acil yoruma ihtiyacım var

kesinlikle hamişsin canım asla karnında küçük balığın olmazsa:)) o çizgi çıkmazdı benimde varla yok arası 2. çizgi çıkmıştı ve hamiştim ve şimdi büyüdü bile ama sanki dün gibi ya Allahım analı babalı büyütsün bebeğini canım.. sen artık anne adayısın..

canım ya benım de normalde adetlerım hep duzensızdır o yuzden korunmayı bıraktıktan sonra anlayamadım 10 gun gecıkmelı bıle oluyor adetlerım neyse evde kendım bır test yaptım ıkıncı cızgı hıc cıkmadı adetımın olması gerekırken bır hafta gecıkmıstı ben de zaten duzensız dıye hıc umursamadım aradan 10 gun gectı bır daha test yaptım yıne cıkmadı ama sankı adet olacakmısım gıbı agrılarım vardı 10-15 gun surdu en sonunda bır test daha aldım ama aradan 15-20 gun fılan gecmıstı ıkıncı cızgı sılık pembe cıktı ertesı gun de hastaneye gıttım 1,5 aylık hamıleymısım ve dusuk yapmak uzereymısım, zor bır hamılelık gecırdım ama oglum sag-salım dogdu cok sukur:) bence hamılesın cunkı benımkınde hamıle oldugum halde ıkıncı cızgı hıc cıkmamıstı... ne mutlu sana:)))))

kesinlikle hamişsin canım asla karnında küçük balığın olmazsa:)) o çizgi çıkmazdı benimde varla yok arası 2. çizgi çıkmıştı ve hamiştim ve şimdi büyüdü bile ama sanki dün gibi ya Allahım analı babalı büyütsün bebeğini canım.. sen artık anne adayısın..

ya canım saol valla moral oldu benim canımı sıkan hemen değil bi yarım saat sonra iyice belirmiş olması.kan testi yaptıracam ama hayal kırıklığına uğramaktan korkuyom ayaklarım geri geri gidio vallafisfisfis

canım ya benım de normalde adetlerım hep duzensızdır o yuzden korunmayı bıraktıktan sonra anlayamadım 10 gun gecıkmelı bıle oluyor adetlerım neyse evde kendım bır test yaptım ıkıncı cızgı hıc cıkmadı adetımın olması gerekırken bır hafta gecıkmıstı ben de zaten duzensız dıye hıc umursamadım aradan 10 gun gectı bır daha test yaptım yıne cıkmadı ama sankı adet olacakmısım gıbı agrılarım vardı 10-15 gun surdu en sonunda bır test daha aldım ama aradan 15-20 gun fılan gecmıstı ıkıncı cızgı sılık pembe cıktı ertesı gun de hastaneye gıttım 1,5 aylık hamıleymısım ve dusuk yapmak uzereymısım, zor bır hamılelık gecırdım ama oglum sag-salım dogdu cok sukur:) bence hamılesın cunkı benımkınde hamıle oldugum halde ıkıncı cızgı hıc cıkmamıstı... ne mutlu sana:)))))

evet ya korunmayı bırakınca insanın adet düzeni değişio sanki gerçi ben hap falan kullanmadım geri çekme yöntemiyle korunduk ama 3-4 gün gecikmeli oluyo bugün 4. günüm bakalım.vay be öğrendiğinde 1.5 aylık hamileydin ha.allahtan düşük yapmadan öğrenmişsin hamile olduğunu.allahım sana bağışlamış evladını.hayırlı evlat olsun inşallahyerimseniben

Bence Sen hamılesın :) Ins yanılmıyoruz Cunku bendede aynısı oldu ve suan hamıleyımmmm :)

Canım bende en son 2şubatta adet oldum ve hala daha olmadım.Martın 7sinde olmam gerekiyordu.Bu gün evde 2. testimi de yaptım sonuç negatif eğer hastalanmazsam bir kaç gün daha bekleyip kan testi yaptırıcam.Ama senin testte pembe çizgi çıkmış o nedenle umutlu olmalısın.Bencede hamişsin canım.

Canım bende en son 2şubatta adet oldum ve hala daha olmadım.Martın 7sinde olmam gerekiyordu.Bu gün evde 2. testimi de yaptım sonuç negatif eğer hastalanmazsam bir kaç gün daha bekleyip kan testi yaptırıcam.Ama senin testte pembe çizgi çıkmış o nedenle umutlu olmalısın.Bencede hamişsin canım.

ama benim ilk yaptığım testte 2 3 saat sonra bile 2.çizgi yoktu öğlen idrarı ile yapmıştım zaten.ama pazartesi yaptığımda cizgi yarım saat kadar sonra belirdi.senin testtede yarım saat sonra belirdimi yani her testte yarım saat sonra beliriomu gebelik olsada olmasada.en çok bunu merak ediyorum.test 3 ytl lik adi bi testti 5 dkdan sonra beliren çizgi gecersizdir yada su kadar bekleyin yazmıo o yüzden her test farklımı bilmiom cuma günkide aynı markaydı ozman cıkmadı şimdi niye çıktı anlamadımmm

arkadaşım bi test daha alıp sabah idrarınla bi dene istersen zaten varsa silikde olsa çıkcaktır işşallah hamilesindir

Canım benim yaptığım testlerde ucuz testlerden ama benim testlerde herhangi bir pembelik yoktu o nedenle umutlu ol dedim.İnşallah ikimizde hamiş haberleri veririz.

Canım benim yaptığım testlerde ucuz testlerden ama benim testlerde herhangi bir pembelik yoktu o nedenle umutlu ol dedim.İnşallah ikimizde hamiş haberleri veririz.

canım inşallah ikimide hamiştir yaaaa ne güzel olur aklıma geldikçe hamile olabilecegim ihtimali aklıma geldikçe içim bi hoş oluyo çok mutluyumm

sevgi testi ne zaman yapcaksın sanki hamilesin kız yaaaa benide heyecan sardı şimdi

sevgi testi ne zaman yapcaksın sanki hamilesin kız yaaaa benide heyecan sardı şimdi

valla yarın yapmayı düşünüyorum ama...aslında içime doğuyo en cok değişen şey göğüslerim karardı biraz ve kahverengi kısmı büyüdü.uçları çok sızlıyo sütye bile acıtıyo adet zamanı göğsüm dolgunlaşırdı ama uçları hiç bu kadar ağrımamıştı bide kasıklarım ağrıyo fakat 3 gündür rahimime dogru bıçak saplanıyomuşcasına bi ağrı girip çıkıo gebeliktede olurmuş sanırım..tek çare beklemekk canım

kızlar yeni birgün ve ben hala adet olmadım biliyorum olmuycam 5 gün gecti üstünden merakla bekliyorummmsırnaşık şey

güzelim yaptırmıcak mısın yaa kan testi. yaptır sende kurtul bizde kurtulalım su meraktan... yüzyılın merak konusu oldu senin hamile olup olmaman? ayy bugün yaptır yoksa meraktan çatlıcam...:KK70::KK70:

güzelim yaptırmıcak mısın yaa kan testi. yaptır sende kurtul bizde kurtulalım su meraktan... yüzyılın merak konusu oldu senin hamile olup olmaman? ayy bugün yaptır yoksa meraktan çatlıcam...:KK70::KK70:

canım bilmem ki pazartesiyi bekliyim diyorum ama...zor tutuyom kendimi gitmemek için hastaneye

X