Acil yardım uzun yoldayım kasılmalar nasıl olur?

ellychu

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2022
24
5
27
Arkadaşlar şuan uzun yoldayım bi kaç saat içinde memlekette olucam.29.hafta içindeyim çoçuk sanki karnıma doğru geriliyor top gbi oluyor ve aşırı sert oluyor.Bu bende kasılmaya yol açıyor.Sabah bi kaç kez vajinada batma da oldu.Bu dediğim hareketler olduğunda bi kaç kez aşağıda baskı hissettim ama çok kısa sürdü.İnternette yalancı doğum kasılması diyor doktorumuda aramak istemedim.Yaşayan var mı?erken doğum gibi bir riskim yoktu ayrıca bu dediğim sertlikler beş dakikada bir oluyor.Acı eşiğimde yüksek korkuyorum anlamam diye

Braxton hicks kasılmaları olabilir. Bol bol dinlenin panik yapmayın. Varınca da bir doktora görünün isterseniz.

Karnın sertleşip, toplanması bende de oluyor. Magnezyum kullanıyor muydunuz.
Artık yalancı kasılmalar başlıyor, gerçek sancı olsa anlarsınız merak etmeyin. Doktorunuza yada oradaki bir doktora gidin iciniz rahat olsun diye

Karnın sertleşip, toplanması bende de oluyor. Magnezyum kullanıyor muydunuz.
Artık yalancı kasılmalar başlıyor, gerçek sancı olsa anlarsınız merak etmeyin. Doktorunuza yada oradaki bir doktora gidin iciniz rahat olsun diye
Magnezyum bir kere kullandım sadece yeni gerek gördü doktorum pek ağrım vs yoktu diye mi bilemiyorum.Yalancı gibi düşünüyorum ama yine de korkuttu sürekli olması.Teşekkür ederim

X