acil yardım :(

antioc

Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2013
4
0
arkadaşlar ben adetimin 14. ve 17. gününde sürtünme yoluyla sevgilimle birlikte oldum.o kısma boşalmadı ama zevk suyu vardı.geçen ay 23.ünde adet görmüştüm,normalde 2-3 gün erken gelirdi ve hala adet olmadım.3 gün önce kasık krampı gibi bir ağrım oldu ve 1 haftadır göğüslerim şiş ve ağrılı.stresten mi adet olmadım yoksa hamilelik ihtimali var mı? öğrenciyim ve okulum yeni bitti şu an bu durum için uygun değilim

Canım eğer vajinanın içine boşalma olmadıysa, hamilelik riski çook ama çoook az. Boşalma gerçekleşip de hamilelik için uğraşan insanlar var. O kadar kolay değil yani :)
benim adetim çok düzenlidir. Ama 1 ay stresten geçikti mayısta. Stres her şeye sebep olur. Bak adet belirtilerin de varmış zaten.

Ama söylediklerin aynı zamanda adet belirtisi de. Bence en iyisi eczaneden al bi test, için rahatlasın.

göğüs ağrılarım 1 haftadır var ve şu an hafifledi sanki.umarım yarın regl olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…