Acill Yalan sancılar 37+3

Mervenurrrrrr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2023
76
50
31
Merhaba 37 +3gunluk hamileyim 3 gundur bebeğim hareket ettikçe gerildikce rahim agzima kasiklarima bir ağrı sızı giriyor ve bu durum aralıklı olarak gece yarisindan sonra başlayıp 3-4 saat sürüyor ne zaman o uyuyor bende öyle yatıp uyuyabiliyorum.Sorum su 5 gün sonra sezeryan doğumum var.Bu sancılar normal doğum sancısı değil onu ilk gebeligimden biliyorum ama yaşadığım sancılar acaba bebeğin durumuyla alakalı kötü bir şeye işaret ediyor olabilir mi kordon dolanmasi vs gibi basına böyle bir durum gelen var mı acil cevap yazabilir misiniz?

Ben 36+yım bugün. 2 haftadir tam da dediginiz gibiyim. Bebegin yeri kalmamis. Kordonuna kalp atisina kordondaki oksijenlenmeye suyuna herseyine hem özel doktoruma hem sehir hastanesinde perinatologa baktirdim.
Yaklaştıkca kötü düşünceler gidip geliyor anliyorum. Ben de öyleyim sosyal medyaya falan hic giresim yok. Insan bi yandan da merak ediyor. Ama kordon dolanmasi olsa bebeginizin hareketleri azalir ve yavaşlar denmişti. Korkmayin sag salim kucağınıza alirsiniz insallah.

Ayy nasıl rahatladım anlatamam bende kendi doktoruma daha pazartesi günü gittim her şey yolundaydı sanki eve geldim o günden beri bu şikayetler başladı ilk gebeligimde hiç hatırlamıyorum 8 yıl geçti üstünden korktum ister istemez.Hareketlerinin massallahi var zaten dışarıya fırlayacak tatlı yemekten korkar oldum

Sizin normal doğum mu sezeryan mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…