şükür bulabildim yaaaaaaaaa sayfalar kaldırıldı sandım neyse
şimdi arkadaşalar bende ebru gibi doğumdan sonra deformasyona uğrayan ve küçülen göğüslerimle uğraşıyorum bende bu kremi kullanıyorum daha bitmedi ama bendede ebrudaki gibi süper gelişmelar yartmadı ama sanırım ebru kilo aldığınıda söylemişti belki kiloda etkilemiştir bende çok ümit bağlamıştım ama üzgünüm malesef beklediğimi göremedim şu sawa bendemi başlasam acaba offfff ya artık çok yoruldum uğraşmaktan

ben göğüs macerama ilk bunla başladım ve baya bi fark gördüm:1no2:, hatta üzülerek söylüyorum ki kremden daha çok etki etmişti. daha sonra bu böyle bi etki yaptıysa direk göğüse yönelik ürünler neler yapmaz ki diye düşünüp yoldan bir saptım pir saptım:1no2:biz bunu daha önce de tartışmıştık forumlarda. alıp kullanan birkaç kişi oldu, biri yine benim gibi çok çabuk etki gördüğünü söylemişti ama kullanan arkadaşlardan birinde kıllanmaya sebep olduğu için topluca bırakıldı... kısaca durum budur. şimdi malesef bunu almaya param yok

ay ama tuylenme falan gibi bi durum olduysa o da fena bisi simdi. ya herseyin bi dezavantajı olmasa olmuyo sanki.. tam bişey bulduk diyoruz seviniyoruz sevincimiz kursagımızda kalıyo.

ya bende sana katılıyorum. ebru arkadaşımız kilo aldığını falan söyleyince aslında az biraz kıllanmadım değil... kesinlikle etkisi vardır aldığı kiloların.
peki sen ne zamandır kullanıyosun ve hiç mi bi değişiklik yok... dolgunluk vs?
şuna bak ya ordan burdan zar zor para denkleştirip direk göğüse yatırıyorum acınası haldeyim. şu ara fena taktım yine. eğer olmazsa pes arkadaşlar bırakıyorum... sabalı ben deneyeyim, etkileri yazayım, umarım faydası olur da bir güruh arkamdan gelir:))

slm ben baska bır hap kullanıyordum senın yazın uzerıne vazgeçicem galıba onu kullanmaktan bundan memnun kalırsan muhakkak yaz olurmu.bosuna para varmıyelım ya

bende bekarım ve bendede sadece dolgunluk oldu ben kullanmıyorum artık 150 ytlde cok.

ya bende sana katılıyorum. ebru arkadaşımız kilo aldığını falan söyleyince aslında az biraz kıllanmadım değil... kesinlikle etkisi vardır aldığı kiloların.
peki sen ne zamandır kullanıyosun ve hiç mi bi değişiklik yok... dolgunluk vs?
şuna bak ya ordan burdan zar zor para denkleştirip direk göğüse yatırıyorum acınası haldeyim. şu ara fena taktım yine. eğer olmazsa pes arkadaşlar bırakıyorum... sabalı ben deneyeyim, etkileri yazayım, umarım faydası olur da bir güruh arkamdan gelir:))

canım valla ben 30 martta başladım yani bi kaç gün sonra bir ay olacak bu sabah uyandım tam kremi sürücem bide ne göriyim sanki o kremi hiç kullanmamışım göğüs uçlarım resmen içeri çökmüş ya ağlamak istiyorumsenağlama tekrar kremi sürüp masaj yapmaya başaldım bu arada reglim bitti tabi fosss oldu dolgunluk bu yüzden içeri çöktü göğüs uçlarım ne yapsak acaba yaaaa zırcım sen sawı ne kadar kullandıktan sonra gelişme gördün o gördüğün gelişme kaldımı yoksa bırakınca geçtimi eğer sende gelişme yaptıysa bende hayli hayli yapar diye düşünüyorum çünki sende deformasyon soöz konusu değil yani bi boşluğun yok buna rağmen etki ettiyse bende öyle bi boşluk var ve onu doldurmak için sanırım etkili olur diye düşünüyorum bi yandanda korkuyorum fazla öströjen malesef bi kanser nedeni olabiliyor ama tiroid çalıştırması da güzel bi durum offfffffffffff ya offffffffffffffffffff bi çok konuda bir sürü alternatif var artık ama şu göğüs konusunda silikondan başka alternanif malesef yok

evet aynı dönemde başladık ama ebrunun doğum yapmasıyla alakalı bi durum kesinlikle. aramızda çocuk doğurmuş ve bu kremi kullanan başka biri var mı? olsaydı teyit etmiş olurduk...

ya bende abartı bi gelişme yok eyvallah ama umutsuzluğa kapılacak bi durum da yok. cm bazında önemli bi değişiklik olmasa da görünüşte fark anlaşılıyo. bi de ben karar verdim saw palmetto da kullanıcam, bu ne de olsa hormon içermeyen bi krem. saw palmettoyla östrojen takviyesi yaparım, belki daha hızlı etki görürüm. aklım hep saw palmetto da kaldı benim, göğüs macerama ilk onla başlamıştım ve onla da baya bi fark yaratmıştım:dance:

Kötü Kazenben o doğum yapmışlardanım. 1 aya yakın zamandır kullanıyorum kremi.... büyümeden geçtim sanki daha fazla söndü benimkiler.. anlamıyorum hiç mi etki göstermez.. ben ilk aldığımda öyle umutluydum ki iki kutu birden aldım .. ilki bitmek üzere bir iki günlük kaldı.. ikinciyi de aldım bari kullanayım diye sürücem ama hiçbir gelişme yoook.bir dahada almam zaten...

arkadaslar hepinize yorumlariniz icin tesekkurler senağlama ii ki almamisim kremi senağlama baksaniza ise yaramiyomus... yaa sizler adina da uzuldum... kendi adima da... cunku hem siz paranizdan oldunuz... ben de sizlerde ise yariyo diye cok umutlanmistim... :eek: neyse ne yapalim... sanirim icten beslemek en ii sonuclari veriyo...

Ya arkadaşlar yemin ederim ağlamak istiyorum ya... Bunca ümit suya mı düştü????
Zırrcım, anladığım kadarı ile sen bir bu saw denen hapı kullandın, fark edilecek kadar büyüdü, sonra kremleri ya da başka göğüs büyütücü ürünleri kullandın ve geri söndü. Ama sağlıkla ilgili bir sorun yaşamadın, ya da kıllanma falan gibi bi yan etki... Doğru mu anlamışım? Çünkü kremden vazgeçtim son gelişmeler karşısında. Çünkü Ebrudan başka memnun kalan yok. Bu hap için ayrı bir başlığımız var mı forumda?? Açar mısın zırrcım sen, belki başka kullanıp faydasını görmüş olan vardır??

Gördüm varmış öyle bir konu ama oldukça uzun :KK43: Hepsini okumak çok zor.. Her iki konuyu da takip eden bir arkadaş var mı?

X