acil yardıma ihtiyacım var!

duffy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2010
2
0
Slm bayanlar...bi konuda fikirlerinize ihtiyacım var.1.5 ay önce bi arkadaşlık sitesinde bir erkekle tanıştım.ilk başta birbirimize sinir olduk yıldızımız hiç barışmadı.hep takıldık durduk birbirimize..ukala geldik ikimizde birbirimize..fakat uzun sohbetlerden sonra bi ara pat die bana alıştığını ve bensiz olmak istediğini ve artık hep beni düşündüğünü söyledi..bana o kadar sinir bozucu gelen bu adamın bu çocuksu tavrından müthiş etkilendim.ve aramızda çocuksu bi aşk başladı.gün içinde defalarca birbirimize aşkım,canım,sultanım,bitanem,hayatımın anlamı,gülmemin sebebi,...vs..die böyle tek kelimelik msjlar yazıyoduk..bende karşılık veriyodum...duygularımız karşılıklıydı...hep onu bırakmamamı,kendisini bensiz bırakmamamı söylüyodu..ayrı şehirlerde yaşıyoruz.yüzümüzü kamera dışında hiç görmedik..ama varlığını her geçen gün daha da fazla içimde hissediyordum..mutluydum..hem de çoook...ama benim dengesiz bi tarafım vardır..bişeye sinirlenir pat die rest çeker sonrada pişman olurum..3 gün öncede msn de görüşürken gecenin bi yarısı yemek yiyorum die başladı bana şişko sevgilim demeye..arka arkaya defalarca...ben ki son 3 ayda sağlıksız bir şekilde 7kg vermişim..doğru düzgün yiyemiyorum.bu şekilde üstüme geldiği için birden tepem attı ve git kendine daha zayıf birini bul sinir etme uğraşma benimle die..pat die zıtlaştım..o da bozuldu bana..tamam dedi..gidip kendime başkasını bulucam dedi...allaha emanet ol dedim çıktım msn den...aradan yarım saat geçti ve tabiki pişman oldum ve tlfnuna 'ayrıldık mı biz şimdi' die msj attım...cvp yok...aradan 2 saat geçti..'kalbini kırdıysam özür dilerim biticekse böle bitsin'die 2. msjı attım ...yine cvp yok..ertesi gün allahın hakkı 3 tür dedim..3.msjı yazdım...bi anlık sinirle düşünmeden hareket ettim..seni üzdüğüm için bende üzgünüm affetmicekmisin benim için çok değerlisin' die yazdım.ona cvp verdi bi zahmet...'çok gerginim,sana küs değilim,ama şimdi konuşmak istemiyorum'die yazdı.bende daha fazla üstüne gitmeyeyim die bi daha bişey yapmadım.bugün 3.gün.ve ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.bana bu kadar sevecen davranan adama böyle davranmış olmak yıkıyo beni ama akrep burcuyum bazen farkında olmadan çok ağır tepkiler veriyorum sonunu düşünmeden.biz hep evlenirsek nası oluru konuştuk hep heyacanlandık..hep güldük..birbirimizi ilk göreceğimiz anın hayalini kurduk..ama onun benden tek ricası her atışmada ayrılıktan,bırakmaktan bahsetme bana üzülüyorum diyordu..ve ben böyle davranarak onu hayal kırıklığına uğrattım..sizden ricam beni affeder mi...ben bu durumda nasıl davranmalıyım...içimden bi ses delimisin böyle belirsiz olmasındansa aç tlf sor ne oluyoruz die..bi ses de dur bekle bakalım biraz daha diyor..:

görmediğin bir adammı bu tanımıyorsunn ne kadar guvenebılırsın evlenmekten bahsedıyosun:eek:lmaz: şaşırdım doğrusu

canim henüz 1.5 ay diyorsun , ne cabuk öyle samimi olup da evlilik hayali kurdunuz ki :nazar:
yerinde olsam hic birsey yapmazdim , isterse arar sorar istemiyorsa da isabet olur

canım daha tanımıyosun ki
içindeki bi boşluğu dolduruyor sadece şu anda gör önce tanı bi
bakalım o zamanda yanı şekilde etkilenecek misin?

canım 1.5 ay diyorsun ama görmeden etmeden ne kadar sağlıklı tanışmış oluyorsunuz ki
yanyanayken mimiğinden bakışından tek kelimesinden bin tane şey çözersin
ama sizin 1 aylık ilişkiniz gerçek hayattaki 1 dakkaya eş oluyor ne yazık ki
çünkü istediği gibi rol yapabilir sana nette.
adam sana ne kadar bağlı işte gör tek lafınla 3 gündür arayıp sorduğu yok
çok düşünceli evlenmek istiyor muhabbetlerine kanma derim
benim msnde "kızlar" diye grup açıp hepsine aynı şekilde muhabbet eden kaç tane erkek tanıdığım var bi bilsen.
çok mu zor aynı şekilde başka bi kızla konuşuyordur şimdi belki de
sert konuştum farkındayım ama dost acı söyler hesabı yapıyorum inş üzmemişimdir seni
o kadar değer verseydi çekip gelirdi yanına 2 haftada bir fln görüşseniz şimdiye birbirinizi tanımış olurdunuz biraz daha hiç olmazsa

yüzyüze görüşme imkanınız hiç mi yok

Son düzenleme:
Hem 1,5 aydır onu tanıyorsunuz, hem sanal hem de bu kadar üzüntüye gark olacak şekilde zedelenmişsiniz. Bence bu kadar büyütmeyin, sonuçta neredeyse birbirinizi hiç tanımıyorsunuz, ayrıca şak yollu ya da değil şişko diye tabir de kullanmış ama buna bile razı olup 3 mesaj atıp üstüne özür dilemişsiniz.Aşkım,canım mesajlarıyla bir ilişkiye ilişki denemez bence.Eğer gerçekten bu kadar kapılmış, çok değer veriyor ve evliliği bile düşünüyorsanız en azından bir yüz yüze görüşmeli, daha sonra birbirinizi iyice tanımalısınız. Mutluluklar.

hayat toz pembe değilllll... 1.5 ay olmuş ve sanaldan bu kadar kaptırmayın kendinizi hersey gelip gecici

bence bu sanal bi heyecan... 1,5 ayda ne evliliği. bence kendinizi evliliğe çok programlıyorsunuz, her ilişkinin sonu evlilik olacak diye bi kural yok, bence en son karar evlilik olmalı.

bence özür dilenecek bişeyde yapmamışsınız, aksine onun sizden defalarca özür dilemesi lazım. lütfen kendinizi saydırtmayı bilin, böyle patavatsızlıklara müsade etmeyinki, değeriniz artsın. kolay lokma olmayın. ne bu yalvar yakar allahaşkına. bırak tafra yaparken, attan düşmüşe dönsün.

arkadasın içinse, bence sorunlu biri. ama böylelerinden hoşlanıyorsan yalvarmaya devam et. yok bunlar beni incitir diyorsan, salla şu adamı gitsin güzelim yaaa...

Sen msj atmıssın canım birdaha aramda atmada msj o arasın ararsa seni önemsiyordur aramıyosa aramassa:1no2:eek:nun konuşmasını bekle seni sinirlendirmiş tmm canım

yaşadığınıza ilişki denemez bence. ayrıca bahane etmiş adam. konuşamayacak birbirini anlayamayacak bir çiftseniz başlamadan bitmesi en sağlıklısı...

affeder niye etmesin

sizle beraber kaç kişiyi idare ediyordur kim bilir...boshayallersmile

Birbirinizi hiç görmemişsiniz ,elini tutmmamışsın
Gözlerinin içine bakmamışsın bile..
Bence boşverin gidin..
Bence o kendine bir anlık heyecan aramış , sizi bulmuş , sonrada sıkılmış..

bence bekle arama bakalım hem belki birkac gün gecince sende bazı seyleri fark edebilirsin belkide oda senin sadece sanal bir alıskanlıktır

bana açıkçası bu sanal ortamdaki aşklar pek sağlıklı gelmiyor...tabi bu şekilde tanışıp mutlu
olanlar var mutlaka ama belkide şans ..ama işi şansa bırakmak ne kadar doğru bilmiyorum.

bu ne ya k.bakmayın da böyle ilişkimi olur.sadece anlık heveslerini tatmış sende

X